מתנות מקוריות ומיוחדות למשרד

מתנות מקוריות עם משמעות

מתנות מקוריות עם משמעותכאשר עונת החגים מתקרבת בעלי עסקים רבים מתחילים לחשוב אילו מתנות להעניק לעובדים וללקוחות שלהם, כאשר הרצון הוא שמתנות אלו יהיו כמה שיותר משמעותיות משתי סיבות:

• כדי להודות לעובדים באמצעותן על תרומתם לחברה ולהביע את הערכתכם הכנה
• כדי לשמר את הקשר עם הלקוחות ולהודות להם על שיתוף הפעולה עם העסק או החברה
אם אלו גם המטרות שלכם, הנה כמה דברים שעליכם בחשבון רגע לפני שבוחרים מתנות לעובדים וללקוחות.


חשבו בצורה מקורית

אחת הדרכים להפוך את המתנה לבעלת משמעות היא על ידי חשיבה מקורית. רבים העסקים אשר מחלקים תלושים ותו לא, ולמרות שאין אנו ממעיטים מאיכותה של מתנה זו, היא אינה יוצרת את הרושם שהושקעה בה מחשבה רבה. היתרון של מתנה מקורית אך יחד עם זאת שימושית, בא לידי ביטוי בתחושה הפנימית של אלו המקבלים אותה. חשוב להיות יצירתיים אך גם לבחור במתנה אשר באמת תענה על צורך, תשמש את העובדים והלקוחות בחיי היום יום ותקלע בול למטרה.
זקוקים לרעיונות? כיום יש לכם אינספור אפשרויות של מתנות מקוריות, ואם אתם רוצים להבריק תמיד תוכלו לבחור בגאדג'טים שונים כמו למשל דיסק און קי מעוצב, מטען נייד או שולחני, רמקול עם תאורת לד, מקלדת אלחוטית, מארזים מעוצבים ומושקעים ועוד שלל אפשרויות מקוריות שירשימו עובדים ולקוחות מכל סוג, מין וגיל.


שלבו מסר אישי


דרך נוספת להפוך את המתנה למקורית ולבעלת משמעות היא לשלב מסר אישי. רבים מאתנו לא מודעים לכוחן של מילים ואינם יודעים עד כמה מילה טובה יכולה להיות בעלת משמעות ולהשפיע על הלקוחות או העובדים. לכן שילוב מסר אישי, בברכה או אפילו על ידי הדפסה על המתנה עצמה יכול להשפיע במידה ניכרת על אלו המקבלים אותה. ההודעות האישיות יכולות להתייחס לכל עובד בנפרד תוך שהן מציינות כיצד ובמה הוא מוערך והן יכולות להתייחס ללקוחות בכל דרך בה תראו לנכון. תהיו בטוחים שבחירת מתנה מקורית בשילוב הדפסה או ברכה תהיה בעלת משמעות גדולה, במיוחד עבור העובדים, שכן היא תיתן להם זריקת עידוד ואת הכוח להמשיך ולהשקיע בעבודתם.


הכירו את קהל היעד שלכם


גם אם המתנה שלכם סופר מקורית, אין טעם לבחור בה אם מי שמקבל אותה לא ידע להעריך אותה. לכן קחו בחשבון שעליכם לבחור במתנות שידברו לקהל היעד. כדי לעשות זאת, עשו קצת שיעורי בית ונסו להבין מה מלהיב את העובדים או הלקוחות שלכם. כך למשל אם הם נלהבים מספורט בחרו להם מתנות וגאדג'טים המתכתבים עם תחום זה. אם הם מרבים לטוס, ניתן לבחור במתנה מקורית אשר יכולה להקל עליהם ולתרום להם במהלך הנסיעות המרובות, ואם הם חובבי גאדג'טים, תוכלו לבחור להם איזה פיתוח טכנולוגי מתקדם ומעניין. ככל שתכירו טוב יותר את העובדים והלקוחות שלכם כך תוכלו לבחור במתנה שתקלע לטעם בדיוק ולהבטיח שהיא תהיה מקורית ובעלת משמעות.


ערכו סקר: אין כמו חוכמת ההמונים

לא פעם הדרך הפשוטה ביותר להבין מה העובדים או הלקוחות שלכם היו רוצים לקבל כמתנה היא לעשות סקר או מעין משאל. תוכלו להשאיר את הרשימה פתוחה ולקבל הצעות באופן חופשי, או מנגד להציע רשימת אפשרויות של מתנות ולבקש מהם לבחור את אלו שמעדיפים. בעזרת סקר תוכלו להבין איזה סגנון של מתנות הם מעריכים יותר וכיצד הם היו רוצים שתתרגמו את הערכתכם. כמובן שלמשוואה הזו גם נכנסים שיקולים תקציביים, אך חשוב לזכור כי מדובר בהשקעה משתלמת. ככל שתשקיעו במתנה איכותית אשר תשמש את העובדים והלקוחות במידה מרבית, כך הדבר ייטיב עם העסק ואף יוכל לקדם אותו.

 

מתנות מקוריות ומומלצות – יש חיה כזאת

אם אין לכם כיוון קחו בחשבון כי בין המתנות המוערכות ביותר נמצאות אלו המאופיינות עם קדמה טכנולוגית. מתנות אלו פופולריות אצל סוגים שונים של אנשים וכולם יכולים למצוא להן שימוש. אפשר תמיד לבחור במוצר מוכר אך בעל פיתוח חדשני שהופך אותו להרבה יותר שימושי ומגניב. אם משלבים לכך את המארז הנכון ואת ההקדשה האישית, אין ספק שהמתנה תהפוך להרבה יותר אישית ומכאן לבעלת משמעות. כמובן שאם אתם מתקשים, תמיד תוכלו לפנות לחברה אשר מציעה קטלוג נרחב של מתנות ויכולה לסייע לכם להגיע לבחירה המתאימה והנכונה ביותר בהתאם לקהל היעד אשר לו אתם קונים.