מגוון רחב של מתנות לחג לעובדים

טיפים למתנות מדליקות לחגים

טיפים למתנות מדליקות לחגיםחג הוא מועד מתאים והענקת מתנות. בחגים קיימת ציפייה לקבלת מתנות. לפעמים, דווקא כאשר מחפשים תשורה קטנה, סמלית, מתקשים למצוא משהו שעשוי להתאים למי שמיועד לקבל את המתנה.

 

גאדג'ט מתנה מדליקה לחג 

בשנים האחרונות, כאשר רבים (ניתן לומר- רובם ככולם) משתמשים במחשבים ובסמארטפונים, יש גאד'טים רבים שמתאימים למי שמכשירים אלה מצויים בשימושים הקבוע. עם זאת- יש מתנות אולטימטיביות כגון: יין, שוקולד, פרחים וכל מה שעשוי להיות מתנה כשלעצמה או  מעין תוסף למתנה אחרת.

אני לא יודע מה אתכם, אבל כשמתקרבת "עונת המתנות", הרבה אנשים מקבלים "פיק ברכיים".

 

על מנת להקל עליכם את תהליך הבחירה – להלן כמה טיפים:

  1. חשבו על מתנה קטנה שגם אתם הייתם שמחים לקבל אותה. שימו עצמכם בעיני מקבל המתנה ונסו לחוש מה שהוא עשוי לחוש עם קבלתה.
  2. חפשו מתנה עם סממנים או מאפיינים של החג הספציפי, כגון דבש לראש השנה, בקבוק שמן וספוגניות עם מילויים שונים, סביבון גדול עם ממתקים בחנוכה, עציץ לטו בשבט, מארז גבינות בשבועות, או מתנות "ניטראליות"  שמתאימות לכל חג.
  3. צרפו ברכה אישית - הומוריסטית - ברוח החג.
  4. אם אתם מתקשים להחליט- תלושי שי תמיד עשויים להיות מתנה יפה ושימושית.
  5. ועד עובדים המחפש מתנה לעובדי חברה יכול לבחור גאדג'טים ממותגים בלוגו החברה כגון: דיסק און קי, מפצלי USB, מוצרים משלימים לסלולאר, כרטיסי פלסטיק ועוד.
  6. תכננו מראש את התקציב שאותו אתם מייעדים למתנות. השאירו בצד תקציב מסוים למתנות בלתי צפויות, מאחר שאם וכאשר תקבלו מתנה ממישהו שלא צפיתם קבלת מתנה ממנו ולא ציפיתם לה, ודאי תרצו לגמול לו.
  7. מתנה לחג היא "רק" מתנה לחג, בניגוד למתנות המוענקות לרגל הצלחות, הצטיינות, עלייה בדרגה, קידום בעבודה, חתונה, בר/בת מצווה. מתנה לחג אמורה להיות, בעיקרה, מעין ביטוי מוחשי של איחולי חג-שמח. קחו אותה בפרופורציה...
  8. אם יש לכם אפשרות לברר ולוודא מה מי שאמור לקבל מכם מתנה אוהב- ודאי יהיה נחמד עם תפתיעו אותו או אותה במתנה שתעורר תגובה נוסח " בדיוק אבל בדיוק כזה רציתי, איך ידעת?"
  9. אם אתם בוחרים לתת מתנה. תנו אותה מכל הלב. אל תתחשבנו. תנו כי אתם רוצים לתת. תנו בלי לחשוב על מה שתקבלו, אם בכלל, ממי שיקבל מכם מתנה. זו מהותה של מתנה – היא ניתנת מכל הלב.
  10. בניגוד למתנה לחתונה שהסכום שלה ידוע פחות-או-יותר, במתנה לחג אין כללים, אין מוסכמות ואין "מקובל לתת". תנו מה שאתם יכולים להרשות לעצמכם לתת. אתם לא מתחרים באיש. אתם לא נדרשים לשבור חסכונות בשביל לממן מתנה לחג.