מארזי מתנה יוקרתיים

מחפשים להפתיע אדם אהוב בעזרת אריזות מעוצבות?

מחפשים להפתיע אדם אהוב בעזרת אריזות מעוצבות?הרבה פעמים אנו שואלים את עצמנו האם המתנה שקנינו אכן מספיק מרשימה וכן תשרת את המטרה שלנו שהיא להפתיע אדם קרוב?  לעיתים, המתנה עצמה היא קטנה או בעלת נפח קטן ואנו מפחדים שהמתנה שלנו תיראה "צנועה" מידי לעומת מתנות אחרות. כמו כן, מה שחשוב בסופו של דבר הוא עצם המטרה שהיא הפתעת אדם קרוב ואהוב, אך במידה ותרצו להעניק לאותו אדם מתנה שתיתן גם לכם הרגשה טובה, כדאי לכם להשקיע ולהקדיש מחשבה גם בדגמים  שונים של אריזות אשר יכולות בהחלט לשדרג את מתנה.

 

אריזות של מתנות יכולות להוסיף יופי וחן למתנה, ולעיתים האדם שמקבל את המתנה מתלהב קודם כל מהאריזה המושקעת שהכנתם לו או שקניתם עבורו ובכך להרגיש מסופקים כי הצלחתם לשמח את האדם השני. אריזות למתנות הן אריזות אשר יכולות לתת המון "אופי" למתנה, האריזה יכולה להכיל בתוכה רמז למתנה או להופיע במגוון צורות ודגמים ייחודים וכמובן בצבעים בולטים.

 

כיצד נוכל ליצור בעצמנו אריזות מעוצבות?

במידה וחשבתם להפתיע, אתם יכולים לחפש באתרי אינטרנט השונים רעיונות לאריזות מעוצבות, ולמצוא מגוון רעיונות מפתיעים. במידה ואתם רוצים לקבל הדרכה קטנה מאיתנו, תוכלו להיעזר במרשם שרשמנו לכם ובכך להכין אריזה מפתיעה ומושקעת. 

האריזה עליה אנו ממליצים היא "שקית ההפתעות"- תוכלו לקחת שקית חומה רגילה ויחד איתה "להשתולל" וליצור ממנה יצירה אחת מושקעת ובעיקר משדרגת. בעזרת החומרים הבאים, תוכלו ליצור לכם אריזה מגניבה ומושקעת אשר תתפוס מקום מלכותי בין שאר המתנות.

 

החומרים שתצטרכו הם:

  1. חתיכה של בד, תוכלו כמובן לבחור אותה לפי הטעם שלכם
  2. סוכריה על מקל, שעולה כמה שקלים בודדים
  3. שתי עלים ירוקים ( תוכלו להכין אותם בעצמכם באמצעות דף בצבע ירוק)

 

הוראות הכנה:

כעת, גזרו את חתיכת הבד שהשגתם בהתאם לגודל של השקית, תוכלו להחליט כמובן היכן תרצו להדביק את הבד, לאחר מכן, גזרו את הסוכרייה על משקל לחצי, כך שרק הסוכרייה עצמה תישאר על השקית ובעזרת העלים תוכלו לשקט וליצור דוגמא של פרח. לאחר שסיימתם לקשט את האריזה, תוכלו להכניס לאריזה את המתנה שלכם ולהביא אותה אל האדם הקרוב אליכם.
ישנם סוגים שונים של אריזות למתנות אותם תוכלו ליצור לבד או להזמין דרך אתר האינטרנט. ישנם מעצבים אשר זהו בדיוק המקצוע שלהם, לעצב אריזות ייחודיות ומקוריות שלא תיראו בשום מקום אחר.

 

אריזות מעוצבות מיועדות עבור אנשים שמחפשים להשקיע ולהעניק מתנה ייחודית אשר כוללת בתוכה גם אריזה מושקעת ומקורית. מומלץ כי כל אריזה תיהיה מותאמת עבור אותם האנשים אותם אתם מבקשים להפתיע, לילדים קטנים תוכלו להוסיף הרבה קישוטים ולאנשים מבוגרים תוכלו ליצור או להזמין אריזות יותר סולידיות אך כמובן שלא משנה למי תעניקו את המתנה יחד עם האריזה, תגרמו לו לאושר רב ושמחה בלב שחשבתם עליו והכנתם לו מתנה כה ייחודית.