מתנות לעובדים וועדי עובדים

כיצד לשפר את חוויית העבודה עם מתנות לעובדים

מתנות לחגיםעובדים שחשים מוערכים משקיעים יותר. עובדים שנוכחים לדעת כי מעסיקיהם מעריכים אותם ומבטאים את הערכתם והוקרתם במחוות הוקרה קטנות ובמתנות חשים מחויבות רבה יותר למקום עבודתם. המוטיבציה שלהם גוברת. הם משקיעים יותר.

 

חגים בכלל וראש השנה ופסח בפרט הם מועדים קבועים להענקת מתנות.הענקת מתנות לעובדים היא הזדמנות לא רק להביע הוקרה כלפיהם אלא גם הזדמנות לחזק ולהצעים את הקשר שלהם אל המוצר של העסק, אל המותג שלו.
מתנות לוועדי עובדים ניתן למצוא בחברה שמציעה מגוון מוצרים שניתן להעניקם כמתנות  ממותגות ומעוצבות: עכברים אל חוטיים, עכברים אופטיים, דיסק און קי, אוזניות, רמקולים, מחשבונים ועוד כיוצאים באלה (ורבים אחרים נוספים) מוצרים שולחניים  דקורטיביים,קטנים ושימושיים.

 

הערך המוסף של מתנות לעובדים

מתנות לעובדים לא רק עשויות לשפר את חוויית העבודה- מטרה מספיקה וראויה כשלעצמה; מתנות מעניקים למקבליהן תחושה שיש מי שמעריך ומוקיר אותם. יש מי שחשוב לו לשמח אותם, לחזק את תחושת השייכות שלהם לעסק, למפעל או לחברה.
מקור המספק מתנות לוועדי עובדים מהווה כתובת מצוינת לראשיהם, כדי למצוא בו מגוון עשיר של מתנות מבוקשות במחירים תחרותיים.  בניגוד למתנות רבות אחרות, שמתכלות, מתבלות או נשכחות- למתנות ממותגות בצורת מוצרי קד"מ יש גם אפקט וערך שיווקי בלתי מבוטלים.

 

מתנות לוועדי עובדים עשויות להיות מתנות שההשפעה שלהן תחרוג רק מהעיתוי של הענקתן ומהיותן מחווה  לשיפור החוויה של העובדים. עובדים שמקבלים מתנות מהוועד שלהם עשויים להיות שגרירים נאמנים של מקום העבודה, אנשי שיווק אמינים שלו.

 

מתנה קטנה מחוללת שינוי גדול

קטנה וסמלית ככל שהיא- מתנה לעובדים שמוענקת בחגים או בימי כיף ובימי גיבוש עשויה לחולל שינוי גדול ביחס של העובדים. בהיות המתנה חלק מהרצון ומהמאמץ הניכרים של החברה לפנק את עובדיה ולתת להם תחושה שהם מוערכים, השפעתה עשויה להימשך מעבר לזמן הקצר של השמחה הראשונית והטבעית על עצם קבלתה.
עם סיבה (חג) או בלעדיה (בסתם יום של חול), מתנות קטנות עשויות לשפר את חוויית העבודה ולגרום לעובדים לתת מעצמם יותר. כשם שמי שזוכים בפרס חשים עצמם מחויבים להצדיק את הבחירה בהם ולהוכיח כי היו ראויים לקבלתו, כך גם מי שמקבלים מתנה רוצים להוכיח למעניקים אותם כי היה מקום וטעם והיתה גם סיבה טובה ומוצדקת להעניקה.

 

מתנות לוועדי עובדים מומלץ לקנות אצל חברה המסוגלת לספק מתנות בכל כמות נדרשת במחירים תחרותיים ואטרקטיביים. מחיר לכל יחידה הנרכשת בהזמנה גדולה זול יותר מאשר עלותה כיחידה נפרדת. זו, כשלעצמה, סיבה מספיקה וחשובה לביצוע הזמנת מתנות עבור עובדים בחברה המייצרת ומשווקת מגוון מתנות.
כל מי שמקבל מתנה חש רגש של הוקרה. כאשר עובדים מקבלים מתנות מהוועד שלהם מתלווה אל רגש ההוקרה תחושה של מחויבות: העובדים המוערכים על ידי קבלת המתנה ימשיכו לעבוד במרץ ולתרום מעצמם למקום העבודה את המיטב.