מתנות לעובדים וועדי עובדים

טיפים לבחירת מתנות מקוריות לעובדים

מתנות לעובדים ביום גיבושאחת הדרכים לגרום לעובדים להרגיש כמה שיותר מוערכים היא על ידי חלוקת מתנות. אם אתם מחפשים רעיון מקורי ומפתיע, לרשותכם שלל אפשרויות נבחרות הכוללות בין היתר גם הדפסה על המוצרים השונים.

 

השלב הראשון - השקיעו מחשבה

 

מתנה מושקעת ושימושית היא כזאת שהושקעה בה מחשבה. לכן לפני שאתם ממהרים לרכוש תלושים לחג, עצרו רגע וחישבו למה באמת העובדים שלכם זקוקים? מה ישמש אותם הן בחייהם הפרטיים והן בעבודתם במשרד? בחנו את האפשרויות העומדות לרשותכם, עשו מעט שיעורי בית וגם לא יזיק לשאול את העובדים עצמם אילו מתנות יעדיפו לקבל. תתפלאו כמה רעיונות עשויים לעלות לראשכם אם תקדישו כמה דקות מחשבה לנושא.

 

מתנה עונתית יכולה להיות שימושית

 

הקיץ מתקרב? החורף בפתח? אם ברצונכם להעניק מתנות לעובדים ולהפתיע אותם במתנה מקורית, התייחסות לחגים או לעונות השנה עשויה לסייע לכם להגיע לבחירה נכונה. כך למשל לקראת הקיץ באפשרותכם לרכוש מחצלות או ערכה לחוף הים, רמקולים עמידים במים, בקבוקי מים או מאוורר אישי ממותג ועוד שלל אפשרויות נבחרות אשר ישרתו את העובדים בעונה החמה. על אותו משקל ניתן לבחור מתנות לחורף או לחגים והמועדים השונים ובכך לאפשר לעובדים ליהנות ממתנה סופר שימושית.

 

קדמה טכנולוגית = מתנה איכותית

 

כיום לאחוז ניכר מכלל האנשים יש ניידים חכמים, טאבלטים, מחשבים ניידים ועוד שלל מוצרים המאופיינים עם קדמה טכנולוגית. לכן באפשרותכם לבחור עבור העובדים מוצרים נלווים מתוך שפע של אפשרויות שקיימות בתחום. בין אם מדובר בדיסק און קי, בין אם במעמד לסמארטפון, בין אם בעכבר אופטי ובין אם בכל רעיון אחר, תהיו בטוחים שלמוצרים טכנולוגיים יהיה שימוש תמיד וכי בחירתם תשדר כי אתם עסק חדשני ומתקדם.

 

מה מאפיין את העובדים שלכם?

 

לכל חברה, עסק או ארגון ישנם מאפיינים אשר מייחדים אותו ביחס לעסקים אחרים, כאשר בין המאפיינים העיקריים נמצאים העובדים. על מנת לבחור את המתנה האולטימטיבית עליכם להגדיר היטב את העובדים שלכם ולהתאים את המתנות עבורם. כך למשל אם הנכם הבעלים של חדר כושר, יהיה זה אך הולם לרכוש עבור העובדים מתנות ממותגות הקשורות לעולם הספורט ואם של חברת הייטק, גדג'טים מיוחדים יהיו הפתרון. לכן אם ברצונכם לקלוע למטרה עליכם להכיר את העובדים שלכם היטב.

 

תמיד ניתן לפנות לייעוץ מקצועי

 

אם אתם מוצאים את עצמכם מתקשים להחליט אודות המתנה המושלמת לעובדים תמיד תוכלו לפנות לקבלת ייעוץ מקצועי מטעם החברה אצלה אתם מעוניינים לקנות. צוות החברה ולו ניסיון בתחום יוכל לכוון אתכם אל עבר הבחירות הנכונות ואף להעיר את תשומת ליבכם למוצרים מומלצים. לנו במגנטיקס יש ניסיון רב אשר במהלכו צברנו שפע של ידע בתחום. על כן אנו יודעים באילו מוצרים כדאי לכם להשקיע על מנת לכות להערכה מרובה מצד העובדים. כמו כן אנו יכולים לסייע לכם להתאים בין המתנות לבין יעדי הארגון ואופיו, על מנת שתזכו להצלחה מקסימלית.

 

על חוכמת ההמונים שמעתם?

 

"מיליארד סינים לא טועים" הוא ביטוי מוכר ולא בכדי. לעיתים על מנת לבחור מתנה איכותית צריך לחשוב איזו מתנה פשוט כולם יאהבו. ישנן מתנות בהן אי אפשר לטעות וכדי לבחור אותן יש לעשות מעט סקר שוק. שאלו אנשים שאת דעתם אתם מחשיבים או נסו לשאול את עצמכם איזו מתנה אתם הייתם שמחים לקבל וכך יהיה לכם מושג באילו סוג של מתנות עליכם לבחור. ומדוע להשקיע נשאלת השאלה? כי המתנות הנכונות ישאירו אתכם בתודעה ויסייעו לכם לקדם את העסק מחד ולרצות את העובדים מאידך.

 

רק במגנטיקס תמצאו שפע של מתנות מקוריות לעובדים

 

אם הנכם מחפשים מתנה מקורית אנו מזמינים אתכם לעשות סיור באתר ולבחון את כל האפשרויות שאנו מעמידים לרשותכם. אנו במגנטיקס משווקים שלל מוצרים ייחודיים ברמת איכות גבוהה, עובדים עם ספקים מהימנים אשר בודקים כל מוצר ומוצר ועומדים בכל התקנים הנדרשים. אנו נשמח לסייע לכם לבחור מתנות לעובדים וכן מציעים לכם גם שירותי הדפסה על מוצרים אשר יאפשרו לכם לקדם את העסק שלכם עם כל מתנה שאתם מעניקים או להוסיף כיתוב או הקדשה.

 

הזמנת מתנות מקוריות בעלת יתרונות רבים, אנו במגנטיקס נשמח לעמוד לרשותכם ולסייע לכם להגיע לבחירות הנכונות ביותר עבור העסק שלכם.