מאמרים

יום גיבוש לעובדים

יום גיבוש לעובדים

אתם חושבים על יום הגיבוש הבא שתוכלו לעשות לעובדים שלכם? אם כך, אתם צודקים כי יום גיבוש זה מסוג אותם הדברים שיכולים רק לתרום לעסק. העניין הוא שהרבה מאוד מחקרים מוכיחים בצורה חד משמעית שעובדים שיוצרים בינם לבין עצמם קשרים טובים יותר שמחים אח"כ להגיע לעבודה. כתוצאה מכך הם גם משקיעים יותר בכל אחת מהמשימות שלהם ולכן ההשקעה ביום גיבוש כזה זו לרוב השקעה מוצלחת ביותר. ישנן פעילויות רבות ומגוונות שתוכלו ליהנות מהן עם העובדים שלכם ביום הגיבוש, כמו לדוגמה: טיול בטבע, סיורי ג'יפים וכל מיני פעילויות אקסטרים אחרות. כך שכל מה שנותר לכם זה להתחיל לתכנן את יום הגיבוש כבר עכשיו.

 

המתנות הקטנות הן שעושות את ההבדל

חשבתם לרגע להזמין את העובדים שלכם ליום גיבוש בטבע ולא לחלק להם גם מתנה קטנה בסוף או במהלך האירוע? אם כך, כדאי שתחשבו שוב וכדאי שתנסו לשים את עצמכם בנעלי העובדים. לא הייתם שמחים אם מנהלי העסק היו מחלקים לכם פתאום מתנה ממותגת כגון דיסק או קי מעוצב או מעמד שולחנו לסמארטפון או אפילו  חולצות מודפסות? חולצות מודפסות כאלה יכולות להוות זיכרון יפה, מרגש ומצחיק מיום הגיבוש כך שאין ספק שכל עובד ישמח מאוד לקבל מתנה שכזו. הדפסת חולצות זה לא עניין מורכב או יקר מידי כך שגם מהבחינה הזאת זו יכולה להיות בחירה נהדרת עבור יום הגיבוש הבא שלכם, אז למה לא? תוכלו להזמין חולצות מודפסות בכל סגנון שתרצו ותוכלו ליצור את החולצות הכי מיוחדות ואישיות שיש עבור העובדים שלכם כך שזה מומלץ בחום.

 

איכות זו לא מילה גסה

בין אם אתם רוצים לחלק לעובדים שלכם גאדג'טים מגניבים כגון משקפי מציאות מדומה או שעון ספורט מתקדם או חולצות מודפסות ובין אם אתם חושבים גם לחלק להם סתם מתנות ביום הגיבוש  כדאי יהיה לבדוק גם את איכות המוצרים. זה נכון שבסך הכול מדובר על מתנה קטנה אך אם אפשר לקנות מוצר איכותי שיחזיק מעמד לזמן רב אז למה לא? אתם יכולים להיות בטוחים שהעובדים שישתתפו ביום הגיבוש ישמחו אם המתנה תוכל לשמש אותם לחודשים ארוכים ולכן האיכות חשובה.

 

כמה צריך להשקיע ביום הגיבוש?

לא קל לדבר על הפקה של יום גיבוש לעובדים ולא לדבר על העלויות כי כולנו יודעים שהרבה פעמים ימי גיבוש כאלה עולים לא מעט. זה לא משנה אם אתם משלבים בכל החגיגה הזאת טיולי טרקטורונים, מתנות קטנות כמו חולצות מודפסות או כל מיני אטרקציות אחרות כי בכל מקרה כדאי יהיה לבדוק, בין היתר, את העלויות. בדרך כלל מנהלי עסקים שמחליטים מראש כמה הם יהיו מוכנים להוציא על ימי גיבוש כאלה יוצאים מרוצים מכל העניין כי זה מאפשר להם לשמור על גבולות התקציב שעליו הוחלט מבעוד מועד. לכן אנחנו מציעים גם לכם לתכנן את יום הגיבוש עד לפרטים הכי קטנים שיש כי כך מגיעים לשלמות ומבטיחים שהעלות לא תהיה גבוהה מידי.