מתנות סוף שנה

המלצות למתנות לעובדים לסוף השנה

סוף השנה הוא מועד מתאים מאין כמוהו להענקת מתנות לעובדים. מועד זה מהווה הזדמנות להנהלות להוקיר את העובדים, להעניק להם לבד מהמתנה ובאמצעותה תחושה כי הם מוערכים ומבורכים.

 

ועדי עובדים יכולים לזכות בהנחות משמעותיות עם הזמנת סדרה של מוצרים. מתנה לעובדים היא ניצול מושכל ואפקטיבי של יתרת תקציב שנשארת- אם וכאשר... – בחברה. מדובר בהוצאה כדאית, מועילה ומשתלמת על פי כל קנה מידה. ראוי להידרש אליה כאל הוצאה מחוללת הכנסה, הואיל וסביר להניח כי עובדים שחשים מוערכים וזוכים לצ'ופרים ישקיעו בעבודתם את מיטבם על מנת להמשיך להוכיח להנהלה כי הם ראויים למחוותה.

 

רצוי ומומלץ להתוודע אל מגוון מתנות אופציונאליות במקום שבו תוכלו לקבל מענה מגוון ולמצוא כל מתנה שתיראה לכם יפה וראויה להענקה. מגנטיקס מציעה לכם קטלוג וירטואלי של מוצרים למשרד, לבית ולמעשה- לכל מקום ולכל זמן.

 

מתנה לכל השנה

מתנה קטנה עם ערך מוסף גדול עשויה להיות, לדוגמה: דיסק און קי ממותג, תיק רמקול לטלפונים ניידים, עכבר אלחוטי מתקפל (נוח ושימושי), מעמד קיר לנייד, עמדת עגינה לטלפון סלולארי,  נרתיק זרוע לסמארטפון, מעמד זרוע לרכב, מתאם  לטלפון נייד, מתאים USB למכשירים שונים, מעמד שולחני דמוי עור, משטח רב יישומי לעכבר,  מחשבון שקוף, לוח שנה עם שעון שקוף,מחזיק מפתחות ייחודי, תג מזוודה ועוד.

 

החברה המעניקה את המתנות יכולה להפוך את המתנה לפלטפורמה שיווקית על ידי מיתוגה באמצעות המתנה. ניתן להדפיס או לטבוע במוצר לוגו של החברה ובכך להפיץ אותה מעצם הענקתה לכל עובדיה, אשר כל אחד מהם יניח אותו, כמשוער, במקום שבו ייחשף שם החברה לקהלי יעד שונים ומגוונים.

 

מתנה קטנה - רושם גדול

חברה המעניקה לעובדיה מתנה קטנה בסוף השנה יכולה לצרף אליה מכתב ברכה והוקרה על ביצועי העובדים ועל הערכתה את המאמצים שהשקיעו. היא יכולה להוסיף פרח או שוקולד- משהו קטן ומתוק שיעניק ערך מוסף למתנה ויעצים את האפקט שלה.

 

כאשר אדם מקבל מתנה הוא חש מוערך. מישהו חשב עליו. מישהו תכנן להעניק לו משהו שישמח אותו ויבטא את ההערכה וההוקרה  כלפיו.  אין ספק כי לא רק מקבל המתנה מרוויח ממנה אלא גם מי שמעניקים אותה.

 

אף שקשה להידרש אל מתנה כאל משהו שניתן להפיק ממנו תועלת- בכל זאת, כאשר מדובר בחברה עסקית, מסחרית, המעניקה מתנה לעובדיה, אין ספק כי יש בעצם הענקת המתנה ובעיתוי שלה ערך מוסף עסקי, שיווקי ותדמיתי.  יעידו על כך מעניקי המתנה ומקבליה.

 

תמיד טוב לסיים שנה ולהתחיל את השנה החדשה המתחילה בהרגשה טובה ועם טעם מתוק בלב וב.. פה.