מתנות למשרד

מתנות יוקרתיות למנהלים

מתנות יוקרתיות למנהליםאין צורך להכביר מילים על הנסיבות השונות בהן ניתן להעניק מתנה למנהלי חברה מסוימת: יכולה להיות זו מתנה לציון הישג מסוים של המנהל או החברה המוענקת על ידי עובדיה או מכר של המנהל, אך גם הוקרת תודה של לקוח על שירות אידיאלי שקיבל. מה שחשוב להדגיש הוא שעל מנת שהמתנה תתקבל בצורה החיובית ביותר נדרש להשקיע מחשבה של ממש בבחירה שלה. זו בדיוק התמונה בה מתנות יוקרתיות למנהלים, המשדרות פאר לא מבוטל, צריכות להיכנס לתמונה. מהן האפשרויות המומלצות?

 

שעונים

בחירה מקובלת במיוחד היא הענקת שעונים עבור המנהל, כאשר לרוב המדובר הוא בשעוני קיר המיועדים להיתלות, כלאחר כבוד, במשרד עצמו. היתרון המשמעותי של השעונים נוגע לכך שהם משלבים היטב בין אסתטיקה לפרקטיקה: מצד אחד, זהו פריט המגיע בשלל עיצובים, חלקם הגדול יוקרתי – הדבר משפר הן את תחושת המנהל העובד במשרד והן את הרושם הנוצר אצל לקוחותיו. מעבר לכך, שעונים מקבלים על עצמם גם תפקיד משמעותי בניהול שגרת העבודה במשרד, שנוטה להיות עמוסה במיוחד.

 

בחלק מהמקרים, ניתן להוסיף הקדשה על גבי השעון, מה שמשפר את קרנה של המתנה עוד יותר. כל מנהל ישמח לתלות במשרד שלו פריטים המראים את אהבתה של משפחתו אליו, למשל, או לחילופין כאלה שהוענקו לו מלקוח מרוצה. גם כאן, אנשים המבקרים במשרד ונחשפים להוקרת התודה תופסים את המנהל בפרט, והמשרד בכלל, כמקצועיים פי כמה.

 

גאדג'טים טכנולוגיים

בשנים האחרונות, גברה הפופולאריות של גאדג'טים המגלמים בתוכם את מיטב הטכנולוגיה במשרדים השונים, כך שבחירה בהם בתור מתנה יכולה להיות רעיון מוצלח גם כן. אקווריום שולחני דיגיטלי, מיני מקרר עם מגירות נשלפות, מסגרת דיגיטלית, עץ USB או מאוורר שולחני הם רק חלק מהאפשרויות. מעבר להיבט השימושי של מתנות אלה, היות והן נחשבות לטכנולוגיות הרי שמשרד הכולל אותן ייתפס אף הוא כמתקדם – לכן, מרבית המנהלים ישמחו ליצור את התדמית הזו.

 

יחד עם זאת, חשוב לקחת בחשבון שלא כל מנהל אכן מתחבר למתנות מהסוג הזה. רצוי לנסות לברר האם המשרד שלו אכן כולל בתוכו חידושים טכנולוגיים אלה או אחרים, כאשר ניתן להתרשם מהיבט זה גם תוך בחינת ההתנהלות השוטפת שלו ושל המשרד.

 

פריטי אומנות

את הסקירה ממשיכים עם יצירות אומנות מיוחדות, אשר הבחירה להעניק אותן בתור מתנות למנהלים יכולה להיות אף היא מוצלחת במיוחד. גם כאן, ניתן לטעון כי יצירות אומנות, מעבר לעובדת היותן בעלות מראה אסתטי מרשים במיוחד, נתפסות כיום כיוקרתיות לכל דבר ועניין.

 

לפני שמעניקים את המתנה, חשוב לקחת בחשבון שאומנות היא, במידה לא מבוטלת, עניין של טעם אישי. מומלץ לנסות להתרשם מהטעם האומנותי של המנהל, כשדרך יעילה לעשות זאת היא באמצעות סקירה של עיצוב המשרד הקיים. בהיעדר יכולת שכזו, ניתן לנסות לברר זאת דרך קולגות, או אפילו אלה העובדים תחת אותו מנהל.