מאמרים

שימוש במגנטים כמתנות

שימוש במגנטים כמתנותמגנטים לאירועים הפכו זה מכבר לחלקה בלתי נפרד מהם. מגנטים לחתונה מהווים כיום אחד ממרכיביה הטבעיים, הבסיסיים. על מקררים של רבים ניתן לראות מגוון מגנטים מאירועים שונים.
יש מי שלוקחים את השימוש במגנטים "צעד אחד קדימה" ומנצלים את המגנטים לאירוע כאמצעי לקידום מכירות- של עצמם או של חברתם. תופעה זו באה לידי ביטוי בולט, מודגש ומועצם באירועים עסקיים, שבהם כרטיסי ביקור עשויים מגנטים ואל מתנות קטנות המחולקות במהלכן, כגון דיסק און קי או גאדג'טים שונים נלווים מגנטים עם לוגו של בעל העסק או החברה.

 

מגנט הוא מזכרת שנשארת

המגנט הוא מזכרת חזותית שמזכירה כל העת את קיומו של האירוע שנערך ובעיקר את היותכם חלק מאורחיו. המגנט, אכן, ממגנט...  המגנט הוא תוכן שיווקי מובהק, גם כאשר הוא מוצע כחלק מהשירותים שהאורחים באירועים נהנים מהם. נכון וראוי להבחין בין אירועים חגיגיים כגון חתונה, בר מצווה, מסיבות שונות ועוד שבהם לא מעורב, כביכול, אלמנט מסחרי עם אירועים עסקיים, שבהם האינטרס השיווקי גלוי, טבעי ולגיטימי.
המגנט מקפיא רגע באירוע. המצולמים נראים בו במיטבם. הם צולמו בידיעתם. מרצונם. הם העמידו את הפנים הנכונות להם. הם הצטלמו באופן שבו רצו להיראות. כאשר מגנטים מהאירועים השונים תלויים על המקרר הם מזכירים להם בכל עת את האירוע שבו נכחו, את האירוע שבו צולמו.

 

מגנט כאמצעי מיתוג

שונה הוא מעמדם ותפקידם של מגנטים לאירועים עסקיים, שבהם המגנטים מהווים חלק בלתי נפרד מקידום מכירות, מיחסי ציבור, מפרסום. בניגוד לכרטיס ביקור שעלול להתקמט ולהימעך ואף להיות מושלך לסל, מגנט הוא קשיח יותר, ניתן לתלייה על מקרר או במקום בולט אחר. הוא נשמר לאורך זמן. הוא עמיד. מגנט של חברה עם הלוגו ועם הסלוגן שלה כמוהו כפרסומת מתמדת של העסק. אי אפשר להתעלם ממנו.
עיצוב והדפסת מגנטים לאירועים עסקיים מהווים אמצעי מיתוג, בבד בבד עם היותם מזכרת ושי.  אם וכאשר אתם מצטלמים באירוע עסקי מסוים עם איש עסקים מכובד או עם מנכ"ל רם מעלה  והתמונה הופכת למגנט - אתם יכולים להסתייע בתמונה לשדרוג המעמד שלכם ולהאדרת שמכם ומעמדכם. הכול רואים כי אתם  שוהים בחברה טובה ומכובדת.
למגנטים באירועים עסקיים יש גם אלמנט חברתי מאחד ומלכד. אתם יכולים להצטלם בחברת עובדים שונים. באירוע חברה – בימי כיף ובימי גיבוש- האווירה הבלתי אמצעית השוררת באירוע מזמנת אפשרות להצטלם ללא חציצה מעמדית וללא הפרדה הירארכית בין דרגי הניהול הבכירים של החברה לבין עובדיה הזוטרים. המגנט עלול ליצור מצג שווא לפיו, הכול שווים, אבל באירוע חגיגי מיוחד של החברה יש חשיבות גם למראית העין המטעה...

 

חתונה ממותגת

מגנטים לחתונה מהווים, כאמור, חלק בלתי נפרד ממנה. מדובר בהוצאה לא גבוהה ביחס לעלותם של רוב השירותים המקובלים בחתונות. המגנטים מצולמים ומוכנים להגשה  מעכשיו לעכשיו - במהלך החתונה, קל וחומר בסיומה, כאשר האורחים בוחרים את המגנט שבו הם נראים והולכים לביתם עם מזכרת מהחתונה.
בניגוד לתמונות באלבום המחייבות פתיחה מיוחדת שלו או תמונות בסרט וידאו, המחייב צפייה ממוקדת בו- המגנטים גלויים לעין. צפייה בהם לא מחייבת נקיטת פעולה מודעת. הם נמצאים בטווח עין, מזכירים את מה שאולי גם בלעדיהם הוא בבחינת חוויה בלתי נשכחת.
חברה המתמחה בהפקות דפוס איכותיות וביצירת מוצרים לפרסום וליחסי ציבור מעמידה לרשותכם את התשתית הטכנולוגית החדשנית ואת אנשי המקצוע, לרבות גרפיקאים, הטובים ביותר על מנת ליצור הפקות דפוס שונות בכלל ומגנטים בכל גודל, בכל צורה ולכל אירוע.