מאמרים

מתנות שחרור למפקד

מתנות שחרור למפקד

לאחר ששירתם תחת פיקודו, המפקד שלכם משתחרר וברצונכם להעניק לו מתנת פרידה. קניית מתנה למפקד זו משימה קשה, כאשר המטרה היא להרשים ולהיות בלתי נשכחים מחד ומאידך, לשמור על סטאטוס קוו ועל טיב היחסים בין המפקד והפקודים. אם אינכם יודעים באיזו מתנה לבחור, תמיד תוכלו לרחרח אצל החברים והמכרים הקרובים שלו, או שתוכלו לבחור בגאדג'ט מדליק. האפשרות השנייה כוללת נוסחה שתמיד עובדת והתוצאה מוצלחת וסופר מקורית.

כל הסיבות לקנות מתנת שחרור למפקד

בארץ ישראל השירות הצבאי הוא חלק בלתי נפרד מהחיים של רוב האוכלוסייה. לא פעם השפעתה של החוויה תלויה במפקד שלכם. כאשר המפקד טוב ההשפעה שלו תהיה גדולה יותר עליכם והשירות יעבור עליכם על הצד הטוב ביותר. לכן מתנה למפקד היא דרך לומר לו שאתם מעריכים אותו, שהוא היה טוב אליכם ושאתם מצטערים על כך שהוא עוזב אך שמחים בשבילו שסיים את חובתו, שרת את המדינה ועכשיו חופשי לעשות כרצונו. ישנם סוגים שונים של מתנות שמתאימות למפקדים, אך אלו שתמיד קולעות בול הן גאדג'טים מדליקים. אפשר לבחור במתנה שימושית ופרקטית או בכזו שכוללת טכנולוגיה מקורית וייחודית, שתשבור את הדיסטנס ולא תשאיר אף אחד אדיש.

יש לנו כמה רעיונות עבורכם

עם המתנה האידיאלית אתם יכולים להשאיר רושם חיובי ולהפוך לבלתי נשכחים. ככל שהמתנה תהיה יותר שימושית, מקורית ומיוחדת כך היא תהיה יותר מוערכת וסביר להניח שהמפקד שלכם ישמור אותה גם באזרחות. לכן השקיעו מחשבה בבחירה ואם אתם מתקשים, הנה כמה רעיונות מקוריים למשתחררים טריים:

שעון ספורט מתקדם כולל מד דופק

בין אם שירתם יחד ביחידה קרבית ובין אם לא, זו שעת הכושר שלכם. מתנה שקשורה לעולם הספורט תתאים להמון אנשים, במיוחד לכאלו שאוהבים לשמור על כושר ולעשות פעילות גופנית. שעון ספורט חכם ומתקדם הוא אפשרות שכדאי לשקול. הוא כולל מד דופק, מודד צעדים ומד טמפרטורה, הוא סופר קלוריות ויש לו התראות שיחות והודעות נכנסות ואפשרות של צילום מרחוק.

ערכת טיסה  Flight

רוב המשתחררים לא מבזבזים זמן יקר ולאחר הצבא עובדים מעט, חוסכים וטסים לגלות את העולם. לכן מתנה הקשורה לטיסות וטיולים תהיה אפשרות טובה. ערכת טיסה  Flightזו אופציה מפנקת שאפשר לקחת בחשבון כמתנה. היא כוללת כרית צוואר מתנפחת, כיסוי עיניים, משקל מזוודה דיגיטלי וחגורת ביטחון במארז קשיח.

SPLASHרמקול  BT

עוד גאדג'ט מדליק שישרת כל משתחרר הוא רמקול עמיד למים ואבק. הוא מתאים בול לטיולים בשטח או מסביב לעולם, ולו רק בגלל שמבוסס על טכנולוגיית בלוטות' ותומך במערכות הפעלה אפל ואנדרואיד. הוא בעל איכות סאונד מאוד גבוהה, ניתן לתלייה או הדבקה וכולל מיקרופון מובנה לביצוע שיחות. הוא ינגן 4 שעות ברצף ויאפשר למפקד שלכם ליהנות ממוזיקה טובה בכל מקום שהוא נמצא על הגלובוס.

לסיכום: לא חסרות אפשרויות מדליקות. ההיכרות שלכם עם המפקד תעזור לכם להכריע ולבחור את המתנה שתעזור לכם לשמור אתו על קשר הדוק, גם כשהוא בחיי האזרחות.