מוצרי פרסום וקידום מכירות

טיפים לקידום ושיווק העסק החדש שלכם

טיפים לקידום ושיווק העסק החדש שלכם

פתחתם עסק חדש? בשעה טובה ובהצלחה!
בזמן פתיחת עסק חדש אנו מגלים נושאים רבים אליהם צריך להתייחס. אחד מהדברים הללו הוא קידום ושיווק העסק שלנו בצורה הטובה ביותר בכדי להשיג לקוחות רבים.

 

פתיחת עסק חדש

ביטוח לאומי, מס הכנסה, מע"מ, לוגו, תכנית עסקית- אלו הם הדברים שכל פותח עסק חדש חייב לטפל בהם. יחד עם זאת, עסק הוא לא דבר טכני בלבד ויחד עם כל הדברים החשובים אותם אתם מחויבים לעשות, ישנן פעולות פשוטות ולא יקרות שיכולות לקחת את העסק שלכם צעד אחד קדימה.
הדברים הקטנים והערך המוסף- אלו הדברים אשר יבדלו אתכם מן המתחרים שלכם.


שיווק וקידום של עסק חדש


ישנן דרכים רבות לקדם עסק חדש כמו שיווק אגרסיבי באינטרנט, בעיתונים או בטלוויזיה. מכיוון שכולנו יודעים שפתיחת עסק הינה הוצאה גדולה גם כך, שיווק שכזה הינו שירות אשר עולה לא מעט כסף והוא אינו נגיש לכולם מיד עם פתיחת העסק.
ישנן דרכים נוספות שניתן לשווק את העסק בצורה חסכונית אך אפקטיבית ביותר כגון הענקת מתנות ללקוחות ויצירת מוצרי קידום מכירות והפצתם. הכרחי ביותר שהמתנות אשר אתם מעניקים יהיו מתנות ממותגות עם לוגו החברה שלכם.


מדוע כדאי להעניק מוצרי קידום מכירות ממותגים?


למתנות ממותגות יתרונות רבים כשהבולט מביניהם הוא פרסום בחינם. כאשר אנו מעניקים מתנה ממותגת בין אם היא עט או דיסק און קי, אנו בעצם מעניקים לעצמנו פרסומת בחינם ויוצרים חשיפה בקנה מידה גדול של המותג שלנו לכל האנשים אשר סובבים את האדם אשר קיבל את המתנה שלנו.
נערכו בעולם מחקרים רבים אשר הוכיחו שחשיפה שיטתית של לוגו, תמונה או משפט גורמת לנו לזכור אותם לחיוב ולהיזכר בהם, באופן לא מודע אפילו, כאשר נתעניין בשירות או המוצר אותם הם מייצגים.
יתר על כן, הענקת מתנות ממותגות שימושיות אשר נמצאות בשימוש יום יומי אצל לקוחותיכם, יגרמו לחשיפה כפולה- גם הלקוחות שלכם יראו את המותג שלכם באופן קבוע וגם הלקוחות של הלקוחות שלכם יראו אותם. ככל שנחשוף אנשים למותג שלנו כך נחשוף יותר אנשים לעסק עצמו.


איך ניתן להעניק מתנות לקידום מכירות?


השתתפות בכנסים ותערוכות- במסגרת מקצועות ותחומים רבים נערכים כנסים ותערוכות מקומיות או בינלאומיות. במקומות אלו רצוי לחלק למשתתפים מוצרי קידום מכירות שימושיים אשר יזכירו להם את העסק שלכם.
חלוקת מתנות בבתי עסק או בעלי מקצוע- לכל עסק ישנם לקוחות פוטנציאליים. למשל, מי שמספק ציוד משרדי לבתי עסק יכול להסתובב בין משרדים וחנויות, לחלק מתנות ממותגות של העסק שלו ותוך כדי זאת להראות את המוצרים שלו. בצורה הזאת יזכרו אותו ולחיוב הרבה יותר ממי שיטלפן או ישלח דואר אלקטרוני עם קטלוג והצעת מחיר.

לסיכום, מתנות ממותגות יכולות לעשות רושם גדול על לקוחות פוטנציאליים, הן ישאירו אתכם בתודעת הלקוחות ובנוסף תקבלו קידום מכירות ופרסום מתמשך בחינם.