מגוון רחב של מתנות לחג לעובדים

מתנות מקוריות לחג

מתנה לחגחג הוא מועד ועיתוי מתאים להענקת מתנות. במובנים מסוימים יש חגים אשר עצם הענקת המתנה בכלל ותכולתה בפרט מאפיינים אותם. חגים כאלה, במיוחד פסח וראש השנה, שבהם קיימת ציפייה לקבלת מתנה, הם הזדמנות מצוינת לחברה או לעסק המעניקים מתנות לשווק באמצעותן את עצמם.


מתנה מתוקה היא, לדוגמה, מארזי שוקולד, הכוללים מבחרה שוקולדים איכותיים ו – תתפלאו?!- בריאים, היות שפולי קקאו המהווים מרכיב בסיסי בשוקולד הם נוגדי חמצון טבעיים ומכילים סיבים תזונתיים שתורמים לבריאות.


מתנות שכוללות שני רכיבים-  המהנה (את מקבלי המתנה) והמועיל (למעניקים אותה) היא זו שמצורף אליה מרכיב שמהווה ביטוי למיתוג החברה. זה יכול להיות מחזיקה מפתחות הנושא את הלוגו של מעניקי המתנה, כרטיס מגנטי, גאדג'טים שונים בכלל ולמחשב ולסלולאר בפרט, מפצל USB, מעמדים לסמארטפונים, דיסק און קי ממותג ועוד.


מתנות מקוריות לחג הן מתנות שיש בהן ערך מוסף- מועיל וחווייתי.מתנות  שחלק בהן אינו מתכלה ונותר זמן רב, מזכיר כי המתנה היא ביטוי לרצון לשמור על קשר ולתחזק אותו, להביע באמצעותו את ההוקרה ואת ההערכה שרוחש מעניק המתנה למקבליה.


חבילות שי לחג המכילות ממתקים ויין, פירות יבשים, חמוצים ועוד הם מתנות המבטאות את ברכת השפע וממחישות את קיומו. כאשר אנחנו נותנים מתנות אנחנו מעידים על כך כי מי שמקבל את המתנה חשוב ומוערך, ראוי לקבל את המתנה. כשאנחנו נותנים מתנה אנחנו מעידים על כך שהשקענו מחשבה, שייחדנו זמן ושגילינו אמפטיה.


מתנה כסוג של שימור לקוחות והשקעה לטווח ארוך בהם

 

מתנה מקורית תמיד משמחת ומרגשת. מתנה ממותגת המאפשרת למקבל אותה ליהנות ממנה באופן שוטף מועילה גם לנו , המעניקים אותה. בכך אנחנו יוצרים נוכחות קבועה מול עיניו בתודעתו ובזיכרונו. לבד ממקבל המתנה עשויים להיחשף אליה אנשים נוספים, שאף הם מתוודעים לקיומו של המותג.


מאז ומתמיד היווה מתנות חלק בלתי נפרד מביטוי של כיבוד הזולת, רצון לשמח אותו, דרך להודות לו ולהוקירו. בעידן שבו שיווק הוא שם המשחק למדו בעלי חברות ועסקים את חשיבות ניצול החגים להעברת תוכן שיווקי ומסר שיווקי גם באמצעות מתנות לחג.


כאשר ועד עובדים, לדוגמה, מתכנן מתנת חג לעובדים הוא יכול להזמין חבילות שי לחג אם טביעת חותם של החברה. כאשר חברה מעניקה מתנת חג לספקים וללקוחות היא  יכולה למתג עצמה באמצעותה הן על ידי צירוף כרטיס ביקור מגנטי, אביזר קטן משרדי כל שהוא והן על ידי הענקת מארז שוקולד מתוק שמצורף אליו מרכיב נבחר של מיתוג.


בשורה התחתונה: מתנות מקוריות לחג הן מתנות שמותירות את מקבליהן פעורי פה ועיניים, משתאים ונרגשים, מודים למי שחשב עליהם ותכנן עבורם שי לחג שטעמו ייוותר, כמשוער וכצפוי, עוד זמן רב.