מאמרים

מעוניינים להפתיע במתנה את העובדים? תחשבו על הדפסה על מוצרים

מתנות לעובדים ביום גיבושאחת הדרכים לגרום לעובדים להרגיש כמה שיותר מוערכים היא על ידי חלוקת מתנות. אם אתם מחפשים רעיון מקורי ומפתיע, לרשותכם שלל אפשרויות נבחרות הכוללות בין היתר גם הדפסה על המוצרים השונים.

 

הדפסה על מוצרים זו טכנולוגיה מפותחת ומתקדמת אשר מאפשרת לבעלי עסקים לקדם את העסק על ידי חלוקת מתנות. יותר מכך היא תורמת גם לתפוקתם ומידת יעילותם של העובדים, שכן בעזרתה ניתן להפתיע את העובדים עם מתנה בעלת נופך מעט יותר אישי ומרשים. כיום עולם ההדפסות על מוצרים כל כך מתקדם, עד אשר ניתן להדפיס תמונות, ציורים או כל עיצוב ייחודי שעיצבתם בעצמכם על כל מוצר אפשרי החל בכוסות וכלה בדיסק און קי.

 

מלוגו של החברה ועד כיתוב אישי

 

בין אם אתם מעוניינים להעניק לעובדים גאדג'ט מיוחד ומקורי ובין אם כל מתנה שימושית אחרת, באפשרותכם להדפיס על המוצר את לוגו החברה וכך לוודא כי המתנה תשרת נאמנה את מטרות החברה ותסייע לכם לקדם את העסק באמצעות "שליחים". מלבד לוגו החברה לרשותכם עומדת גם אפשרות נוספת והיא להוסיף כיתוב או תמונה ולהם נופך מעט יותר אישי כמו למשל ברכה, מילות תודה, שיר או כל כיתוב אותו תראו לנכון להוסיף. כמו כן באפשרותכם להוציא ליין מוצרים ייחודי וחגיגי לקראת חגים או לבחור בשלל עיצובים מרהיבים ומרשימים שיהפכו כל מתנה פשוטה להרבה יותר יוקרתית.

 

היתרונות של הדפסה על מוצרים

 

ישנם יתרונות רבים הנובעים מהדפסה על המוצר עצמו וכדי להבין אותם לעומקם יש להשוות אותם לחלופות. אם ניקח לדוגמה מדבקות בהם עסקים שונים עושים שימוש, הרי שהן נוטות לאבד מאיכותן עם הזמן, להתקלף ובכך גורמות לכם לאבד כלי שיווקי בעל ערך וחשיבות. לעומת זאת, הדפסה על המוצר דורשת מכם השקעה חד פעמית אשר תשרוד לאורך זמן ותשדר קדמה וחדשנות. בנוסף כיום ישנן טכנולוגיות הדפסה מתקדמות המאפשרות לכם להדפיס כל לוגו או עיצוב שרק תרצו על כל מוצר ולכן תוכלו להוציא אל הפועל כל רעיון אשר עולה על דעתכם ביתר קלות.

 

החלטנו על מתנה הכוללת הדפסה, מה עושים עכשיו?

 

אכן ישנן טכנולוגיות מתקדמות בתחום אשר מאפשרות לכם ליישם כמעט כל רעיון. עם זאת על מנת שהיישום יהיה איכותי ומקצועי, עליכם לבחור חברה בעלת ניסיון בתחום. חברה ולה ניסיון כמו מגנטיקס תוכל לסייע לכם ולכוון אתכם אל עבר הפתרונות המתאימים ביותר לצרכים שלכם, זאת לצד שימוש בציוד משוכלל ומתקדם אשר מאפשר לה להגיע לתוצרים איכותיים לשביעות רצונכם. בתמצות: לנו במגנטיקס יש את כל הכלים הנדרשים להדפסה על גבי מוצרים ואנו יכולים לעזור לכם לחשוב על מתנות שימושיות ומעוצבות כאחד לעובדים שלכם.

 

מקסימום השקעה במינימום חיסכון

 

למעשה הדפסה על מוצרים מאפשרת לכם להשקיע בעובדים במידה מקסימלית ולהראות להם שהם מוערכים. היות ותחום הדפוס התפתח מאוד מבחינה טכנולוגית, אינכם צריכים להתפשר על המוצרים אותם אתם רוכשים כאשר ברצונכם להוסיף לוגו או עיצוב אישי. בפועל באפשרותכם להיות הרבה יותר מקוריים משאתם חושבים ולרכוש לעובדים מוצרים מיוחדים וחדשניים אשר ישמשו אותם במידה מרבית. לא עוד תלושים לחג או עציץ, כי אם שלל אפשרויות עומדות לרשותכם אשר ייצגו את העסק שלכם על הצד הטוב ביותר ויתכתבו עם התדמית העסקית.

 

על אילו מוצרים ניתן להדפיס?

 

אם החלטתם להעניק מתנה ממותגת, או להדפיס על מוצר כיתוב אישי לרשותכם עומדים שלל מוצרים שישמשו כמתנה נפלאה ושימושית, ביניהם: דיסק און קי, רמקולים, כרטיסי זיכרון, עכברים אלחוטיים, בקבוקים וכוסות, פנסים נטענים ועוד. כמו כן באפשרותכם לרכוש מתנות עונתיות כמו למשל מחצלת חוף עם משענת או ערכה לחוף הים הכוללת את כל אשר צריך לרבות הדפסת לוגו או כיתוב. באופן כללי לפניכם אפשרויות בלתי מוגבלות מהן תוכלו לבחור את המתנות המועדפות עליכם, זאת תוך שאתם שימוש בשירותי ההדפסות המקצועיים של חברת מגנטיקס.

 

חברת מגנטיקס מתמחה בהדפסה על מוצרים ובכך פותחת לכם פתח אל עולם שופע באפשרויות. מוצרים מודפסים מתאימים הן עבור קידום, שיווק ומכירות והן עבור מתנות לעובדים והן מאפשרות לכם ליהנות ממיתוג ברמה גבוהה ולעובדים שלכם, ממוצר שימושי אשר ישרת אותם נאמנה.