דיסק און קי מעוצבים וממותגים ללקוחות ולעובדים

סיפור אמיתי על לקוח ותיק של מגנטיקס

לקוח של מגנטיקסזהו סיפור אמיתי על לקוח ותיק של מגנטיקס שרוכש דיסק און קי על בסיס קבוע......

 

הלקוח רכש ממגנטיקס מספר מוצרים , אך לא disk on key קי בטענה שמדובר במחיר משמעותית גבוה יותר מאשר הקיים אצל המתחרים.

לפני כחודש פנה אלינו מנהל הרכש של החברה במטרה להזמין 500 יחידות.... הופתענו, הלא בכל תקופת ההתקשרות עימו (אחד הלקוחות הותיקים ביותר בחברה) מעולם לא הצלחנו למכור לו דיסק און קי....

רצינו להבין מדוע בכל זאת הרכישה נעשתה אצלנו, אך מנהל הרכש לא מוכן היה לספר, בטענה שקרה לו "פנצ'ר" עם הספק השני.

בסוף, יצא המרצע מהשק.

מסתבר כי הלקוח ביצע הזמנת דיסק און קי בצורת כרטיס לכנס וסוכם בכתב שתאריך האספקה יהיה שלושה שבועות וכאן הכל התחיל להשתבש.

ראשית, הדיסק און קי הגיע לאחר 5 שבועות ולא לאחר 3 שבועות כפי שסוכם , הספק התנצל וטען כי העיכוב נבע עקב לחץ של היצרנים בחו"ל ועיכובים בטיסות.

בנוסף, כאשר ההזמנה כן הגיעה לארץ, הסתבר שקרתה טעות במספר הפנטון (צבע) שהודפס על גבי הדיסק און קי , הלקוח, שהוא מאוד קנאי לצבעים שלו, כמובן שבסין, שם יוצר הדיסק און קי, לא מכירים את הצבעים של החברה.

החומר שאמור היה להיות משוכפל לתוך זיכרון הדיסק און קי היה רלוונטי לאותה התערוכה, כמו כן מכיוון שהחומר היה כתוב בעברית ולא אנגלית, כל הכיתוב השתבש כי השכפול נעשה במכונות סיניות (שכנראה לא מבינות את שפת הקודש).

אחרי שביקשו מהספק למחוק את כל החומר ולטעון חומר חדש, ענה שצריך לשלוח את כל הדיסק און קי חזרה לחו"ל ושיש לזה עלויות נוספות.. וכמובן עוד שלושה שבועות של המתנה ויש סיכוי לא מבוטל שהם יהפכו לחמישה שבועות...

 

לבסוף הלקוח החליט לפרמט את הרכיבים אחד אחד במחשבים שלו ולחלקו באחד הכנסים הבאים שלו, פעולה שלוקחת המון זמן בכמות של 500 יחידות.

 

לאחר תקופה קצרה, התחילו להגיע תלונות על דיסק און קי עם נפח לא תקין שחולק בתערוכה, מסתבר שזהו הדיסק און קי של אותו הלקוח.

מה שקרה בפועל, מדובר היה בדיסק און קי מחופש  - משמעות הדבר היא שמהחשב אכן מזהה את הדיסק און קי כנפח של 8 GB (לדוגמא) אך בפועל הרכיב מכיל 1 GB בלבד, פעולה מוכרת בשוק הרכיבים הסיניים.

ההצעה שלנו לאותו הלקוח היתה פשוטה:

1. הדיסק און קי בצורת כרטיס של מגנטיקס מופק כאן בארץ - בוא נספק לך דוגמאת הדפסה ללא כל תשלום והתחייבות כבר מחר

2. אנחנו שולטים בכל האספקט הטכני כאן בארץ - גם בשכפול וגם בנעילת החומרים, אם תהיה טעות נוכל לפרמט את הרכיבים, לבטל את הנעילה במידת הצורך ולשכפל , כל זאת ביום עבודה אחד!!

3 רכיבים GRADE A - אנחנו מתחייבים שכל דיסק און קי  8GB , הוא דיסק און קי 8 GB ולא 1/2 ואפילו לא 4!!!

 

נשמח לעמוד לרשותכם,

צוות מגנטיקס