מאמרים

החשיבות למתנות לעובדים

עיצוב גרפי

גם העובדים שלכם רוצים שתעריכו אותם, שתעניקו להם קצת תשומת לב, שתבינו עד כמה הם תורמים לעבודה. את כל זאת ניתן לעשות באמצעות הענקת מתנות לעובדים, פעולה ולה חשיבות רבה.

 

כאמור כל עובד מעוניין שיעריכו אותו ואת עבודתו, את המאמצים אותם הוא משקיע במקום העבודה. חשוב לעובדים שהמעסיק ידע להעריך את התרומה שלהם למקום העבודה ויהיה ער לפעילותם. באמצעות הענקת מתנות לעובדים, המעסיק מוכיח שהוא מוקיר תודה על עבודתם ומאמציהם ומודע ליכולת ההתמדה שלהם ולמאמצים אותם הם משקיעים. בצורה זו המעסיק מביע את הערכתו הרבה לעובד ויתרה מכך, הענקת מתנות מחזקת ומעודדת את העובדים ויוצרת חיבור בין העובד למעסיק.

 

לא רק תלוש המשכורת חשוב

 

כל עובד באשר הוא מקבל תלוש משכורת, יש שיאמרו לומר שגם זוהי דרך להבעת תודה, אולם השכר הוא התגמול עבור שעות עבודה נטו. ישנן דרכים נוספות להוכיח לעובד עד כמה אתם מעריכים את תרומתו לעבודה. על מנת להוקיר תודה לעובדים ניתן לרכוש בעבורם מתנות שונות, צנועות יותר או פחות, שישמחו אותם. אפשר לרכוש מתנות לעובדים בחגים, מתנה לעובד החוגג אירוע מיוחד בחייו וכמובן שישנם גם רגעים אחרים הדורשים חלוקת מתנות לעובדים, כמו אירוע חברה או מסיבה.

 

האם מתנות מעניקים רק בחגים?

 

לרוב המעסיק נותן מתנות לפסח או לראש השנה, יכולים להיות אלה תלושים לחג, אבל ישנן גם הזדמנויות אחרות. כמובן שיכולות להיות אלה מתנות צנועות אשר מביעות תשומת לב מצד המעסיק. כל המתנות הללו יכולות להעלות את המוטיבציה של העובד, את דימויו העצמי כפרט בתוך החברה, להעלות לו את המורל וליצור אווירה נעימה במקום העבודה. כמו כן אין ספק שמתנות יכולות לחזק את הקשר של העובד למקום עבודתו.

 

עד כמה זה חשוב להעניק מתנות לעובדים?

 

חשוב מאוד לעובדים לדעת שמעריכים אותם, שערים לתרומתם לעבודה, שהמעסיק חושב עליהם ומעוניין להשקיע בהם. בצורה זו עובדים יכולים להפוך ליעילים יותר במקומות עבודתם ואפילו תפוקת העבודה שלהם יכולה לעלות. אלה עובדים שרק יספרו טובות על מקום עבודתם, יהיו גאים בו, הם ישתדלו לא לפספס ימי עבודה ותוך כדי יביאו להעלאת רווחי החברה. המעסיק עצמו איננו נדרש להשקיע סכומים מופרכים ברכישת מתנות לעובדים, יכולות אלה להיות מתנות צנועות וסימבוליות אך חשוב מאוד למצוא את המתנה הנכונה בעבור העובדים ויותר חשוב מכך, שתהיה זו מתנה פרקטית ובעלת משמעות.

 

דוגמאות למתנות

 

ניתן לרכוש בעבור עובדים דיסק און קי ממותג, הרי אין אחד שלא זקוק למוצר זה, הוא שימושי בצורה בלתי רגילה – גם דיסק און קי מעוצב וזהו גם מוצר פרסומי. רעיון נוסף למתנה הוא עכבר אלחוטי, ישנם סוגים שונים של עכברים ממותגים ומעוצבים למשעי. אפשר לרכוש בעבור העובדים רמקולים, בעיצובים שונים ובמבחר גוונים, מוצר פרקטי לכל הדעות ועם איכות שמע בלתי רגילה. רעיון נוסף למתנה לעובדים הוא מפצל USB, אביזר שימושי אשר ביכולתו לקרוא כרטיסים חכמים. אלה הם מפצלים עם תאורת לד מתחלפת, המדגישה את מיתוג העסק. איזהו העובד שיתנגד לקבל עט ממותג? מדובר על מתנה שימושית ופרקטית כאשר אפשר לבחור עטים עם מארזים יפים, עט עם פולדר ועטים הנושאים את שם החברה.

 

כוסות ובקבוקים

 

עוד רעיון מעולה הוא רכישת כוסות או בקבוקים ממותגים בעבור העובדים. גם כאן מדובר על מוצר שימושי. קיים מבחר של בקבוקים וכוסות בגדלים שונים, במגוון עיצובים, צבעים וצורות. עוד מתנה שתשמח את העובדים תהיה מוצרים משלימים לסלולר. ניתן לרכוש בעבור העובדים מטען נייד לטלפון חכם, מעמד שולחני מפצל, רמקול נטען לטלפון חכם, שפורפרות רטרו שניתן לחבר לנייד או מטען נייד בכל מיני גדלים וסוגים. מתנות נוספות מוצעות הן מיני גאדג'טים, כלי מטבח, ציוד למחנאות, עכברים אופטיים, מוצרי LCD, מתנות למשרד, מוטות סלפי ועוד.

 

מעוניינים לרכוש מתנה לעובדים? רוצים להוקיר להם תודה על פועלם בעבודה? חברת MAGNETIX מציעה מגוון רב של מתנות ממותגות לעובדים עם הלוגו של החברה. מתנות שישמחו אותם ויזכירו להם עד כמה הם חשובים לכם. פנו עוד היום אלינו ורכשו את המתנה האולטימטיבית בעבור העובדים שלכם!