מוצרי פרסום וקידום מכירות

מוצרי פרסום לבחירות

מוצרי פרסום לבחירות

איפה שלא נסתכל, בכל מקום כמעט, ישנם סביב מוצרי פרסום העוסקים בבחירות הקרובות. בין אם בבעלותכם עסק אשר רוצה לנצל את המומנטום של הבחירות כדי לקדם את עצמו ובין אם תרצו לשווק מועמד מטעמכם, במגנטיקס תוכלו למצוא מוצרי פרסום לבחירות אשר יעזרו לכם למקם את עצמכם יותר טוב על המפה ולחדד את המסר שאתם מנסים להעביר.


המענה המושלם לתדמית העסקית


מוצרי הפרסום בהם תבחרו יכולים להשפיע על תדמיתו של העסק במידה ניכרת. כאשר מדובר במוצרי איכות העסק ייתפס כאיכותי ומקצועי יותר. כאשר אלו גאדג'טים טכנולוגיים מסוגים שונים, העסק יוצג כחדשני ועכשווי וכן הלאה. המוצרים של מגנטיקס הם גם איכותיים, גם מתקדמים טכנולוגית וגם מדליקים כך שיכולים לסייע לכם לבנות מותג חדשני, רענן ועדכני. על מוצרי פרסום ניתן להדפיס את לוגו החברה ולהשתמש בצבעים של המותג כדי שישמשו ככלי פרסומי.


מה הקשר בין מוצרי פרסום לבחירות?


חברות ענק למדו כיצד למנף את הבחירות, כמו גם ציוני דרך תרבותיים חשובים אחרים, לטובת פרסום או יציאה במבצע שלא ניתן לסרב לו. כך למשל לפני כמה שנים בעת הבחירות לנשיאות בארה"ב, פיצה האט זיהתה הזדמנות להתחיל לשווק את הפיצות שלה למשפחות עם ילדים אשר רוצות לצפות באירועים הכי חמים בטלוויזיה. העובדה שצוות השיווק של החברה לא שקט על השמרים, נשאר מעודכן והתאים את האסטרטגיה השיווקית להלך הרוח הקיים הופכת את השיווק ליעיל, מוצלח וקולע למטרה. אותו הדבר אצלכם: תוכלו לנצל את הבחירות כמומנטום להעניק מתנה ללקוחות, אם עבור יום השבתון ואם עבור כל מטרה אחרת שאתם רואים לנכון.


שיווק מועמדים עם מוצרי פרסום


מלבד לשווק את העסק שלכם, מוצרי פרסום מתאימים גם לשווק את המועמדים עצמם לבחירות. במקום לוגו החברה וצבעי המותג ניתן להדפיס על המוצרים את שם המועמד/ת, תמונה והסלוגן בו נעשה שימוש. לכל אורך השנים נהוג לחלק למצביעים מוצרים שונים ומגוונים, החל בכובעים ועד קמעות. במגנטיקס תמצאו מוצרים מאוד שימושיים אשר כולם ישמחו לקבל ולשמור. יותר מכך המוצרים שתבחרו לחלק ישפיעו על דעת הקהל, יצרו את הרושם הרצוי ויעזרו להשיג מהר יותר את המטרות והיעדים שהצבתם לעצמכם לאורך תקופת הבחירות.

 

אילו מוצרים עומדים לרשותכם?


במגנטיקס עומדים לרשותכם מוצרים רבים בהם תוכלו לעשות שימוש למטרת פרסום בתקופת הבחירות, ביניהם כמה אפשרויות מקוריות ומיוחדות.

  • מאוורר אישי ממותג בתאורת לד – למי מכם שמתעניין בתעמולת הבחירות בערים וברשויות אי אפשר להתעלם מכל הקמפיינים שהלהיטו את האווירה, כמו גם את הכותרות. אז מבלי להיכנס לפוליטיקה אנו מאפשרים לכם לבחור בגאדג'ט שיווקי מיוחד שיוכל לצנן את האווירה ולעשות זאת בהומור: מאוורר אישי ממותג. המאוורר מופעל על ידי סוללות כאשר הלוגו שלכם מוצג באמצעות לד דינמי.
  • מארז אביזרי יין מעוצב – יום שבתון הוא זמן נפלא לצאת לבלות וקצת לקחת פסק זמן מהעבודה. במגניטקס תוכלו לפנק את העובדים והלקוחות במארז אביזרי יין מעוצב בו יוכלו להשתמש ביום השבתון שלהם. מלבד הדפסת הלוגו אפשר להוסיף גם ברכה וכך לקשר בין המתנה לבין השבתון של הבחירות. תשומת לב מסוג זו תגרום להרגיש למקבלי המתנה שהם מוערכים במיוחד.
  • רמקול ותלי אור – יכול מאוד להיות שהעובדים או הלקוחות יבחרו לנצל את הבחירות לקמפינג משובח. לכן מתנות כמו רמקול BT מעוצב ועמיד בפני מים או תלי אור- נורת לד לקמפינג יוכלו לספק להם ערך מוסף ולהתגלות כשימושיים במיוחד. בתלי אור אף ניתן להשתמש בכל מקום, גם ברכב, וללא צורך בחיבור חשמל.


מוצרי פרסום לבחירות – אפשרויות נוספות


כאשר מדובר במוצרי פרסום לקידום מועמדים לבחירות, אתם יכולים ללכת בקטן ולבחור את המתנות שלכם בהתאם לסוגיות הנכונות לקמפיין. גם כאן עומדות לרשותכם אפשרויות שונות ומגוונות ביניהן:

  • משטח לעכבר ממותג
  • תג מזוודה עם הבלטת תלת ממד
  • מחזיק מפתחות עם כבל USB סיליקון
  • דיסק און קי לגו
  • תלי אור – נורת לד לקמפינג
  • מחזיק מפתחות משולב – פנס ופותחן
  • ועוד...

המבחר הרב של מוצרי פרסום לבחירות הוא זה שיאפשר לכל אחד למצוא את מבוקשו ולהעניק את המתנה השימושית, המקורית והמיוחדת ביותר. כמובן שאנו במגנטיקס עומדים לרשותכם ויכולים לעזור לכם להגיע לבחירות החכמות והנכונות ביותר בהתאמה למטרות, ליעדים ולצרכים שלכם ושל הקמפיין.