זיכרון נייד בהתאמה אישית

זכרונות ניידים במגוון עיצובים

זיכרונות ניידים במגוון עיצוביםעד לא מזמן זיכרון נייד היה פשוט זיכרון נייד. מכשיר זעיר שנעשה בו שימוש לאחסון נתונים והעברתם ממחשב למחשב. כיום יש בנמצא סוגים שונים של זיכרונות ניידים במגוון דגמים, עיצובים, נפחי זיכרון ומחירים וכל אחד יכול לבחור את הדגם המתאים לו ביותר.


עברו כמעט שני עשורים מאז שמוצרי הדיסק און קי הראשונים יצאו לשוק. מאז הצטרפו למסיבה אינספור דגמים מטעם חברות יצרניות רבות. התחרות והרצון להתחדש אל נוכח כל הטכנולוגיות החדישות שקיימות בתחום הולידו עיצובים שונים ומגוונים וזיכרונות ניידים בעלי יכולות וביצועים טובים יותר. לאורך הזמן מכשירים אלו הפכו להיות חלק בלתי נפרד מסביבות עבודה שונות והם נחשבים לכלי עזר שימושי לצרכי גיבוי וניוד מסמכים וקבצים. העובדה שמחיריהם הפכו למאוד אטרקטיביים הפכה אותם לשי מועדף על חברות ועסקים ולמוצרי קידום מכירות מעולים. כיום אפשר למצוא זיכרונות ניידים במגוון גדול של דגמים ועיצובים בהתאם לצרכים ולמטרות שונים.


דיסק און קי כרטיס


דיסק און קי בצורת כרטיס אשראי הוא אחד העיצובים היותר מוצלחים של זיכרון נייד. אחת הסיבות לכך היא אפשרויות המיתוג הרבות שעיצוב כזה מציע. הוא בגודל ובצורה של כרטיס ביקור כך שמלבד לוגו של העסק או החברה אפשר גם להוסיף פרטי התקשרות, מידע שיווקי או כל טקסט או גרפיקה שתרצו לקדם יחד עם המתנה. הדיסק און קי עצמו כולל אפיונים טכניים אופציונליים למרכיב הזיכרון כמו טעינת קבצים ונעילתם, כך שהם בלתי ניתנים למחיקה והוא מגיע במארז PVC. מדובר במוצר מושלם למיתוג ומאוד שימושי כאחד ולכן הוא ייחשב לבחירה ממש טובה.


זיכרון עט נייד


הבחירה בעיצוב מסוים על פני אחר תלויה מאוד במסר שאותו תרצו להעביר. אם למשל רוצים לשדר יוקרה ואיכות זיכרון עט נייד יהיה המוצר המתאים. דיסק או קי בצורת עט מתכתי מגיע במארז יוקרתי ומאפשר לכם ליהנות גם מחבילת מיתוג הכוללת חריטת לוגו בלייזר או הדפסה בשני צבעים. בדומה לדגם הקודם גם בדגם הזה ניתן לכלול אפיונים טכניים לרכיב הזיכרון כמו טעינת קבצים ונעילת קבצים כדי למנוע את מחיקתם. דגם העט הוא בחירה נהדרת כאשר מחפשים מתנה או מוצר קד"מ מעט יותר מיוחד מהרגיל או במקרים בהם חשוב שלא להתפשר על סטנדרט איכות גבוה.


כרטיס קסמים משולב דיסק און קי


במידה ואתם מנהלים עסק מעט לא שגרתי ומחפשים דרך מקורית ללכוד את תשומת ליבו של הלקוח, עליכם קצת לחשוב מעט מחוץ לקופסה. הדבר אינו שונה כאשר אתם בוחרים מתנות לעובדים וללקוחות או מחלקים מוצרי קד"מ. ה- Magic cube הוא כרטיס קסמים מפלסטיק קשיח ובו משולב זיכרון נייד בכל נפח שתרצו. את הכרטיס ניתן לעטוף בצבע באופן מלא ולמתג ולהדפיס עליו את מה שתבחרו. יש לציין שלכרטיס יש מצב פתוח ומצב סגור כאשר אתם יכולים להדפיס עליו מכל הצדדים.


דיסק און קי צמיד


אם אתם מרבים לערוך כנסים, תצוגות, ימי עיון, אירועי חברה או תערוכות, זיכרון נייד בצורת צמיד יכול להיחשב לפתרון ממש טוב. זהו עיצוב מיוחד שלא רואים בכל מקום, ניתן למתג אותו באמצעות צבע, הדפסה או חריטת לוגו, להטעין עליו מידע של העסק או החברה ועוד, כך שמי שמקבל אותו ייהנה בו לשימושו האישי אך גם יוכל לקבל מידע מקצועי שנמצא כבר על הדיסק און קי עצמו. מבין כל העיצובים הקיימים של זיכרונות ניידים העיצוב של הדגם הזה רענן, ספורטיבי וצעיר והוא מתאים לסוגים שונים ומגוונים של משתמשים.
העיצובים השונים של זיכרונות ניידים מאפשרים לכם להתאים בין המשתמשים הפוטנציאליים לבין הדגם הנכון. כך מלבד לעשות רושם תוכלו להעניק מוצר שימושי וייחודי ולוודא שהמסר של המותג יעבור ויחדור.