מאמרים

7 גאדג'טים מגניבים לגברים ולנשים

עיצוב גרפיכשמדברים על גאדג'טים, מתכוונים למעשה למוצרים מבוססי פטנטים או מוצרים המביאים חידושים וטרנדים לתחומים מסוימים כמו, תחום הבישול והאפייה, האופניים, הטלפונים וכן הלאה. את המוצרים הללו, ניתן לתת כמתנה או לרכוש לעצמכם, לשימוש נוח, כיפי ויעיל.

 

הוברבורד

 

סקייטבורד חשמלי עם גלגלים גדולים. מתאים לילדים אך גם למבוגרים שהינם ילדים בנפשם. ניתן להגיע איתו ממקום למקום ורצוי לנוע איתו במשטחים שהינם חלקים יחסית. הוא עמיד בפני מים, חלק מהדגמים שלו אפילו מצוידים ברמקולים וניתן להפעיל אפליקציה למעקב אחרי מסלול הנסיעה שלו. על מנת לשלוט בו ולנסוע קדימה, יש לנטות עם הרגליים קדימה ואילו על מנת לנסוע אחורה, יש לנטות עם העקבים אחורה. על מנת שהנסיעה בו תהיה בטוחה, יש להצטייד במגנים וקסדה. עלותו מסתכמת בכמה אלפי שקלים.

 

ספינר

 

אחד הטרנדים החמים ביותר, שהצליחו להטריף משתמשים בכל העולם – החל מילדים ועד למבוגרים. צעצוע המזכיר סביבון, המיועד לריפוי ועיסוק, להגברת ריכוז ולשחרור לחצים. בנוי בצורת משולש עם מיסב, אותו ניתן לסובב באמצעות אצבעות הידיים. עלותו מסתכמת בכמה עשרות שקלים. ישנם גם דגמים שלו שיכולים להסתכם בכמה מאות שקלים.

 

רמקול בלוטוס

 

מופעל באמצעות בלוטוס וניתן להפעלה מכל מכשיר סלולרי או טאבלט. רמקול בלוטוס כולל עיצוב מיוחד וגם כפתורים, באמצעותם ניתן להעביר אחורה וקדימה את השירים וכמו כן ניתן להגביר או להנמיך את עוצמת השמע שלו. הוא מצויד בסוללת ליתיום נטענת ואפשר לבחור אותו ממגוון של דגמים הכוללים מפרטים טכניים שונים. בהתאם למפרט והעיצוב, משתנה גם מחירו (המחיר נע מכמה עשרות שקלים ויכול להגיע בקלות גם לאלפי שקלים).

 

מסוק רחפן

 

גאדג'ט לגברים שאוהבים צעצועים על שלט. מדובר על מסוק חדשני המצויד בשלט רחוק, הכולל תאורה. ניתן לבצע איתו אפקטים מיוחדים. יש צורך להתאמן על מנת לדעת להטיס אותו בצורה מושלמת. עלותו נעה מכמה מאות ועד אלפי שקלים.

 

מפת גירוד עולם

 

אם אתם אוהבים לטייל בעולם, אתם חייבים לרכוש את המפה הזאת. תוכלו לגרד על גבי המפה את המקומות בהם ביקרתם בעולם או בהם אתם חולמים לבקר. מוצאים את המקום על המפה ומגרדים בקלות. כל יעד שביקרתם בו, יסומן בצבע אחר במפה. ניתן לתלות את המפה על הקיר.
מתנה מושלמת לכל חובבי הגאדג'טים לטיולים. עלות של כמה מאות שקלים.

 

מברשת להחלקת שיער

 

נראית כמו מברשת רגילה אך עם אפשרות להחליק את השיער בקלות וללא כל מאמץ. קיימות בה 11 דרגות חום, שניתן להשתמש בהן בהתאם לסוג השיער ולהחלקה הרצויה. עלותה מסתכמת בכמה מאות שקלים. מומלץ לקנות את הדגם המקורי ולא את החיקויים. יש לוודא שיש אחריות על המוצר.

 

מעמד מגנטי לרכב עבור הטלפון הסלולרי

 

מתחבר למזגן ברכב וניתן להצמיד אליו את הטלפון הסלולרי, תודות למגנט החזק שלו. מאפשר להשתמש ביעילות ובקלות בתוכנות הניווט וגם משמש כדיבורית לכל דבר. עלותו מסתכמת בכמה עשרות שקלים.

 

למגוון רחב של גאדג'טים ומתנות מקוריות לעובדים.