מאמרים

חידושים בעולם הדפוס והשפעתם על המיתוג העסקי

חידושים בעולם הדפוס והשפעתם על המיתוג העסקימה הקשר בין מיתוג הרכב לבין חידושים בעולם הדפוס? ומדוע זו אפשרות שכדאי לשקול כאשר רוצים לבנות מותג חזק וחדשני?

בשנים האחרונות אמצעי השיווק והפרסום השתנו באופן דרמטי, כמו גם הדרכים בהם מוצגים שירותים או מוצרים של העסק. הסיבה לכך נעוצה בעיקר בחידושים פורצי דרך בעולם הדפוס המעניקים לעסקים קטנים כגדולים יכולות חדשות ופתח לעולם של אפשרויות שיווק ומיתוג. אחד מחידושים אלו הוא ההדפסה הדיגיטלית אשר בעזרתה ניתן להדפיס חומר שיווקי על מוצרים וחומרים מכל סוג, ובכלל זה גם רכבים.

 

הדפסה על מוצרים

אם בעבר עסק אשר רצה לקדם את עצמו היה מדפיס ברושור או פלייר ומפזר בתיבות דואר, כיום ניתן להדפיס על מגוון חומרים שונים החל בפלסטיק ועד לזכוכית. כמו כן קיימת אפשרות ליצור מדבקות עם לוגו העסק בגדלים לבחירה ולהדביק אותן בכל מקום שרק רוצים. למשל אם ברצונכם שהרכב שלכם יהפוך למפיץ הבשורה, ממש כמו כל מוצר קד"מ, כל שעליכם לעשות הוא למתג אותו ולצאת לדרך. מיתוג רכבים זו שיטה שיווקית מאוד יעילה אשר בכוחה להשיג חשיפה גדולה יותר לעסק במידה משמעותית.

 

מכונות הדפסה מתקדמות

בעשור האחרון עולם הקמעונאות השתנה מן הקצה אל הקצה. המסחר המקוון נכנס לתמונה והאפשרות לרכוש מוצרים בלחיצת מקש אחת שינתה את אופייה של הצרכנות. כתוצאה מכך גם ענף הדפוס עשה קפיצת מדרגה, שכן הוא אינו יכול להישאר מאחור עליו, להתאים את עצמו לעידן המודרני. עם הזמן פותחו מכונות הדפסה ומכונות למינציה חדשניות של מיטב היצרנים בתחום המבצעות מגוון רחב של יישומים, כמו הדפסה על מוצרים ועוד. ככל שההדפסה נעשתה איכותית יותר כך טווח השימוש בה גדל ולעסקים נפתחה דלת אל עולם חדש של אפשרויות קידום ומיתוג.

 

קצת על אחדות ותדמית עסקית

ככל שהמותג חזק יותר כך הוא משפיע על הקשר עם הצרכנים. מותג מבוסס יוצר הזדהות, תחושת אמון ומעביר את המסר טוב יותר לקהל היעד. לכן כיום מיתוג רכבים זו פעולה שיווקית נפוצה לצד מיתוג הניירת המשרדית, מוצרי העסק, יצירת אריזות וכיוצא בכך. כאשר שם העסק, הלוגו שלו וצבעיו מופיעים על קשת רחבה של מוצרים כך המותג ייחשב להרבה יותר אמין ויציב בעיני הצרכנים. כמו כן שיטת מיתוג זו מסייעת להשיג חשיפה לעסק, לא רק ברחבי הרשת או במדיות השונות, כי אם גם ברחוב הפיזי ובכבישים, ובכך לוכדת את תשומת ליבו של הלקוח תוך שימוש באמצעי דפוס מתקדמים.