מאמרים

מתנות לפגישת מחזור

אחרי שאיתרתם את כל בני המחזור, תיאמתם תאריך למפגש, שריינתם מקום ושלחתם הזמנות עכשיו כל שנשאר הוא לדאוג לכל הפרטים הקטנים שישאירו טעם של עוד ויגרמו למפגש להיחרט בזיכרון. כמובן, שמתנות לפגישת מחזור נמצאות בראש סדר העדיפויות. אילו מתנות לקנות? וכיצד המתנות שתבחרו ישפיעו על הצלחת האירוע?

מתנה מיוחדת, בלתי נשכחת ומקורית

כאשר מתכננים כנס מחזור מאוד רצוי להפתיע את המוזמנים. אם על ידי הזמנת מורה מהעבר, אם על ידי שחזור תמונת המחזור ואם על ידי הצגת סרטון של כל החברים שלא יכלו להצטרף לחגיגה מסיבה כזו או אחרת. אפשר כמובן גם לערוך מצגת של כל התמונות והסרטונים מהעבר, להקרין אותה באירוע ולהטעין אותה על דיסק און קי שיחולק לכל אחד מהמוזמנים. ישנם המון מוצרי דיסק און קי מדליקים כמו גם מוצרי פרסום שונים שאפשר לבחור בהם, על המכשיר אפשר לחרוט או להדפיס את שם המחזור או הכיתה וכך תהיה לכולם מזכרת מהמפגש בתוך מוצר שישמש אותם גם בעתיד.

מתנות מיוחדות לעובדים

על פלייר LCD שמעתם?

אם תרצו שהנוכחים יתעדכנו בסרטונים ישנים כבר באירוע עצמו, מלבד הקרנתם על מסך גדול תוכלו לחלק לכל אחת מתנה באמת מקורית שמגיעה מהעולם של מוצרי פרסום: פלייר LCD. מדובר בגלויה אלקטרונית בגדלים שונים, הגלויה מגיעה עם מסך LCD מוטמע בו אפשר לשלוט עם כפתורי שליטה, להגביר או להנמיך את הווליום, להחליף סרטונים ועוד. למכשיר יש נפח זיכרון ואפשר לטעון עליו סרטונים ולשמור מאגר שלם של נתונים חזותיים ומילוליים. על הפלייר אפשר להדפיס את תמונת המחזור הישנה וכך להפוך את המתנה למושלמת ומקורית. במידה וחושבים על מתנות ממותגות - מדובר ברעיון מקורי ומעניין.

LCD Lanyard card – כך מחדדים את הזיכרון בעולם דיגיטלי

בואו נודה באמת, לא תמיד נזהה אנשים לאחר שלא פגשנו אותם כמה עשורים, אפילו אם מדובר בבני מחזור שגדלנו איתם. לכן כדי שלא יהיו אי נעימויות או פספוסים, אפשר להגיע לכנס המחזור מוכנים עם LCD Lanyard card. בדומה לפלייר LCD גם כאן ישנו מסך אך במקום להיות מחובר לפלייר הוא מחובר לשרוך אותו אפשר לענוד על הצוואר. ממש ניתן לקחת זאת כמו זיכרון נייד לכל מקום. על המסך אפשר לטעון תמונה או תמונות מהעבר של בני המחזור כולל שמם המקורי. מתנה זו גם תשמש את המשתתפים כתג זיהוי בכנס המחזור והיא תהיה מזכרת נחמדה אשר גם תעורר את הזיכרון וגם תעזור לשבור את הקרח במקרים מסוימים. זה יכול להיות רעיון מקסים גם כשחושבים על מתנות לעובדים לחגים או לכל מאורע אחר.

רעיונות נוספים למתנות

מלבד מתנות שייקחו את המשתתפים לטיול בעולמות הזיכרון, אפשר בהחלט גם לבחור במתנות שייקחו אותם לעתיד כמו למשל גאדג'טים טכנולוגיים מיוחדים ומתקדמים. המשחק הזה בין העבר והעתיד הוא נחמד וייחודי ויכול להפוך לקונספט של המפגש שלכם. ישנם המון גימיקים מדליקים בהם תוכלו לבחור כמו למשל הדוגמאות המומלצות הבאות:

  • סוללת גיבוי לנייד או מטען נייד – כדי שתמיד תוכלו לשמור על קשר אחד עם השני. אפשר אפילו להדפיס או לחרוט על המוצרים שבוחרים משפט נחמד כמו: "בואו נישאר בקשר" או כל משפט דומה שתראו לנכון.
  • מפיץ ריח משולב רמקול – זהו גימיק מאוד מדליק וחדשני: רמקול בלוטות' איכותי עם מפיץ ריח ותאורת אווירה. מעבר לחדשנות שבמוצר הוא מעניק חוויה משולשת לחושי הריח, השמיעה והראייה.
  • קרש חיתוך עם צדדים מתקפלים – כל מפגש מחזור משאיר טעם של עוד ולכן זה לפעמים מתבקש לחלק מתנות שקשורות לעולמות הקולינריה. קרש החיתוך מאוד יעיל ושימושי והוא מאפשר להעביר את המזון החתוך לכלי בצורה נוחה ובטוחה.
  • מאתר חפצים באמצעות GPS – תודו שזהו רעיון נחמד, כך תוכלו בקלות גם לאתר אחד השני במקרה שהדרכים שלכם שוב ייפרדו, או לחלופין לשמור על הרעיון המקורי של המוצר ולהצמיד את המכשיר לחפצים שאתם חוששים שילכו לכם לאיבוד.

מתכננים כנס מחזור? דברו איתנו. יש לנו עוד המון רעיונות למתנות מקוריות ומיוחדות עבורכם!