מגוון רחב של מתנות לחג לעובדים

5 רעיונות למתנות מקוריות לחגי תשרי

מתנות קטנות תוצאות גדולותכאשר חגי תשרי בפתח, זה הזמן להתחיל לחשוב על מתנות. מדובר בתקופה בה המתנות זורמות מאחד לשני כמו יין טוב, ויותר מלקבל כיף להעניק מתנה טובה ומקורית שאתם יודעים שתוערך על ידי מקבליה. לכן בין אם עבור בני משפחה או חברים ובין אם עבור העובדים בעסק, לפניכם חמישה רעיונות מקוריים למתנות שכל אחד ישמח לגלות מתחת לעטיפה.


ערכת טיסה מתנה מקורית לחג


אם חיפשתם מתנות מקוריות לעובדים או ללקוחות בכלל לבני משפחה וחברים המרבים לטוס, ערכת טיסה היא רעיון מאוד נחמד. בתקופה זו של השנה הרבה משפחות מפרגנות לעצמן הפוגה בחו"ל ולכן ערכת טיסה יכולה להתגלות כמאוד שימושית. ערכות טיסה כוללות לרוב כרית מתנפחת לצוואר, כיסוי עיניים, חגורת ביטחון במארז קשיח ומשקל דיגיטלי (כדי שתוכלו להתחדש בחו"ל ללא חששות מיותרים לגבי משקל עודף בטיסת החזור).מאתר חפצים באמצעות GPS - מתנה מקורית לאנשים מפוזרים זו לא בושה להיות מעט מפוזרים ואם ישנם סביבכם כאלו אנשים, תוכלו להפתיע אותם עם מתנה מקורית ומעט הומוריסטית: מאתר חפצים. מדובר במכשיר קטן וגאוני אותו ניתן לחבר לכל חפץ שאתם חוששים לאבד, כמו למשל מפתחות הרכב, משקפי שמש, הטלפון הנייד שלכם וכדומה. בעזרת אפליקציה ייחודית מכשיר המעקב ישמיע צלצול וכך תוכלו לאתר את החפץ במהירות וביעילות. תודו שזה נחוץ.


מארז אביזרי יין מעוצב- מתנה עם טוויסט אישי לחגים 


ישנם דברים שרק משתבחים עם השנים, יין הוא אחד מהם. לכן מתנות הקשורות ליין תמיד יהיו מוצלחות ושימושיות, הן עבור עובדים והן עבור בני משפחה, חברים או לקוחות. מארז אביזרי יין מעוצב מגיע בשני עיצובים: דמוי עץ או דמוי עור וכולל את כל אשר צריך כדי לפתוח את בקבוק היין בקלות על מנת לעשות הרמת כוסית עם האנשים האהובים עליכם. מדובר במתנה שימושית ונחמדה, מה גם שאפשר להדפיס לוגו על המארז וכך לקדם את העסק או החברה.


משקפי מציאות מדומה VR- להנות בעולם וירטואלי  


אחת הטכנולוגיות היותר מהנות היא זו של משקפי המציאות המדומה. משקפיים אלו יכולות לשאוב את המשתמשים בהן לתוך עולם וירטואלי ונפלא שכולו יד הדמיון וליהנות מחוויית שימוש שאין כדוגמתה. אם חיפשתם מתנות מקוריות לעובדים או למעשה לכל אחד, הרי שזו ה-מתנה בה' הידיעה. כיום גם טכנולוגיה זו הרבה יותר מתקדמת מבעבר והבעלים של משקפי מציאות מדומה יכולים ליהנות מאפשרויות שוות ומגוונות החל בצפייה בסרטים ועד ניהול שיחות ועידה.


בקבוק ספורט עם רמקול- לאנשים שאוהבים ספורט 


במהלך חיפוש מתנות לחגים אי אפשר להתעלם מכך שכיום אחוז ניכר מכלל האנשים מקפיד על שגרת חיים מאוד פעילה וספורטיבית. לכן מתנות אשר מתכתבות עם עולם הבריאות, הספורט והכושר תמיד יהיו שימושיות ונחמדות. אחת המתנות היותר מקוריות היא בקבוק ספורט רמקול, שכשמו כן הוא: בקבוק מים ספורטיבי המשלב בתוכו רמקול בלוטוס 3W איכותי. עיצובו המיוחד והרעיון שמאחוריו מאפשרים לבצע פעילות ספורטיבית ללא הצורך לסחוב אינספור מוצרים לצורך התהליך.כאשר רוצים מתנות מקוריות – הכתובת היא מגנטיקס!


ישנן אינספור אפשרויות ברחבי הרשת ובחנויות השונות עבור מתנות לעובדים. אולם אם ברצונכם לרכוש הפעם מתנה מקורית ולא סתם עוד ערכת חג שגרתית, הגעתם למקום הנכון. במגנטיקס אנו מעמידים לרשותכם מגוון גדול של אפשרויות ולכם כל שנותר לעשות הוא לבחור. ניתן אף להדפיס לוגו על כל המוצרים, דבר  שחוסך לכם זמן יקר ומונע את הצורך בהתרוצצות. שוטטו באתר וחפשו את המתנות המושלמות לאנשים היקרים לכם ולעובדים אשר לוקחים חלק בעסק או בחברה שלכם, ותהיו בטוחים שהמתנות האיכותיות של מגנטיקס ישמשו אותם רבות לאורך השנים.