מאמרים

הדפסת שלטי פרסום לעסקים וחברות

עיצוב גרפי


יש מי שאומר שהפרינט מת. אך אלה המרבים לדבר על כך, הם לרוב אנשי דיגיטל ואינטרנט - שהיו רוצים שכך אכן יהיה המצב, כדי להגדיל את היקף הפעילות שלהם. אך כל מי שנוסע בכבישים, יושב בבתי קפה ומבקר בחנויות, או במילים אחרות - מי שחי ומסתובב בחוץ, יודע היטב שעולם הפרינט עוד רחוק מלעזוב אותנו. והאמת? טוב שכך.


מעוניינים לשווק מוצר, ולא יודעים מה הדרך הנכונה לעשות זאת?


ראשית חשוב להבין שעולם העיצוב הדיגיטלי, כמו גם הפרסום והשיווק בכלל - בהחלט עוברים מהפכה שאנו עדיין עדים למהלכה. אך אין זה אומר שהפרינט נדחק לשוליים, אלא להיפך: במובנים רבים, העיצוב המתוחכם, החד והמדויק שאנו נהנים ממנו בכל פרט ופרט סביבנו אמנם נוצרו בזכות העולם הממוחשב, אך הם למעשה תרמו תרומה אדירה לתחום העיצוב המודפס - וכך אתם כבעלי עסק יכולים כיום ליהנות ממגוון ענק של הדפסת שלטים בכל גוון, צורה, עיצוב ורעיון שרק תביאו איתכם. בין אם זוהי הדפסת שלטים ובין אם זוהי הדפסת על מוצרים לעסקים ומיתוג, אין גבול ליצירתיות, לחידושים ולהפתעות שניתן ליצור ולהביא לעולם.


למה הדפסת שלטים?


קשה לחזות את העתיד, אך בהחלט ניתן להעיד על המציאות שבה אנו חיים כיום, ולנחש באופן די ודאי בנוגע לשנים הקרובות: שלטים, ככל הנראה, אינם הולכים לחלוף מהעולם כל כך מהר, אם בכלל. גם אם העולם שסביבנו נעשה טכנולוגי יותר ויותר, ואפילו אם שלטים רבים עוברים "טרנספורמציה" לשלטים חכמים ולמסכים, שלטי פרסום עדיין יהיו תמיד, אבל תמיד, הדבר החם עכשיו - בין אם מכיוון שהם נצרכים, במיוחד בלוקיישנים כמו כבישים, צמתים מרכזיות, שלטי כניסה לעסק, כנסים ואירועים ועוד ועוד, ובין אם במקרים מיוחדים כמו שלטים תלת מימדיים או כאלה המציעים את דוגמיות של המוצר עצמו, שלטי רטרו הבוחרים דוקא בטכנולוגיה ישנה וכיוצא באלה.


למה הדפסת על מוצרים לעסקים ומיתוג?


אז אולי כבר השתכנעתם שהשלטים כאן כדי להישאר, וודאי למטרות פרסום, אך מה בנוגע למוצרי מיתוג, אתם שואלים?  מוצרי מיתוג וקידום מכירות כבר מזמן אינם נחשבים לעטים הגנריים שהייתם מקבלים מהבנק, והמבחר הקיים היום בתחום הוא עצום, עשיר והכי חשוב - כזה שבאמת כיף לקבל. ברחבי הארץ (וכמובן גם באינטרנט) מוצעים לרשותכם אינספור בתי דפוס וחברות מקצועיות המתמחות ביצירת מוצרים, שלטים וכל פריט לפי דרישה וצורך, בהתאמה מלאה ומושלמת לצרכים ולרצונות שלכם, כאמור עם מגוון אינסופי של אפשרויות עיצוביות. בתוך כך, מומלץ מאד להשקיע ולחפש חברה או בית דפוס השמים את הדגש הרב ביותר על המאפיין או המאפיינים שהכי חשובים לכם: איכות גרפיקה למשל, חשיבה מחוץ לקופסה, יכולות עיצוב מרהיבות וכו' - כך תוכלו לדעת שהתוצר הסופי שתקבלו יתאים למידותיכם באופן מושלם, ותבינו לבד מדוע הפרינט אינו עומד ללכת לשום מקום.