מאמרים

המלצות לבחירת מתנות מעוצבות וממותגות לעובדים ולקוחות

המלצות לבחירת מתנות מעוצבות וממותגות לעובדים ולקוחותמחפשים אחר מוצרי פרסום מגניבים ומדליקים אותם תוכלו להעניק כמתנה ייחודית לצוות העובדים והלקוחות לאורך כל ימות השנה? בכתבה שלפניכם ריכזנו עבורכם מספר המלצות לבחירת מתנות מעוצבות וממותגות שכל עובד/ת לקוח ולקוחה ישמחו לקבל מכם.
מוצרי פרסום ומיתוג הינם הגדרה כוללת למגוון רחב של מתנות ממותגות ו-גאדג'טים מגניבים אותם ניתן להעניק ללקוחות ולצוות העובדים כמתנה אישית לאורך כל ימות השנה וזאת במקביל למגוון רחב של מוצרי פרסום מדליקים אותם ניתן להעניק כמתנות לחג לעובדים או ללקוחות.

כאשר אנחנו מדברים על מתנות ממותגות או גאדג'טים מגניבים אותם ניתן לעובדים וללקוחות לאורך כל ימות השנה, אנו מדברים בין היתר על מתנה מיוחדת ליולדת (בין אם מדובר באחת מעובדות בית העסק או באחת מלקוחותיו הנאמנים של בית העסק). מתנה ליולדת מטעם בית העסק היא למעשה מתנה אישית, מיוחדת ובעלת ערך מוסף, כאשר בין יתר המתנות המיוחדות ליולדת תוכלו למצוא ערכות טיפוח לעור התינוק או היולדת, מארזי בד ייחודיים לתינוק (שמיכת פעילות וכדומה) ומוצרים נוספים בעלי ערך מוסף שכל יולדת הנמנית על עובדות בית העסק ולקוחות החברה תשמח לקבל.

 

טיפים לבחירת מתנות מיוחדות לעובדים וללקוחות

במידה וגם אתם מתכוונים לרכוש מלאי כזה או אחר של מתנות מיוחדות לעובדים וללקוחות, אנו ממליצים לכם לרכוש מספר מתנות ממותגות, כלומר מתנות בהן מופיע לוגו בית העסק וזאת לצד מספר מתנות אישיות ומיוחדות אותן תוכלו להעניק לצוות העובדים והלקוחות לאורך כל ימות השנה, כאשר את המתנות השונות מומלץ לבחור בהתאם לאירועים שונים לאורך ימות השנה כגון: ימי הולדת של העובדים, ימי אירוסין ונישואין, לידות, קידום בתפקיד וכדומה.
כמו כן, אנו ממליצים לכם לרכוש מספר גאדג'טים מגניבים ולהטמיע עליהם את לוגו בית העסק. הגאדג'טים השונים יכולים להיות מותאמים לגברים ולנשים כאחד והם יכולים לכלול בין היתר מוצרים נלווים לטלפון הנייד, מוצרים נלווים לסביבת המטבח, מוצרים נלווים לחדר הכושר וכדומה. את הגאדג'טים המגניבים השונים תוכלו להעניק גם כמתנה מקורית לחג ללקוחותיכם.

 

בחירת מתנות לעובדים וללקוחות על פי עונות השנה

טיפ נוסף בכל הנוגע לבחירת מתנות לעובדים וללקוחות, קשור לעונתיות השנה ולפיכך מומלץ להתאים את מהות, סוג ואופי השימוש במתנה לעונות השנה השונות. בחורף לדוגמא, מומלץ לבחור מתנות אישיות המותאמות לעונה הקרה כגון: מחממי אוזניים, שמיכות פליז ממותגות, ספלי שתייה תרמיים השומרים על טמפרטורת משקאות חמים וכדומה. בעונה החמה למשל מומלץ להעניק מתנות ממותגות המיועדות לשימוש בחופי הרחצה ובבריכות השחייה, לרבות, כדורי ים מתנפחים עם שם ולוגו בית העסק, מגבות חוף ממותגות, צידניות עם הדפסי לוגו ומוצרי חוף נוספים.
כיום, תוכלו ליהנות מהיצע מרשים ומגוון של מתנות ממותגות לעובדים, כאשר את סוגי המתנות השונות תוכלו להעניק גם כמתנות אישיות לכל עובד/ת לאורך כל ימות השנה  וגם לצוות העובדים והלקוחות כמתנות חג או מתנות עונתיות.