מאמרים

מארזים לראש השנה לעובדים ולמארחים

מארזים לראש השנה לעובדים ולמארחים הקיץ לוהט, השמש קופחת על הראשים, החופש הגדול בעיצומו ובקרוב כבר מתרגשת ובאה אלינו תקופת החגים. כבכל שנה, בוודאי גם השנה תמצאו את עצמכם מתלבטים אילו מתנות לראש השנה יפתיעו וישמחו את צוות העובדים, ומה להביא למארחים שלכם בערב החג.

ליקטנו עבורכם מספר עצות ורעיונות שיעזרו לכם להחליט ולבחור מתוך שפע ההצעות המפתות את המארז המושלם לראש השנה אותו תוכלו להעניק למארחים, לעובדים, ללקוחות או לכולם.  מילת המפתח היא התחדשות מקוריות לצד מתיקות: כדי שהשי ישמח ויפתיע את מקבליו, רצוי שלא יהיה 'שידור חוזר' של המארז שחילקתם בשנים עברו.

 

רעיונות מדליקים וחדשנים לחג

 

גאדג'טים

 

אחד התחומים המדליקים בשדה המתנות לחג הוא כל עולם הגאדג'טים. שי לחג המשלב יעילות, חדשנות, שימושיות וטרנדיות מעודכנת ישמח כל אדם שאוהב לחדש ולהתחדש. בין אם העסק שלכם קשור למקצועות ההייטק, הטכנולוגיה, המזון, האופנה או כל תחום אחר, תוכלו למצוא את הגאדג'ט המתאים שיפנק את צוות העובדים. כשמדובר בשי למארחים, יש למצוא גאדג'ט שישרת את כל המשפחה כמו רמקולים מעולים, משקפי מציאות מדומה או ערכת גאדג'טים לטיולים ולחופשות הכוללת אמצעי תאורה מגניבים, אמצעי טעינה של מכשירים ניידים כמו טלפונים וטאבלטים וכיוצא באלה.

 

המארז המושלם למטייל

 

בחגים נדמה כי כל אזרחי המדינה יוצאים לנופש, ותמיד בשלב האריזה לקראת היציאה למסע יתגלו כל אותם אביזרים חסרים שיוכלו להקל על הנופשים במסעם, אילו רק היו ברשותם. בין אם מדובר בחופשה בארץ או בחו"ל, בקמפינג בחיק הטבע או בחופשה במלון על חוף הים, ערכת טיולים היא מתנה מושלמת עבור המשפחה המטיילת. ניתן למצוא מגוון של מארזים למטייל על פי אופי החופשה: תוכלו לבחור בין ערכות חוף מפנקות, ערכות טיסה שנועדו להנעים את שעות הטיסה הארוכות, ערכות המכילות אביזרים שונים וגאדג'טים לקמפינג המושלם ועוד, כיד הדמיון הטובה עליכם.

כשמדובר במארז לעובדים, כדאי לאפשר לכל עובד לבחור מתוך מספר אופציות את הערכה המתאימה לו ביותר. הרי מי שנהנה מקמפינג ישמח לקבל ערכה שונה מחברו שנהנה מחופשת בטן-גב על שפת הים, ולהיפך. כאשר מדובר בשי למארחים שלכם, יש להתאים את הערכה לאורח חייה של המשפחה המארחת, מטבע הדברים.

 

ספורט ואורח חיים בריא

 

מתנה מקורית, שימושית ונחוצה ביותר בתקופה שלאחר החגים (הידועים בארוחות המשפחתיות עמוסות המטעמים ש"פשוט אסור לפספס") היא מארז לספורטאי המתחיל או לספורטאי המתמיד. תוכלו לבחור מתוך מבחר ערכות מוכנות לספורטאי, או להרכיב את הערכה המיוחדת שלכם.  הערכות יכולות להכיל אוזניות ספורט ודיבורית, בקבוקי ספורט, מדי דופק, שעוני ספורט, בגדי ספורט וגם ציוד ומכשירים להתעמל איתם.


משהו מתוק עם טוויסט מקורי

 

לצד מתנות מקוריות בחג שמשלבות ספורט או אורח חיים בריא ניתן גם לחלק מארזים לחג שלא בהכרח עשויים משוקולדים או ממתקים מלאכותיים, אלא מדברים טבעיים ובריאים כגון: תפוחים ודבש  שמסמלים את בואו של החג, או  אם תרצו להיות ממש מקוריים ניתן להעניק תמרים. התמרים מלווים  אותנו עוד מימי התנ"ך והם ידועים בסגולותיהם הנפלאות: הם טבעיים, טעימים ומתוקים ממש כמו שהשנה הקרובה הולכת להיות.


חג שמח ושנה טובה!