מאמרים

מתנות לגננות ומורים לאירועי סוף שנה

גאדג'טים כמתנותסוף שנת הלימודים בגני הילדים ובבתי הספר כבר כאן ובקרוב מאוד ילדיכם ייפרדו לשלום מהמורים, הגננות ועובדות הגן שמלוות אותם בנאמנות ואהבה במרבית ימות השנה – זו העת בדיוק להיפרד כראוי באירועי סוף השנה השונים עם מתנה מקורית ומתאימה.

 

בחלק מהמקרים ייתכן והפרידה המדוברת תהיה זמנית בלבד עד לחודש ספטמבר ולפתיחת שנת הלימודים הבאה ובמקרים אחרים הפרידה תהיה קבועה שכן הילד עובר לגן אחר או עולה בשעה טובה לכיתה א' או כיתה אחרת. זוהי הזדמנות טובה לחשוב כיצד אתם נפרדים בצורה ראויה ויפה מהגננת/המורה ומודים להן על השירות הנפלא שהן עשו במהלך השנה האחרונה ובכלל. אחת הדרכים להודות להן היא באמצעות קניית מתנה אישית להוקרת התודה.

 

כיום, בדומה גם לעולם מתנות הגן לילדים, נוכל למצוא גם עבור הגננות והמורות שפע של מתנות שונות, יפות ומרשימות מאוד בייחוד לאירועים מסוג זה - מדובר במתנות אשר יכולות להיות שימושיות מאוד וכן מרגשות וסמליות כאחד. חלק מן המתנות תוכלו לרכוש באופן פרטני ואישי ובמקרים אחרים תצטרכו לגייס כספים מכלל ההורים בגן או בכיתה על מנת לרכוש יחדיו. לפני שאתם מחליטים איזו מתנה לרכוש וכיצד, חשוב לשים לב לשתי נקודות חשובות: ראשית, לכל מתנה רצוי לצרף מגובה בפתק החלפה, זאת במידה וניתן כמובן; שנית, אם אתם לא בטוחים לגבי ההעדפות ו/או התחביבים של המורה/גננת, הרי רצוי לרכוש פריט "גנרי" שכל אחת יכולה לעשות שימוש בה איש מותאם לרצונה.

 

הנה כמה רעיונות מתאימים...

 

כאמור ניתן למצוא מבחר מתנות אשר כל מורה וגננת, סביר להניח, תשמח לקבל כאות הוקרה והערכה – בחרנו לחלק את הרעיונות המתאימים ביותר למתנות למספר קבוצות:

  1. הקבוצה הראשונה, מתנות שימושיות – מתנות פונקציונאליות לשימוש אישי ו/או ביתי לדוגמא שעון מיוחד, אגרטל לבית, כלי מטבח חדשים, משטח לעכבר עם תמונה והקדשה אישית מהגן וכו' – למעשה כל מתנה אשר תעלה זיכרונות מיוחדים מילדי הגן גם בבית.
     
  2. הקבוצה השנייה, שוברים שונים - שובר למסעדה, שובר ליום כיף, שובר כללי לרכישת מוצרים, מנוי לתיאטרון, כרטיס חברות לרשת נבחרת וכו', כל מה שיכול להעניק למורה/גננת זמן איכות מהנה, בין אם ברמת הבילוי או השופינג.
     
  3. מוצרי הנאה מסוגים שונים – ערכות שוקולד, ערכות טיפוח, סבונים, כלי איפור וכו', מתנות שמעלות חיוך על פני כל אישה ששמחה לקבלן בכל הזדמנות.
     
  4. מתנות לימוד והעשרה -  סדנאות אוכל, סדנת ריקוד, לימוד שפה זרה וכו', על מנת להעניק שבירת שגרה מיוחדת ומהנה עם אלמנטים מעשירים ומרחיבי ידע. 

כמובן שניתן ואף מומלץ בהחלט לשלב בין כמה סוגי מתנות לפי ראות עיניכם, כפי שאתם מוצאים לנכון, הכל בהתאם לגודל התקציב שאתם מעוניינים להשקיע במתנה – רק אל תשכחו, לכל מתנה בין אם מדובר בפריט גדול, קטן או אפילו שובר, כדאי מאוד להשקיע ולצרף ברכה ססגונית ומושקעת עם כמה מילים חמות ויפות שיביעו את התודה וההוקרה הגדולה על כל הפעילות והדאגה של המורה/גננת – לפעמים מילות תודה אלו שוות ומרגשות יותר מכל מתנה.