הדפסה על מוצרים

מיתוג העסק באמצעות הדפסה על מוצרים

עיצוב גרפי

לכל חברה מודרנית יש לוגו, צבעים של המותג ומסר אותו שואפת להעביר לקהל היעד. בעזרת הדפסה על מוצרים ניתן לתרגם את כל אלו לתוך מסע שיווקי מוצלח, למתג את העסק מא' ועד ת' וללכוד את תשומת ליבם של הלקוחות הפוטנציאליים.

למרות היתרונות הרבים ששיווק דיגיטלי מציע לעסקים, הדפסה על מוצרים עדיין לא איבדה את הרלוונטיות שלה. חומרי הדפסה ומוצרי קידום מכירות ממותגים הם הביטוי המוחשי של המותג והם חלק בלתי נפרד מכל אסטרטגיית שיווק מוצלחת. כמו כן להדפסה על מוצרים ישנם יתרונות רבים, ראשית כל היא הרבה יותר זולה מפעם, שנית הטכנולוגיה הקיימת בתחום הרבה יותר מתקדמת ואיכותית כך שלא חייבים להדפיס רק על נייר, כי אם אפשר להדפיס גם על חומרים אחרים, ולמעשה כמעט על כל מוצר.


כל היתרונות של מיתוג העסק באמצעות מוצרים ממותגים


בעולם הדיגיטלי בו עיקר מאמצי הפרסום של העסק נעשים באופן רשתי, מוצרי קידום מכירות הנם חשובים ונחשבים לכלי שיווקי מרכזי. ניתן לעשות בהם שימוש באירועים כמו כנסים ואף לחלק אותם ללקוחות ולעובדים. כאשר מוצרים אלו שימושיים ומוקדשת מחשבה לבחירתם הם יכולים לשרת את אלו שמקבלים אותם וכתוצאה מכך גם את המותג. באופן כללי הם יהוו תזכורת תמידית למוצרים והשירותים שלכם.


אילו מוצרים כדאי לבחור?


כאשר אתם בוחרים להדפיס על מוצרים עליכם לוודא כי אתם בוחרים במוצרים פונקציונליים כמו למשל מעמד שולחני לנייד, רמקול עמיד או סוללת גיבוי עוצמתית. מדובר במוצרים שהאנשים שיקבלו אותם לבטח יעשו בהם שימוש, לכן הקפידו להדפיס את הלוגו שלכם במקום אסטרטגי על מנת שיעשה עבורכם את העבודה. הרעיון בבחירת מוצרים מסוג אלו הוא שהם מצויים על שולחן העבודה או על השולחן בבית לנגד עיניהם של המשתמשים ולכן הם מקבלים תזכורת תמידית אודות קיומו של העסק. במילים אחרות מוצרים טובים הם כאלו שיעשו את עבודת השיווק עבורכם.


טיפ: בחרו במוצרים איכותיים


עסקים רבים שמים בראש סדר העדיפויות שלהם את סוגיית החיסכון. גם כאשר רוכשים מתנות לעובדים או מדפיסים על מוצרי קידום מכירות. אולם מחשבה זו לא תמיד נכונה מבחינה אסטרטגית, במיוחד כאשר הלוגו שלכם מודפס על מוצר שאינו איכותי. כאשר המוצר לא איכותי או אמין והשם של העסק מקושר אליו, הדבר יכול להשפיע על התדמית העסקית ורק לפגוע במותג בעתיד. ההשפעה השלילית של מוצרים לא איכותיים על המותג יכולה להיות הרסנית, וגם לא מוצלחת מבחינה שיווקית, ואז בזבזתם את כספכם לחינם.


אנשים שומרים על מוצרי קידום מכירות!


אם המוצר שאתם עושים בו שימוש הוא איכותי ושימושי, תוכלו להיות בטוחים שהוא ילווה אנשים למשך שנים רבות. על פי נתונים מעל 50% מהצרכנים שומרים את מוצרי הקידום שהם מקבלים ואף זוכרים היכן קיבלו אותם. רוב האנשים אוהבים לקבל מתנות, מה גם שמוצרי קידום מכירות הנם אפקטיביים מכיוון שבאחוז גדול מהמקרים הם מובילים לסגירת עסקה עם המפרסמים. בעזרת מוצרי קידום מכירות ממותגים אתם למעשה בונים קשר עם הלקוחות ואין מדובר בסטוץ חד פעמי, כי אם במערכת יחסים שיכולה להימשך לאורך זמן. כך בכל פעם שהצרכנים יחפשו מוצר או שירות כמו שלכם, שמכם יעלה להם לראש ולו רק בגלל המתנה השימושית שיושבת מול עיניהם כל הזמן.


כך תקבלו תוצאות טובות יותר


עסקים רבים, קטנים כגדולים כבר השכילו להבין את היתרונות הטמונים בהדפסה על מוצרים כדרך למיתוג העסק וקידומו. מדובר בהשקעה חד פעמית אשר תישמר אצל הלקוחות למשך שנים ותלכוד את תשומת ליבם. עם זאת על מנת שאסטרטגיה זו תצלח ישנו כלל אצבע אחד אותו חשוב לאמץ והוא – להדפיס את לוגו המותג על מוצרים יומיומיים שימושיים. מוצרים אלו יכולים להיות עכברים למחשב, רמקולים, מתאמים, מעמדים שולחניים, אוזניות, דיסק און קי ועוד, מוצרים אשר גם שימושיים אך גם ייחודיים ויכולים לומר המון על העסק שמחלק אותם.


בעולם העסקים התחרותי חשוב להיות מקוריים אך יחד עם זאת, לעשות שימוש בשיטות שיווק ומיתוג שעובדות. הדפסה על מוצרים היא שיטה שיווקית שמוכיחה את עצמה כל פעם מחדש ולכן כדאי ורצוי לאמץ אותה וכך להגיע ליותר אנשים וכתוצאה מכך, להגדיל את המכירות והרווחים.