מתנות ממותגות ומיוחדות לחג פסח

רעיונות למתנות מקוריות לפסח

חג הפסח הוא הזדמנות מצוינת להראות אהבה ולהעניק מתנות מקוריות עבור הורים, חברים וקרובים. זהו חג משפחתי בעל מאפיינים ייחודיים הן בהיבט המסורתי והדתי והן בהיבט המעשי. אי אפשר להתעלם מנוכחותו של החג וגם חילוניים לוקחים חלק בחוויה. אך יחד עם זאת, רבים מתקשים לבחור מתנות בפסח ולכן עומדים מול שוקת שבורה ימים בודדים לפני ליל הסדר. הדרך למנוע עוגמת נפש מן הסוג הזה היא לאסוף מראש את הרעיונות ולהקפיד על מספר כללי מפתח.


ראשית, העיקרון המנחה לבחירת מתנות צריך להיות רכישה של מוצר אותו מקבל המתנה רוצה אך לא יקנה לעצמו. אפשר לברר לגבי מתנה כזו בעקיפין או באופן ישיר. במידה ומדובר על מתנה לבן זוג או קרוב משפחה, רצוי לעקוב אחר רמזים המפוזרים לאורך השנה. אפשר אפילו לנהל יומן ובו לציין רעיונות שונים שניתן ליישם לקראת בחירת המתנות בפסח. שנית, רצוי להגדיר את מסגרת התקציב ולא לפרוץ אותה. מתנה מקורית ושווה היא לא תמיד היקרה ביותר. לפעמים דווקא מתנות מקוריות במחירים נמוכים מצליחים להפתיע ולהותיר רושם.


לגזור ולשמור: המתנות שיגרמו לאהוביכם לחייך

 

הנה כמה רעיונות למתנות שאי אפשר להתעלם מהן בשולחן החג:

  • מארזים וחבילות שי לחג – חג הפסח מזוהה עם תפריט קולינרי מצומצם, אולם באמצעות מתנה כמו מארז שמן זית, שוקולד, סלסלת פירות או זר פרחים- ניתן לשדרג אותו בצורה משמעותית. זית בריא עבור הגוף, משתלב נהדר עם כל סוגי המאכלים ומתאים גם לבישולי החג המיוחדים. מאזרי השוקולד עשירים ובאים בגדלים שונים, מתוקים התורמים לרענון החיך. זרי הפרחים יכולים לבוא בצורה ממתקים ואף במלאכותיים אם רוצים לחדש. מחירם של חבילות שי לחג הפסח בד"כ משתלם ואטרקטיבי ואפשר אפילו לקבל הנחה בעת רכישה של מספר מארזים יחד.
  • קוביית קסמים – מי שרוצה לאתגר את קרוביו עם מתנה ייחודית מוזמנת לבדוק אופציה של רכישת קוביית קסמים. זו קוביה קשיחה ועמידה העשויה פלסטיק, אותה ניתן לעטוף בהדפסה ולפי הזמנה מראש של הלקוח. במצב הסטנדרטי ההדפסה היא על כל ששת הפאות של הקוביה, ובחלק מהדגמים אפשר אפילו לשלב DOK בנפחים של 2-32 ג'יגה. הקוביה מבטיחה שעות של הנאה ויש לה גם ערך אסתטי יוצא דופן.
  • רמקולים ואביזרי שמע – כולנו רגילים להשתמש במכשירי הטלפון החכמים על מנת לצרוך מוזיקה, סרטים ותוכן מעולם המדיה. באמצעות רמקולים ואביזרי שמע ייעודיים נוספים ניתן לשפר את חווית ההאזנה. זו מתנה מצוינת לפסח היות והיא מתאימה לקהל יעד חילוני ודתי כאחד. הרמקולים מחוברים לכל סוגי הטלפון, ניתן להשיגם בצורות שונות ועלותם הנמוכה לא באה על חשבון שימוש בחומרי גלם איכותיים.
  • מעמד שולחני, מפצלים ומטענים – עוד בעולם הגאדג'טים והסלולר רצוי להזכיר גם אפשרות של רכישת מעמד שולחני, מפצלים ומטענים בתור מתנה. בעבר נהוג היה לרכוש מתנות מן הסוג הזה לילדים ובני נוער בלבד, אולם כיום הן יעילות עבור כולם ללא יוצא מן הכלל. מעמד שולחני ומטען אוניברסלי לסמארטפון פועלים על מקדם חיכוך ויש להם מפצל של 1-4 USB. אפשר להשתמש בהם במקביל ובו זמנית והמיתוג שלהם הוא בהדפסת משי. בנוסף, הם מוצעים במגוון של צבעים ומגיעים אל הלקוח בתוך קופסת קרטון מהודרת.
  • לוח שנה עם שעון שקוף – אי אפשר לדבר על מתנות לפסח בלי להזכיר את עובדי המשרד. בעל עסק המעוניין לפרגן לעובדים שלו מוזמן לרכוש לוח שנה עם שעון שקוף. זו מתנה הנותנת מענה על צרכים רבים ברמה היומיומית, מבלי לוותר על קריצה וחיוך. לוח השנה מתאים לכל שולחן ובתוכו יש שעון ומד חום. גם את המתנה הזו ניתן להשיג במגוון צבעים ודוגמאות. 

לסיכום, היערכו בצורה נכונה אל ליל הסדר עם אחת המתנות המקוריות ותבטיחו שאף אחד לא יישאר אדיש למתנה שלכם.