מאמרים

לוחות מחיקים מגנטים - האם יש בהם תרומה מהותית?

גאדג'טים כמתנותאם אתם בעלי משרד או מכללה כזאת או אחרת אתם יודעים בוודאות שהדברים הכי חשובים כדי להחזיק אותם הם: מרצים טובים במכללה ולחילופין עובדים טובים במשרד, מחשבים טובים וחדישים גם במכללה וגם במשרד ועוד דבר שחשוב בשניהם ובטח זה יפתיע אתכם, לוח מחיק מגנטי.


לוח מחיק מגנטי


אז מה כל כך מיוחד בלוח מחיק מגנטי שצירפנו אותו לרשימת הדברים החשובים שחייב להיות בכל משרד ומכללה?


הרי כל החומר שנלמד מובא בסופו של דבר אל הלוח, דוגמאות שהמרצה רוצה להמחיש או לחילופין ישיבת צוות במשרד בה עולים רעיונות הנכתבים על הלוחות.


למרות הקדמה הטכנולוגית והמצב בו כל עובד ועובד או לחילופין כל סטודנט מחזיק בסמארטפון או טאבלט אין כמו הדרך הישנה והטובה כדי להמחיש את הרעיונות שלכם.


טוש, לוח ומוחק יעילים לרוב יותר מכל סמארטפון משוכלל אותו תחזיקו.  איך הסתדרנו לפני העידן הנוכחי שכל אחד מחזיק בציוד טכנולוגי חדיש? הרי רוב רובם של זוכי פרס נובל, פרופסורים, ממציאים, מדענים ועוד, גדלו בתקופה טרום הטכנולוגיה והם גדלו להמציא דברים מדהימים וכל זאת בעזרת נוסחאות ודוגמאות שהם כתבו על לוחות, אמנם לא לוחות מגנטים מחיקים אבל השורה התחתונה היא שמה שהיה טוב לפני 50 שנה יכול להיות טוב גם היום.


לוחות מחיקים מגנטים מגיעים בדרך כלל במספר גדלים כך שכל מוסד (משרד, מכללה) יכול לקחת את הלוח המתאים לצרכיו הוא. הלוחות הללו עמידים ואיכותיים כך שהם יכולים להחזיק עשרות שנים או לפחות עד ההמצאה הבאה שתחסל לחלוטין את השימוש בהם.


אז אם אתם בעלי משרד או מנהלים של מכללות ובתי ספר כאלה ואחרים אתם יודעים שכדי לנהל את המקום טוב יותר אתם צריכים את כל האמצעים שיגרמו לכם ולעובדים שלכם או לחילופין לסטודנטים שלכם לעבוד טוב יותר או ללמוד יעיל יותר ולכן ההכרח הוא שבכל כיתה ומשרד יוצב לוח מחיק מגנטי כדי להעלות את התפוקות של עובדיכם ושל התלמידים שלכם.


סוגי לוחות נוספים


סוגים נוספים של לוחות קיימים בשוק כמו למשל לוחות פליפצ'ארט, לוחות שעם, לוחות לבד ואפילו לוחות זכוכית. כל לוח והשימוש שלו.


למשל לוחות שעם, מתאימים לרוב להיות מוצבים במשרד של מזכירות או בכניסה לבניין מגורים. ניתן לתלות על לוחות אלה מודעות ותזכורות בעזרת נעצים נלווים.


עולם הלוחות הוא לא עולם קטן וזניח, למרות שהלוח הוא לא המוצר הכי מרשים שתוכלו להזמין בין כל הציוד המשרדי אבל יש לו מטרה מאוד מוגדרת וחשובה לחיי המשרד ובטח לחיי המכללה ובתי הספר.