מאמרים

5מתנות מקוריות שישדרגו את הכנס שלכם

 5מתנות מקוריות שישדרגו את הכנס שלכםכדי להותיר רושם חיובי על המשתתפים בכנס, עסקים רבים מעדיפים להיפרד מברושורים או ניירת שיווקית ולעבוד למתנות. מתנות קידומיות הן צעד אסטרטגי שיכול להמשיך את השיח עם קהל היעד גם לאחר הכנס, וכאשר המתנות נבחרות בחוכמה, הן יהיו לכלי שיווקי יעיל אשר ישרת את העסק נאמנה. היות ומדובר בטרנד זה הפך למנהג נפוץ ולכן יש לחשוב בצורה מקורית גם כאשר בוחרים מתנות. אז כדי לעזור, איגדנו עבורכם כמה רעיונות.


מגוון אפשרויות למתנה המושלמת


הבחירה בסוג המתנה תלויה בקהל היעד אליו אתם מכוונים. לכן כאשר אנו מתמקדים הפעם בקהל יעד אשר מרבה לטוס לחו"ל, הנה כמה רעיונות למתנות מקוריות ושובות לב, אשר ישמשו סוגים שונים של אנשים:
תיקי נסיעות – אם ברצונכם להשקיע מעט פחות, תוכלו במקום מזוודה לרכוש תיקי נסיעות. תיקי נסיעות גם הם מאוד שימושיים וכאשר מדובר בתיק של חברה יוקרתית שהנו נוח ומעוצב, תהיו בטוחים שיעשה בו שימוש רב. ואם הוא ממותג, הוא יוכל לייצג את העסק שלכם ברחבי העולם.
תג מזוודה עם הבלטת תלת מימד – מתנה מקורית לא פחות תהיה תג למזוודות, במיוחד עבור כל מי שמרבה לטוס. תג מזוודות ולו הבלטת תלת מימד ללוגו החברה יוכל לקדם את העסק גם בחו"ל. אפשר לשלב אף בין תג לבין תיק נסיעות ממותג וכך להפוך את המתנה לעוד יותר איכותית, אטרקטיבית ושימושית.
תיק למחשב – רעיון נוסף אשר יכול מאוד להתאים לאנשים שמרבים לטוס הוא תיקי מחשב. כיום אנשים רבים נושאים עמם את המחשבים הניידים ולכן תיק ייעודי ונוח לשימוש יכול להיות מאוד יעיל ושימושי. כאשר התיק ממותג ושמו של העסק מתנוסס עליו הוא יכול להפוך לכלי שיווקי מאוד מאוד יעיל.
• מזוודות איכותיות – במידה ומדובר באנשי ונשות עסקים אשר נוהגים לטוס סביב העולם כחלק מתפקידם, מזוודה איכותית תהיה בעבורם מתנה מיוחדת, שימושית ומקורית. מזוודות סמסונייט היוקרתיות הנן מאוד מסוגננות, איכויות, אמינות וחדשניות – מה שהופך אותן למתנה מושלמת
שלל אביזרים ייעודיים לטסים לחו"ל – מלבד תיקי סמסונייט יוקרתיים, אפשר גם לבחור באביזרים נוספים אותם ניתן לשים בתוך התיק. כמו למשל דיסק און קי ממותג, מתאם חשמל אוניברסלי הכולל גם מטען USB, מכתבייה משולבת במטען נייד, מחברות ספירלה, ארגונית לטיסות, מטען בינלאומי, משקל למזוודה או כל אביזר אחר שנראה לכם מתאים ונכון.


טיפ קטן לסיום: המתנה המושלמת והמקורית מחכה מעבר לפינה. כל שצריך לעשות הוא לחשוב מעט מחוץ לקופסה, לאפיין את קהל היעד ולתת מענה לצרכיו המיוחדים.