מאמרים

מתנות ממותגות לחתונה

כל חתונה צריכה לחלק לאורחים מתנות בלתי נשכחות כמו האירוע עצמו. מתנות ממותגות לחתונה יכולות להנציח את האירוע ולשלוח את האורחים הביתה עם מזכרת מיוחדת, ייחודית ואישית. לפניכם כמה רעיונות למתנות מקוריות עליהן גם ניתן לחרוט או להדפיס.

מפיץ ריח משולב רמקול מואר

גאדג'טים מקוריים הם מסוג המתנות הנחשקות והאהובות ביותר. רוב האנשים ישמחו לקבל איזו מתנה מקורית שתשמש להם כמזכרת מיום החתונה וגם תשמש אותם באופן אישי. אחד הרעיונות למתנה ממותגת לחתונה הוא מפיץ ריח משולב עם רמקול מואר. מתנה זו כוללת רמקול בלוטות' איכותי שיש לו מאוורר פנימי ותאורת אווירה צבעונית. הרמקול גם מפיץ ריחות של שמנים ארומטיים ובכך מספק חוויה משולשת לחושים של ריח, מראה וצליל.

סוללת גיבוי יוקרתית  Squid Mini

בעולם המודרני בו רוב האנשים צמודים לטלפון החכם שלהם, מתנות הנקשרות לתחום התקשורת והמדיה נחשבות למאוד שימושיות ויוקרתיות. היות ואחד האתגרים העולים מהשימוש בטלפון הנייד הוא הסוללה שנגמרת מהר, סוללת גיבוי Squid Mini תתגלה כמתנה מאוד נחוצה ומקורית. Squid Mini היא סוללת גיבוי יוקרתית ועוצמתית. עיצובה החדשני מאפשר להצמיד אותה למכשיר הנייד בקלות וביעילות. הסוללה מגיעה בצבעים שחור, אדום, כסף וזהב וניתן למתג אותה על ידי לד או צבע. המוצר מאוד פופולרי בקטגוריית מוצרי פרסום בשנים האחרונות.

רמקול BT עם תאורת לד

מתנה עם מיתוג היא תוספת של מגע אישי לכל חתונה. כך האורחים הולכים הביתה עם מזכרת שישמחו לשמור איתם והאירוע יהפוך לבלתי נשכח. עוד גאדג'ט נחמד שיכול לשרת את המטרה הוא רמקול BT עם תאורת לד מתחלפת. מדובר ברמקול עם טכנולוגיית בלוטות' שנחשב לסופר איכותי וניתן למתג אותו על ידי חריטה או הדפסה.

מתנות ממותגות לחתונה

כרטיס קסמים משולב דיסק און קי

רעיון נוסף למתנה לחתונה משלב בין מוצר שימושי לבין מלל בעל משמעות והוא כרטיס קסמים משולב דיסק און קי שנקרא Magic cube. ה- Magic cube הוא כרטיס קסם שמיוצר מפלסטיק קשיח. הכרטיס משלב גם דיסק און קי בנפחים שונים. מה שנחמד במתנה זו הוא שאפשר להדפיס עליה מכל הכיוונים. כך למשל אם רציתם להוסיף מילות תודה לנוכחים או משפטי חוכמה לחיים, זה אפשרי והופך את המתנה למאוד מיוחדת ואישית.

מאוורר אישי ממותג בתאורת לד

הרבה פעמים אפשר להתאים בין המתנה שמחלקים לבין התקופה בשנה. בין אם יש חגים מסוימים שתאריך החתונה קרוב אליהם ובין אם זו העונה, הקדשת מחשבה לנושא תהפוך את המתנה להרבה יותר מוערכת וקולעת למטרה. כך למשל אם החתונה נערכת בקיץ אפשר לחלק לאורחים מאוורר אישי ממותג בתאורת לד. מאוורר  Windמופעל באמצעות סוללות, כאשר המיתוג נעשה על ידי LED  דינמי. מעבר לשימושיות למתנה כזו יש טוויסט עתידני וחדשני. ניתן גם לחשוב על המוצר כאשר חושבים על מתנות לחג לעובדים.

בקבוק ספורט רמקול

רעיון נוסף למתנה קיצית ומדליקה היא בקבוק ספורט רמקול. מתנה זו תתאים גם אם היא תחולק בחתונות ולהן אלמנטים ספורטיביים, כמו למשל קונספט שקשור לספורט, חתונה בבריכה או בים, חתונה שעיקר המוזמנים בה קשורים לענפי הספורט השונים ועוד. בקבוק הספורט משלב בתוכו רמקול בלוטות' איכותי והוא זמין בצבעים שחור או לבן. אגב אם תכננתם אירוח המבוסס על הצבעים הנ"ל, גם במקרה זה, בקבוק ספורט רמקול ישתלב בנושא בהצלחה.

מתנות LOW COST

למרות שהזמנת כמות מוצרים גדולה עשויה להוזיל את גובה ההשקעה, אם לא תכננתם להשקיע אחוז גדול מהתקציב במתנות ממותגות לחתונה, תוכלו לבחור מתנות LOW COST, זאת כמובן במידה ולא תרצו להשקיע סכומי כסף לקניית דיסק און קי ממותג או מוצר פרסום בסגנון. שתי אפשרויות נחמדות שעומדות לרשותכם:

מעמד פלא מגנטי לרכב – מדובר בגאדג'ט חמוד. זהו מעמד מתכוונן, איכותי וחזק אשר מוצמד לדשבורד של הרכב באמצעות מגנט רב עוצמה.

תלי אור נורת לד לקמפינג – עוד גימיק שימושי ומדליק הוא נורת לד עוצמתית המתאימה לשימוש בשטח ובמקרי חירום. ניתן להשתמש בנורה זו ברכב, באוהל או אפילו בחג סוכות אם תרצו ללא הצורך לחיבור לחשמל.

וכמובן שאנו פה עבורכם כדי לחשוב יחד על רעיונות מדליקים וכמובן, מוצרי קד"מ נוספים!