מגוון רחב של מתנות לחג לעובדים

מתנות מקוריות לראש השנה

מתנות מקוריות לראש השנה

כמדי שנה עולה אותה השאלה: אילו מתנות לראש השנה נקנה? פרחים ושוקולדים זה כבר פאסה, כלים למטבח מיצינו והשנה היינו רוצים לקנות משהו קצת שונה. איזו מתנה תפתיע את החמות? מה לקנות לעובד מוערך? ומדוע בכלל חשוב לקנות מתנות בחגים?

 

לקראת השנה החדשה עולה הצורך לקנות לאנשים הסובבים אותנו מתנות. אם לאות הערכה, אם כי לא נעים לנו לבוא להתארח בידיים ריקות ואם כדי להפוך את החגיגה להרבה יותר משמעותית. למרות שהחגים פחות אישיים מיום הולדת או יום נישואין, עדיין האווירה החגיגית באוויר, הסמליות ואף החופש המיועד להתרעננות, כל אלו ועוד מהווים סיבה להענקת מתנה. לשי לחג ישנה חשיבות רבה בעזרתו אנו יכולים להביע את תודתנו לבני המשפחה, לעובדים, לחברים או לעמיתים וכמו לומר להם שנוכחותם בחיינו משמעותית וחשובה.


איך בוחרים מתנות לחגים?


מתנות לחגים יש לבחור לפי האדם שקונים לו, עם זאת עליכם לבחור במתנה אותה גם אתם הייתם שמחים לקבל. כולנו כמובן רוצים לקלוע בול למטרה ולמצוא מתנה שאין לה תחלופה ולשם כך עלינו לנהוג מעט כבלשים, לברר העדפות, להכיר תחומי עניין ולחפש מתנה בהתאם. אז נכון, ישנן מתנות אשר יתאימו לכל אחד כמו למשל פרחים או שוקולד, אולם אם ברצונכם לעשות רושם ולבחור מתנה מקורית, תצטרכו לעשות שיעורי בית על מנת לחשוב על רעיון ייחודי, כזה שלא נתקלים בו בכל יום. בדרך זו האנשים שהענקתם להם מתנה ירגישו כי השקעתם בהם מחשבה ויעריכו את המתנה שבחרתם עוד יותר.

 

רכשו מתנות מבעוד מועד- אל תחכו לרגע האחרון

 

אווירת החגים מתחילה הרבה לפני החגים עצמם לכן מומלץ שלא לחכות ממש עד לערב החג עצמו וגם לא ליום – יומיים לפניו כדי לקנות מתנות לראש השנה. בדרך זו אתם מסתכנים שלא תמצאו משהו שיאהבו כי המבחר אזל וכך להתפשר על מתנה אחרת מזו שכיוונתם אליה מלכתחילה. שימו לב! אם אתם קונים און ליין מחנות מקוונת, קחו בחשבון את זמן המשלוח. המתנה עלולה להתעכב בדואר בשל העומס כך שתוכלו למצוא את עצמכם ברגע האחרון ללא המתנות שרציתם להעניק. אז מה עושים? נערכים. עשו רשימה של אנשים להם תרצו להעניק מתנות, רכשו את המתנות מבעוד מועד ויפה שעה אחת קודם ותוכלו לבחור מתנה אשר עונה על צרכיו של האדם שמקבל אותה ומתאימה לטעמו, סגנונו ו/או אורח חייו.
למי קונים מתנות?
אחת השאלות היותר חשובות היא למי עליכם לקנות מתנות, כדי שהציפייה לא תהיה לשווא. אז כמובן שבני המשפחה נמצאים במקום הראשון ואפשר ואף רצוי לפנק אותם עם שי נחמד בהתאם לגילם ותחומי עניינם. בנוסף כדאי לקנות מתנות גם לאמא ולחמות ואם בבעלותכם עסק, אל תשכחו את העובדים, הספקים והעמיתים שלכם כי גם הם ראויים למידת הערכה. כיום ישנן מתנות שונות ומגוונות אשר יכולות להיות מאוד שימושיות באורח החיים המודרני אותן כל אחד ישמח לקבל ואף ימצא להן שימוש רב בשגרת חייו. לכן מומלץ ללכת לנישות של טכנולוגיות וגאדג'טים מיוחדים ומעניינים כמו למשל שעונים חכמים, מעמדים לנייד החכם, סוללות גיבוי, רמקולים ועוד שלל אפשרויות מעוצבות ופונקציונליות כאחד.


שמרו על פשטות


הרצון שלנו לקלוע בול למטרה לעיתים עשוי לגרום לנו לצאת מגדרנו במטרה להרשים. זכרו: מתנות קודם כל נועדו על מנת להעניק תשומת לב והן לא העיקר, כל תפקידן הוא לבטא חיבה, הערכה, תודה, הוקרה וכיוצא בכך. לכן גם אם המתנה צנועה או רק סמלית, כל עוד מושקעת בה מחשבה ועומד מאחוריה רצון טוב, היא תהיה מוערכת וייחודית. בכל מקרה עדיף לבחור במוצרים פרקטיים על פני כאלו מעוצבים, שכן ישנם מוצרים שהם עניין של טעם אישי, בעוד שמתנה שימושית, כשמה כן היא, תמיד תשמש את מקבליה.


בעת הענקת מתנה עסקית: הוסיפו לוגו והקפידו על איכות


ממש כשם שחשוב להוסיף למתנה שבחרתם אמרה אישית כדוגמת ברכה, כך גם חשוב להוסיף את לוגו החברה למתנות אשר מיועדות לעובדים, לקולגות או לעמיתים עסקיים. אל תדאגו, מתנות עם לוגו זאת לא יתפרשו כאקט שיווקי נטו, כל עוד הן יהיו איכותיות. לכן הקפידו לבחור מתנה ברמה גבוהה של מיטב היצרנים כדי לשמור על התדמית העסקית החיובית שלכם וכך הענקת המתנה תשרת גם אתכם וכולם יצא נרווחים.


חגים מהווים הזדמנות לומר תודה ולהביע הערכה לכל האנשים בחיינו. אין ספק שהענקת שי לחג הנה חשובה ואין לקחת את הנושא כמובן מאליו, אלא להשקיע בו מחשבה.