דיסק און קי מעוצבים וממותגים ללקוחות ולעובדים

דיסק און קי - מתנה לעובדים וללקוחות

דיסק און קי כמתנהמוצרי פרסום שימושיים מגלמים בתוכם עצמה שיווקית רבה. כאשר בעל חברה או עסק מתכנן את אפיקי הפרסום שלו ומקצה את התקציב הנדרש לשם כך, הוא נדרש לתמחר גם מוצרי קד"מ ( שעלותם נמוכה ביחס לתועלתם).

 

אחד ממוצרים אלה הוא דיסק און קי ממותג. כל מי שמייצר קבצי תוכן ושומר אותם במחשב מכיר בחשיבות שמירתם במקום נוסף כדי לאבטח אותם, לנייד אותם וליצור עבורם מקום חלופי לשמירתם.
דיסק און כי ממותג כמתנה ממחיש את הכוח השיווקי הגדול הטמון במוצר קטן. כאשר אתם מעניקים disk on key כי מעוצב וממותג אתם משווקים את עצמכם באופן שקט ומתון, אשר הוא היפוכו של מסע שיווקי ראוותני ואגרסיבי.

 

בכל פעם שמקבל הדיסק יעשה בו שימוש הוא יראה לנגד עיניו אתכם- בעלי העסק שהעניקו לו אותו. ניתן להכניס את המוצר הקטן לתוך כיס של  פולדר, לחלק אותו בעמדות של החברה או העסק בכנסים, בתערוכות ובירידים.

 

מוצר דקורטיבי ושימושי

מגנטיקס, המייצרת ומספקת מוצרי קד"מ מציעה לכם מגוון מוצרים, רובם ככולם לא רק דקורטיביים ומעוצבים אלא גם שימושיים.
מוצר ממותג הוא השם הטוב של יצרניו ההולך לפניהם. דיסק און כי ממותג כמוהו ככמוסה שבה אצורה ליבת העסק, עקרונותיו, חזונו, יתרונותיו, התועלות שלו. דיוויד אוגליבי, אחד מאושיות הפרסום המודרני, אמר בשעתו "פרסומת טובה היא כזו שמוכרת את המוצר מבלי להסיט את תשומת הלב אליה." זכרון נייד ממחיש, הלכה למעשה, את נכונות הקביעה החדה הזו.
מוצר לקידום מכירות הוא גם מוצר לשימור לקוחות. הוא מתאים לחלוקה כמתנה לעובדים, לספקים, ללקוחות קיימים וללקוחות פוטנציאליים. דיסק און קי ממותג כמחזיק מפתחות הוא אחד המוצרים היותר שימושיים.

 

עם כל חשיבות ההשקעה בפרסום באינטרנט, אין תחליף לשיווק בשטח, באמצעות מוצר ממותג. כאשר אתם משיקים פרוייקט או מוצר חדש או כאשר אתם רוצים לצ'פר עובדים ולקוחות; כאשר אתם רוצים להתבלט מבלי להידחף, להרשים מבלי להתהדר כטווסים- מוצר קטן, מעוצב וממותג, יפה ושימושי הוא פתרון מצוין לכך.

 

דיסק און קי בצורת כרטיס אשראי

דיסק און קי מוצע בצורות שונות, לרבות דיסק און קי בצורת כרטיס אשראי המכפיל את האפקט והתועלת השיווקיים שלו. ניתן לבחור את המוצר מפלסטיק, מעץ, ממתכת, מעור  ו- תאמינו? – עם התקן שמסוגל לקרוא טביעות אצבע.

 

מגנטיקס, המתמחה ביצירת מגוון מוצרי פרסום תסייע לכם לבחור את הדיסק און קי המעוצה והיפה ביותר, העשוי לחזק ולהעצים את המותג, להאיץ את תהליך התקבעותו בתודעת לקוחות פוטנציאליים כמוצר המוענק להם על ידי עסק או חברה העשויים להביא להם תועלת.
בניגוד למתנות העלולות להישכח זמן קצר לאחר שמקבלים אותן, דיסק און קי הוא מתנה שימושית אשר השימוש הצפוי התכוף בה יהווה ערובה להישארות מי שהעניק אותה חשוף וגלוי, נגיש וזמין, שמור היטב בזיכרון ובתודעה. כל מי שמעניק מתנה לא יכול לייחל ולאחל לעצמו טוב מזה.