כל מה שצריך לדעת על מוצרים ממותגים

כל מה שצריך לדעת על מוצרים ממותגים

כל מה שצריך לדעת על מוצרים ממותגיםכולם מדברים היום על מותגים ובכל חנות ניתן לראות את אותו מוצר במותגים שונים. אם תגיעו עם ילד (או אפילו בעצמכם) לחנות ותראו דיסק און קי רגיל ולידו דיסק און קי ממותג בצבעים או עם לוגו של חברה מוכרת, סביר להניח שהעין תתמקד ואחריה גם היד תושט לכיוון של הדיסק און קי הממותג, במיוחד אם הוא מייצג חברה מוכרת. לכן, מוצרים ממותגים הפכו לחלק חשוב ובלתי נפרד ממכלול השיווק של עסק.


להעניק מתנות בירידים ואירועים


אירועים בסדר גודל גדול כמו ירידים או פסטיבלים מאפשרת לכם לחשוף את העסק לקהל גדול מאוד. מומלץ לא רק להיות נוכח במקום אלא גם להציע מוצרי פרסום שיכניסו את העסק שלכם לתודעת הקהל ומעבר לכך, יקשרו אתכם לתכונות שהייתם רוצים שיהיו חלק מהמיתוג שלכם. מוצרים הקשורים לטכנולוגיה כמו מעביר מצגות משולב עם דיסק און קי, מטען נייד ממותג, מחזיק מפתחות הכולל כבל לטעינה ועוד ימתגו אתכם כחדשניים, צעירים. הדפסות על חולצות הן מתנה כיפית, שלא נמאסת אף פעם ומאפשרת לכם למתג את עצמכם בדרך שנראית לכם. הדפסות צבעוניות, פראיות וחצופות ימתגו אתכם ככאלה. הדפסות עדינות ובעלות מראה אמנותי ימתגו אתכם כקלאסיים וסולידיים. ניתן לכוון וליצור את המיתוג המתאים לכם.


להעניק לעובדים מתנה שתעביר אתכם הלאה


בכל חברה ועסק, גם עסקים קטנים, מקבלים העובדים מתנה כלשהי לחג. מתנה לעובד היא הזדמנות מעולה עבור העסק לקדם את עצמו. מתנות רבות ניתן להפוך למתנות ממותגות. אם לדוגמה קיבל העובד תיק פיקניק עם מיתוג החברה, הופכות המתנות למוצרי קידום מכירות של ממש. לכל מקום אליו יגיע העובד עם תיק הפיקניק שם החברה יבלוט ויעשה לכם פרסום אמיתי. האפשרויות בבחירת מתנות ממותגות הוא עצום, החל מתיק לחדר כושר או פיקניק, דרך שמשיה לחוף הים ועד גאדג'טים טכנולוגיים ממותגים שישנם היום בשפע.


לבחור מוצרים שימושיים ומקוריים


כאשר בוחרים מוצרים ממותגים כדאי לבחור מוצרים שעדיין לא נטחנו ונלעסו לחלוטין כמו עטים. עט ממותג יפספס כבר את המטרה כי חברות רבות מדי עושות בעט שימוש למיתוג. בנוסף, היום רוב הכתיבה נעשית בסמארטפון ולא על דף... לכן גם דפי ממו ממותגים כבר פחות יתפסו. חשוב להתחדש ולבדוק מה הולך. הקהל היום לא מסתפק במועט ובבנאלי. הוא צריך לראות יוזמה, חדשנות, מקוריות גם אם קיבל את המוצר כמתנה. היום ישנו מבחר גדול מאוד של מוצרים ממותגים ומתנות ממותגות: רמקולים, מאווררים אישיים ושאר גאדג'טים הם חמים במיוחד ויתפסו את תשומת הלב של הקהל, במיוחד הקהל הצעיר אשר ידוע כמתלהב ממותגים. עם זאת, אם אתם פונים גם לקהל בוגר יותר, מתנות קלאסיות כמו כוס יפה, מוצר מעניין למטבח או פריט עיצובי ממותג ידברו אליו.