מוצרי פרסום וקידום מכירות

רעיונות למוצרי קידום מכירות ממותגים

מוצרי קידום מכירות ממותגיםמוצרים ממותגים הם אמצעי שיווקי עצמתי ואפקטיבי ביותר. התפוצה שלהם גדולה. רבים נחשפים אליהם. על אף מידותיהם הקטנות הם עשויים להיות מנוף שיווקי רחב. ניתן להעניקם כמתנה קטנה, שי צנוע כאו הוקרה, כגימיק שיווקי כשעורכים תערוכות, מציגים מוצר או שירות ביריד, מחלקים חומר מקצועי ופרסומי בכנסים שונים ועוד.
ניתן להעניק את המוצר הממותג כחלק ממתנה או כמתנה כשלעצמה: לעובדים, לספקים, ללקוחות, לעוברים ושווים כחלק ממאמצי החשיפה.


המקום המרכזי שתופסים המכשירים הסלולאריים, המשתלטים על חיינו, הופכים אותם לפלטפורמה שיווקית חזקה. ניתן לפנק ולצ'פר את האנשים שאתם חפצים ביקרם במעמד שולחני לסמארטפון, בזרוע לטלפון נייד, בדיסק און קי ממותג, במחשבון שקוף  או במחשבון גמיש, צמיד סיליקון ממותג, עכבר אופטי, מפצל USB, אוזניות, כוס בירה ממותגת, חולצה עם הדפס ממותג, פנס נטען  ועוד.


קידום מכירות באמצעות מוצרים ממותגים לשולחן משרדי או לנשיאה אתכם הם חלק בלתי נפרד ממאמצי הפרסום, השיווק והשכנוע לדוגמה: על מנת ללכוד את תשומת לבם של עוברים ושבים בתערוכות ולגרום להם לייחד זמן וקשב אליכם ניתן להציע להם את אחד מהפריטים שצוינו לעיל או רבים אחרים שניתן למתג אתכם- המציעים מוצר או שירות – באמצעותם. כאשר אתם שומרים אצלכם את פרטיהם של מי שגילו עניין במוצר או בשירות שלכם וקיבלו מכם תשומת-לב קטנה, מוצר ממותג, הם ודאי יזכרו אתכם כאשר תתקשרו אליהם לברר ואולי לסייע להם להפוך ממגלי עניין לבעלי עניין ולהזמין את מה שאתם מוכרים.

 

כל אחד יכול להיות סוכן של מותג

קלסרים ויומנים ממותגים אף הם אמצעים מצוינים לקידום מכירות היות שהם נחשפים לעיניים רבות. לדוגמה: כאשרה סטודנט מסתובב במתחם המוסד הלימודי שבו הוא לומד עם קלסר ממותג עשויים רבים מחבריו ללימודים להיחשף אליו בספריה, בקפיטריה, במגרש החנייה ובעוד מקומות.


על מנת ליצור מותג שהמסר שבו ברור ובהיר נדרשת מיומנות מקצועית בשימוש בסוגי דפוס שונים. בעלי דפוס דיגיטאלי מקצועי מציעים לכם הדפסה ברזולוציה מצוינת, בהפרדת צבעים מעולה, באופן שבו הלוגו שלכם מעוצב בקפידה. כאשר אדם מסתובב עם חולצה ממותגת הוא הופך, הלכה למעשה, למשווק אקטיבי של המותג. כך נחשפים אליו אנשים רבים מאוד, בעיקר כאשר האדם הממותג מסתובב במקומות ציבוריים הומי אדם.


בדפוס דיגיטאלי מתקדם ניתן לייצר את כל צרכי הארגון לרבות כרטיסי ביקור, פולדרים, קטלוגים, ניירות ומעטפות ממותגים, מחברות ספיראליות, לוח שנה, קטלוגים ועוד. מיתוג ציוד ואביזרים הנמצאים בשימוש שוטף של ארגון מסייע לחיזוק הזהות העסקית שלו ותורם גם ליצירת דימוי אחיד ונקי שלו הן מבחינה פנים- ארגונית והן כלפי הציבור מחוץ לו.
בעולם של מותגים, כאשר בעלי עסקים מחפשים דרכים לבדל עצמם ולהיתפס כמיוחדים, כמי שמציעים מוצר או שירות שיתרונותיו והתועלת הגלומה בו רבים, יש חשיבות רבה גם לשימוש במוצרים קטנים המשמשים מעין סוכני שיווק שעובר מיד ליד.


כמעט כל מוצר שימושי ניתן למתג. המודעות לחשיבות המיתוג ושימוש מושכל בו עשויה להיות מכפיל כוח עצום לכל עסק.