מוצרי פרסום וקידום מכירות

מוצרי פרסום מגדילים מכירות

למה אנחנו כל כך אוהבים גאדג'טים?

אלא אם כן אתם מנהלים עסק ללא מטרות רווח, המטרה העיקרית שצריכה לעמוד לנגד עיניכם היא להפוך לרווחיים. כדי לעשות זאת, אינכם יכולים לשקוט על השמרים, עליכם להגביר את המכירות, לעשות באז סביב פעילותו של העסק ולהכניס את עובדת קיומכם לתודעתם של האנשים. עכשיו תשאלו איך עושים זאת? בשתי מילים: מוצרי פרסום.


שיווק ופרסום – הדרך שלכם לחדור לתודעה


במקומות רבים משווים את ההתנהלות בעולם העסקים המודרני להישרדות. אולם בפועל, המחשבה היא שגם כאן רק החזקים הם אלו ששורדים, יש בה מן הטעות. אלו שיצליחו בעולם העסקים הם אלו שיגלו יצירתיות וישקיעו בפרסום ושיווק איכותיים. שיווק ופרסום צריכים להיות התורה של העסק, כי לא משנה עד כמה המוצרים שלכם פורצי דרך והשירות שלכם ללא דופי, כל עוד אף אחד לא יודע ומכיר את השם שלכם אין לכך משמעות. ישנן דרכים רבות לפרסם ולשווק את העסק אולם אחת הדרכים היעילות ביותר היא על ידי מוצרי פרסום.

השלב הראשון: מיתוג


כדי לפרסם את העסק יש קודם כל להבין את מהותו ולהחליט על ערכיו. כמו כן יש להבין מהו המסר אותו רוצים להעביר, איך לעשות זאת ומיהו קהל היעד. בעגה המקצועית לתהליך הנ"ל קוראים מיתוג. זהו תהליך חשוב, שכן הוא עוזר לבדל את העסק ולייחד אותו ביחס למתחריו. מלבד היכרות מעמיקה עם ליבת העסק, תהליך המיתוג מסייע לכם לבנות שפה שיווקית הייחודית למותג ולתרגם אותה לתוך אלמנטים ויזואליים כמו לוגו, פונט, צבעוניות ועוד. אלמנטים אלו יהפכו להיות מזוהים עמכם עם הזמן, ותפקידם להעביר את המסר באופן חד, קצר וקולע כבר ברגע המפגש הראשוני עם הלקוחות.


מוצרי פרסום – מה התועלת בהם?


לאחר שאתם מבינים יותר טוב את עצמכם זה הזמן לעורר שיח, למשוך את תשומת הלב של פלח השוק אליו אתם מכוונים, ליצור סקרנות ובקיצור: לפרסם את העסק. כאן מוצרי הפרסום שתבחרו הנם קריטיים לזו המשימה ויכולים לומר המון על אופיו של העסק. מוצרי פרסום יעזרו לכם לבנות מוניטין וכדי שהוא יהיה חיובי, חשוב לבחור במוצרים איכותיים, אשר יוצרים בדיוק את הרושם הרצוי. אם אתם חברה שרוצה לשדר קדמה תוכלו לבחור בגאדג'טים מיוחדים ומקוריים אשר מחד יהיו שימושיים ומאידך גם מספיק מעניינים.


גם רומא לא נבנתה ביום אחד


בעולם העסקים צריך נחישות וסבלנות. אולם אם תתחילו בקטן וכל פעם תעשו עוד צעד אחד קדימה תוכלו להצליח בגדול. מוצרי הפרסום שבחרתם יכולים לעזור לעסק שלכם במידה ניכרת, אולם המלצה שלנו: הקפידו לשמור על פשטות. אל תצאו מגדרכם לבחור במוצרים מקוריים שלא יובנו או שלא ישמשו את רוב האנשים. טיפ נוסף הוא להדפיס על מוצרי הפרסום שלכם את לוגו החברה. הלוגו צריך להיות סימן ההיכר שלכם ולכן עליו להיות נוכח בכל דף פרסום, שלט או מוצר שתשווקו ללקוחות קיימים ופוטנציאליים.

 

דוגמאות למוצרי פרסום שעובדים


יהיו שיגידו שזה עניין של ניסוי וטעייה, אחרים יאמרו לכם לעשות סקר שוק. בכל מקרה עליכם להבין את קהל היעד שלכם לעומק, על צרכיו והעדפותיו ויפה שעה אחת קודם. כדי שהשיווק והפרסום שלכם יהיו חכמים, עליכם לבחור במוצרי פרסום מעניינים שיאמרו כבר למן הרגע הראשון מי אתם כעסק. אנו ממליצים לבחור בגאדג'טים שימושיים כמו למשל דיסק און קי, סוללות גיבוי, רמקולים, אוזניות,  מוצרים משלימים לסלולר, מתנות מקוריות למשרד ועוד אינספור אפשרויות ממותגות שיתנו לכם את המענה המושלם ויעזרו לכם להשיג את כל המטרות והיעדים.