מאמרים

מוצרי פרסום לאירועי חברה

עיצוב גרפיאתם עומדים רגע לפני קיום אירוע החברה שלכם? אין ספק שמדובר על אירוע מרגש. בכל שנה עם קיום האירוע, אתם והעסק שלכם גדלים בשנה וזו אכן סיבה למסיבה! באירועי החברה השונים נהוג להעניק לקהל האורחים ערך מוסף, שבא לידי ביטוי המון פעמים באמצעות הענקת מזכרות שונות עם צאתם ממתחם האירועים. תתפלאו עד כמה המזכרות שתעניקו לאורחים שלכם, ישרתו את העסק שלכם בעתיד הקרוב מאד.

 

למה חשוב להעניק מזכרות ביום שכזה?

 

אירוע החברה שלכם הוא במידה מסויימת אירוע הדגל שלכם. באירועי החברה אתם זוכים להיפגש עם קולגות, שותפים פוטנציאליים וקהל לקוחות קיים. המטרה היא להשאיר את העסק שלכם בתודעה של קהל חשוב זה, ועל כן כדאי להעניק להם מזכרות ומוצרי פרסום שונים. ככל שתעניקו להם מתנה יותר שימושית, כך העסק שלכם ישאר יותר בתודעתם. מוצרי פרסום לאירועי חברה הוכיחו עצמם לא אחת, ועל כן יותר ויותר חברות בוחרות להשתמש באמצעי זה על מנת לקדם את העסק. אתם מעניקים מתנה, וגם יוצאים דרכה נשכרים!

 

אילו מתנות כדאי להעניק לאורחים?

 

כיום מוצעת מניפה עשירה של מתנות ומזכרות שניתן להעניק לאורחים. כאמור, ככל שהמתנה תהיה שימושית יותר, כך הסבירות שהאורחים ישתמשו בה עולה, וכך העסק שלכם ישאר בתודעה. אחת המתנות השימושיות ביותר היא הדיסק און קי. לא משנה מה תחום העיסוק שלכם ומי קהל היעד – כיום כולם משתמשים במוצר זה. כמובן שעליו ניתן להדפיס ולמתג את שם העסק שלכם, בצירוף כתובת מייל ומספר טלפון. מדובר על מוצר שעליו תוכל להדפיס פרסומת שתשרת אתכם הלאה, ועל כן הוא נתפס כאמצעי פרסומי יעיל.

 

מתנה נוספת המוכתרת גם היא פעם אחר פעם כהצלחה, היא המחשבון השולחני. ההצלחה הגדולה של מתנה זו נעוצה בעובדה כי גם היא קונצנזוס, בלי כל קשר לתחום העיסוק של האורחים. כיום כל אחד משתמש בשגרת היום שלו במחשבון, כך שתוכלו להעניק את המתנה הזו ולהיות סבורים ובטוחים כי היא תקדם אתכם הלאה. בדומה לדיסק און קי, גם כאן תוכלו להשאיר את חותם העסק שלכם, בעת שתשבצו את הלוגו שלכם בליווי דרכי התקשרות. הפרסומת לעסק שלכם מעולם לא הייתה יעילה ופשוטה יותר.

 

מזכרת מעניקים – לא חשוב היכן חוגגים

 

המזכרות שתעניקו לאורחים שלכם, בראש ובראשונה משרתות אתכם. נהוג לחשוב כי מקבל המתנה הוא זה היוצא נשכר, אך גם אלו המעניקים יוצאים מורווחים לא פחות. לאחר שחיפשתם מקום לאירועי חברה, בחרתם את סוללת הספקים שתעבוד איתכם ושיגרתם הזמנות – נותר לכם לבחור את המזכרת המושלמת לאירוע שלכם. המזכרות הן אמצעי פרסומי לכל דבר, כך שחשוב לשלב אותן באירועים השונים. כשם שהשקעתם בחיפוש אחר מקום מומלץ לאירועי חברה, כדאי להעניק גם תשומת לב מירבית לבחירת המזכרות.