מוצרי פרסום וקידום מכירות

מוצרי פרסום, מתנות לקידום מכירות

מוצרי פרסום, מתנות לקידום מכירותעסקים רבים לא מבינים כיצד מוצרי קידום מכירות יכולים באמת לעזור למותג ולמיתוג, אך אם נחשוב על כך לעומק ונבחן את הנושא, נגלה שעליהם להיות חלק בלתי נפרד מכל אסטרטגיית שיווק.


למרות כי נדמה שמתנות ממותגות עם שם העסק או הלוגו מתאימות רק לכנסים או תערוכות, בפועל, הענקת מתנות ללקוחות פוטנציאליים וקיימים יכולה לעזור לעסק בדרכים רבות: בעזרתם ניתן לשפר את הרושם מהמותג, להפוך אותו לבלתי נשכח ולהגדיל את הסיכויים שלקוחות אלו ירכוש מוצרים או שירותים שאתם מספקים בעתיד. יותר מכך מדובר בהשקעה משתלמת, שכן חלוקת מוצרי קד"מ הנה יעילה יותר מכל סוג אחר של פרסום, שיווק וקידום.


מתנות קד"מ נשמרות לאורך זמן


מבין כל היתרונות של מוצרי פרסום ומתנות לקידום מכירות, אחד העיקריים הוא העובדה שמוצרים אלו נשמרים לאורך זמן. מחקרים מראים כי לקוחות אשר מקבלים מוצרי קידום כאלו ואחרים נוטים לשמור אותם למינימום שנה בממוצע. הדבר עוזר להגברת המודעות אל המותג לא רק אצל האדם אשר קיבל את הפריט במתנה, אלא גם אצל אנשים נוספים אשר באים עם הפריט במגע או רואים אותו על בסיס קבוע.

 


שיפור דעת הקהל


כמעט ואין אדם שלא אוהב לקבל מתנות, לכן כאשר אתם מחלקים מוצרים בחינם ללקוחות הם ישמחו לקחת אותם עמם, גם אם מודפס על מוצרים אלו שם המותג או לוגו החברה. מדובר בעסקת חליפין אשר רוב הלקוחות יסכימו לה וכאשר מדובר במוצר איכותי ושימושי אשר מתאים לקהל היעד לו הוא משווק, הרי שסביר להניח שגם ישמרו אותו לאורך השנים.


הזדהות עם המותג


כאשר הלקוחות שומרים את מוצרי הקידום שלכם ובוחרים לעשות בהם שימוש, הם הופכים ליותר ויותר מזוהים עם המותג שלכם ולכן גדלים הסיכויים שירכשו ממכם שוב בעתיד. במשפט אחד: מוצרי קידום מכירות עוזרים ללקוחות קיימים ופוטנציאלים כאחד לזכור את שם החברה שלכם, על המוצרים או השירותים שמספקת, תוך שהם מזכירים להם באופן שוטף את עובדת קיומה.


החזר גדול יותר על ההשקעה שלכם


השקעה במוצרי קידום מכירות כדרך לקדם את העסק נחשבת למאוד משתלמת ויעילה. כעסק בעולם המודרני בו קיימת תחרות רבה, זו כמעט חובה לשווק את העסק ולקדם אותו ברחבי הרשת ומחוצה לה. כאשר מפרסמים במדיות השונות מסתכנים שהמותג ישכח, שכן אנשים נחשפים מדי יום לעשרות פרסומות אשר צצות בכל מקום. לעומת זאת, מוצרי קידום מכירות ניתן לרכוש במחירים משתלמים, וכאשר הבחירה היא במוצרים איכותיים ושימושיים, סביר להניח כי ישמרו אותם לאורך השנים ואז החשיפה של העסק תהיה הרבה יותר גדולה. למעשה בעזרת של מוצרי קידום מכירות הלקוחות הופכים לשגרירים של העסק ומסייעים לו להפיץ הלאה את הבשורה.


התאמת המתנות לקהל היעד ולמותג


כיום ישנו היצע גדול של אפשרויות מהן תוכלו לבחור, מבחר אשר מאפשר לכם להתאים בין המתנות ומוצרי הקידום שאתם בוחרים לבין קהל היעד. כמו כן הזמינות הגבוהה ושפע האפשרויות שעומדות לרשותכם מאפשרות לכם לבחור מוצרים שמייצגים היטב את החברה שלכם ורלוונטיים למותג. כך למשל אם בבעלותכם חברת נסיעות תוכלו לרכוש מוצרי קידום הקשורים לטיולים או טיסות, אם חברת היי טק תוכלו לרכוש גאדג'טים מדליקים ואם מכון כושר, תוכלו לקנות בקבוקי ספורט או שעוני דופק וכן הלאה.


לסיכום: כל הסיבות שכדאי להשקיע במוצרי קד"מ ופרסום


מוצרי פרסום ומתנות לקידום מכירות הם המפתח לשיווק מוצלח: העובדה כי הם נשמרים במשך שנה בממוצע אצל הלקוחות שקיבלו אותם מבטיחה חשיפה מרובה לעסק. החשיפה המרובה תשאיר את העסק שלכם במודעות של הלקוחות כל הזמן, כך שגם אם הם לא עשו עמכם עסקים בעבר, סביר להניח שבבוא היום הם יעשו. כי כשהם יזדקקו למוצרים או לשירותים כמו אלו שאתם מספקים שמו של העסק שלכם הוא שיהיה להם במודעות. יתרה מכך, ישנו מבחר אפשרויות כך שאתם יכולים לבחור בהתאמה לקהל היעד לו אתם משווקים, תוך שמירה על ערכי המותג ומאפייניו הבולטים.


כדי לרכוש מוצרי פרסום וקד"מ מומלץ לפנות לחברה מקצועית ואיכותית אשר שמה הולך לפניה בתחום ויכולה להציע לכם שפע של אפשרויות ברמה גבוהה, לסייע לכם לבחור בחוכמה כדי להתאים בין המוצר לבין קהל היעד ובכך להשיג את המטרה.