מאמרים

שימוש נכון במוצרי קידום מכירות

מתנות לעובדים ביום גיבושאירועים הקשורים בקידום מכירות או השקה של מוצרים חדשים הם הבסיס של פעולות השיווק שכל עסק חייב לבצע על מנת להישאר בתודעה של קהל הלקוחות שלו וגם של הלקוחות הפוטנציאליים. אירועים חשובים אלה מהווים הזדמנות מצוינת ליצור קשרים ישירים עם לקוחות, עם אנשי קשר בחברות אחרות, ליצור הכרויות חדשות ושיתופי פעולה עסקיים וכמובן בטווח הארוך להביא לידי כך שהמכירות וההכנסות של העסק יגדלו באופן משמעותי. בנוסף לכך המוזמנים לאירועים אלה מרגישים חשובים, שדעתם ונוכחותם חשובה ותחושות אלה עשויות לגרום להם להישאר נאמנים לעסק ולמוצרים או השירותים שהוא מציע.

 

אירוע עסקי מנצח

 

באירועים עסקיים  אלה יש שימוש רחב ומקובל במוצרים קידום מכירות שונים שהמטרה של כולם היא שמירה על קשר הדוק עם הלקוחות המוזמנים. שוק מוצרי קידום המכירות מציע מבחר גדול ומגוון של מוצרים המתאימים לאופי שונה של אירועים או לקוחות וחשוב מאד להתאים את המוצרים על מנת שהמטרה שלהם תושג. כדאי מאד שהמוצרים יהיו כאלה שהלקוחות או המוזמנים לאירוע יוכלו וירצו לעשות בהם שימוש גם לאחר האירוע, בין אם מדובר בשימוש עסקי (כמו למשל פריטי ציוד משרדי) או שימוש אישי.

 

מוצרי קידום מכירות

 

כאשר בית העסק פונה אל חברת הפקת אירועים חיצונית על מנת לארגן את אירוע קידום המכירות ישנה חשיבות מכרעת לחברה שתיבחר. חשוב מאד לבחור בחברה בעלת ניסיון רב ועשיר בהפקת אירועים כאלה מפני שעם הניסיון יהיה לעובדי החברה ידע רב בנוגע לאירוע שיהיה המתאים ביותר וגם לסוג המוצרים שיתאימו לקהל היעד, לאופי האירוע ולמטרות שהציבו לעצמם מנהלי העסק. כאשר יגדירו המנהלים בפני חברת ההפקות מה בדיוק הם רוצים, מה הציפיות שלהם מהאירוע ומה ייחשב מבחינתם לאירוע מוצלח – עובדי חברת ההפקה כבר יידעו בעצמם איך יהיה הכי נכון להפיק את האירוע.

 

אירוע קד"מ מוצלח

 

הצלחת אירוע של קידום מכירות נמדדת הן מיד לאחר האירוע בדמות בחינתה של מידת ההנאה של המוזמנים וגם בטווח הארוך, עת נמדדות ההכנסות שהושגו לאחר האירוע בהשוואה להכנסות או מכירות שהתרחשו לפני שהאירוע התקיים. כאשר אצל המוזמנים נשארים פריטי קידום מכירות שהם עושים בהם שימוש יומיומי או קבוע, דבר קיומו של העסק נשאר תמיד בתודעה שלהם והם יידעו שהם יכולים לפנות אל העסק בכל עת על מנת לקבל שירות או לרכוש מוצר.

 

כאשר האירוע היה מהנה עבור המוזמנים הם יעדיפו לפנות אל העסק כאשר יזדקקו למוצרים או השירותים שהוא מציע מפני שתהיה להם חיבה לעסק שהפיק אירוע במיוחד בשבילם ודאג להנאה שלהם. הם יראו את העסק בעין אישית ככזה שחשב עליהם באופן אישי ולא רואה בהם רק לקוחות המכניסים כסף לחברה ואין בו שום ראיה מעבר לנושאים העסקיים.

 

על מנת להפיק את המרב מהאירוע, להפוך אותו לכמה שיותר בלתי נשכח רצוי לשכור את שירותי של חברה הפקה מנוסה ומקצועית שתפיק עבורכם אירוע מושקע במיוחד שבסופו של דבר ימנף את העסק.