מאמרים

מתנות לעובדים, לא רק בחגים

ועדי עובדים מחפשים כל שנה מתנות בכמה הזדמנויות, יש לפחות שני אירועים מרכזיים, בתקופת החגים ובפסח. המתנות שהם מעניקים יכולות להיות מיוחדות, והמיוחדות באמת שבהן, הן בדרך כלל אלה עם הערך המוסף, בנוסף לאסתטיקה ולמקוריות של המתנה. מתנות שמגיעות בעיצוב אריזות מיוחד לוועד העובדים יכולות להיות ההפתעה של השנה, אם בוחרים אריזה שמעוצבת ומבוצעת על ידי חיתוך וחריטה בלייזר המיוחד שלנו.


היצירות שאנחנו מייצרים למנות ומוצרים שונים לכל מיני אירועים מרהיבות ביופיי ובאיכותן הגבוהה. חריטה וחיתוך בלייזר מפיקים לא רק אסתטיקה כי אם צורות מעניינות לכל מיני אריזות ומוצרים שונים מנייר ומקרטונים שאפשר לארוז בהם מוצרים. אפשר גם להפוך אותם למתנה מיוחדת במינה. בקטלוג שלנו מופיעים כרטיסי ביקור, הזמנות, דגמים ומשחקי הרכבה, כולם מיוצרים בעזרת הלייזר שלנו, שמוכיח לאיזו רמת דיוק אפשר להגיע וכמה הבדל יש בינו לבין צורות חיתוך אחרות.

מתנות לבחירתכם

בתוך כל ים הגאדג'טים שמציעים לעובדים אפשר למצוא את הגאדג'טים הכי נפוצים כמו עכברים אופטיים שאפשר למתג עם לוגו, או דיסק און קי בצורת כרטיס ממותג המיוחד לכם. האריזה של הדיסק און קי, לדוגמה, מתבצעת לפי הזמנה שלכם עם כל הגימיקים והלוגואים שאתם רוצים להדפיס, ואפשר להיות יצירתיים במיוחד ולשלב עיצוב אריזות מיוחדות בכל גאדג'ט אחר. עכברים אופטיים יכולים לבוא בתוך משחק קרטון מתקפל, רמקולים מותגים למשרד יכולים להיות משולבים באריזה מעניינת תלת ממדית, תיקים נפלאים לכל מטרה, יומנים ואף קטלוגים שמשלבים בתוכם מסכי LCD לרעיון מעניין למתנה שטרם חשבו עליה.

מתנות שאפשר להשתמש בהן בכל מקום

חלק מהמתנות שחושבים עליהן בוועדי העובדים עלול להפוך למתנה ששוכבת במגירה של העובד בשולחן העבודה, או להיות זרוקה באיזשהו מקום בבית ללא שימוש. זאת הסיבה שהשילוב בין מעשיות מסוימת לבין תחכום ויצירתיות מייצר מתנות שכיף לקחת הביתה או להשתמש בהן במשרד, מבלי לחשוב שבזבזתם כסף על מתנה שהיא רק סמלית כי חייבים לתת משהו לחג. מתנות שניתנות במחשבה מלאה ובכוונה לעזור או לשדרג את העבודה או את הפנאי של העובד זוכות להרבה יותר הערכה, ואין ספק שתראו אותן בשימוש הולך וגובר בכל מקום. חשבו על משהו שהעובדים שלכם צריכים מאוד, ועטפו הכל באריזה מיוחדת.


אריזות שהן מתנה

האריזות שלנו הן אריזות שאפשר להזמין גם כמשחק בפני עצמו, או כשלט שאפשר להעמיד, או להפוך למעמד כלשהו על השולחן במשרד או בבית, ולעשות מזה שלט קטן עם פתגמים מדרבני מוטיבציה, או יומני שנה קטנים, או לשים בהן תמונה של המשפחה או הילדים, או להשתמש בהן כקופסת אריזה קטנה לכל חפץ אחר ולמחזר את האריזה המעוצבת שלנו. בלייזרים שלנו אפשר להגיע לדיוק כזה שיוכל לייצר לכם אריזות מיוחדות שלא תיארתם לעצמכם שאפשר להגיש בהן מתנות כל כך יפות, וזהו חלק מהמתנה עצמה.