מתנות סוף שנה

כיצד לפנק את העובדים עם מתנות לסוף שנה?

נכון שכל סוף הוא גם התחלה חדשה? אין ספק כי סוף שנה הוא מועד מתאים לחלוקת צ'ופרים קטנים, בונוסים, תשומת לב. כאשר הנהלה או ועד עובדים חושבים על מחוות הוקרה לעובדים נ- טבעי לבחור במתנות שישלבו את המהנה עם המועיל. אף שלא אחת עצם המחווה הגלומה בהענקת המתנה היא היא המהווה את תמצית מהותה ומשמעותה, אין ספק כי מתנה שימושית תיזכר ותוערך במתכנה משמחת ו... אפקטיבית.

 

חברת מגניטקס מהווה אפוא מקור ומאגר בלתי נדלים למתנות צ'ופריות ומפנקות, רובן ככולן שימושיות, בלתי יקרות (הם מוצאות במחירים תחרותיים ואטרקטיביים). המכנה המשותף לרוב המתנות הוא האפשרות להפוך אותן לאלמנט מיתוגי של החברה, ובכך לקבע אותה בתודעת עובדיה, להגדיל את מספר האנשים שייחשפו אליה ובכך להפוך אותה לפלטפורמה שיווקית מצוינות.

 

מתנה קטנה ממותגת עשויה להעניק למקבליה, העובדים, תחושה כי הם מוערכים; כי הנהלת המפעל או החברה יודעת להוקיר את תרומתם: כי הם זכאים וראויים לקבל מתנה מפנקת.


מה לתת? יש מוצרים רבים שניתן לתת אותם: דיסק און קי, עכבר אלחוטי ואופטי, מפצלי USB, אוזניות, רמקולים, מוצרים משלימים למכשירי סלולאר, כרטיסי  פלסטיק, הפקות דפוס, בקבוקי יין ממותגים עם מדבקת החברה, תיקים, מארזי מתנה יוקרתיים, מוצרי פרסום וקידום מכירות, מעמד ולחני עם מטען אוניברסאלי לסלולאר, כיסויים ומגנים, מחשבון שקוף, זרוע לטלפון נייד ועוד.

 

אין צורך לשבור את הראש ואף לא לגרד אותו כדי למצוא צ'ופרים פינוקיים לעובדים בסוף השנה. אתם מוזמנים להתוודע ולהיחשף באתר אל מגוון פינוקים שניתן לפנק בהם את עובדיה של כל חברה ואת עובדיו של כל מפעל.

 

כאשר ועד עובדים מזמין מתנות לעובדים מהחברה הוא ייהנה ממחיר מיוחד שייקבע הודות להזמנת מספר רב של פריטים. לא אחת, מתברר כי גם מתנה קטנה יוצרת אפקט גדול. היא מרגשת. היא מחזקת את היחס אל מי שמעניק  בהיותו נציג של הבעלים או המנהלים.

 

מרגשת במיוחד היא מתנה המוענקת כאות הוקרה, כמחווה. רובנו ככולו ודאי לא עושים את מה שמוטל עלינו לעשות כדי לקבל פרס או אפילו צ'ופר אבל ודאי כל אחד מאתנו רוצה לעשות מה שהוא עושה בדרך הטובה ביותר על מנת להיות ראוי לזכות בהוקרה, במחמאה ואם אפשר גם בצ'ופר קטן, מרגש ומפנק.

 

ניתן אפוא לפנק עובדים בסוף השנה (בחגים, בימי כיף, בימי הולדת ובעוד ימים- עם סיבות או בלעדיהן...), במועד שטבעי לסכם בו, לברך ולהתברך, להביע תודה והוקרה על מאמצים ותפוקה במשך כל ימות השנה.

 

חברת מגנטיקס מציעה מגוון גדול ועשיר של  צ'ופרים ממותגים, שמהווים- לבד מהיותם מתנות יפות ושימושיות -  פלטפורמה שיווקית מצוינת, מה שהופך את עצם הפינוק והאמצעי שנבחר לפנק למעשה אנושי יפה שכולם מרוויחים ממנו. העלות אינה בהכרח גבוה והתועלת- רבה.