מאמרים

הדפסת פליירים צבעוניים לעסקים

עיצוב גרפיכמה פעמים קרה לכם שחזרתם הביתה אחרי יום עבודה, מצאתם בתיבת הדואר פליירים של חברות שונות ואפילו לא הצצתם בהם? הנתון הבא אולי לא יפתיע אתכם, אך כמחצית מהאוכלוסיה כלל אינה טורחת לקרוא את הכתוב, וזורקת את הניירות מיד לפח. אך אם אתם מנהלים עסק, או שאתם מעוניינים לשווק מוצר, אתם ודאי חושבים לעצמכם "כמה חבל שדרך טובה וידידותית כל כך להגיע לאנשים הפכה למאוסה ולא רצויה"... ובכן, יש לנו חדשות בשבילכם: בעזרת היצמדות לכמה כללים פשוטים, תוכלו להבטיח שהפליירים שלכם לעולם לא יזרקו לפני שיציצו בהם, ואפילו מוצרים אחרים כמו כוסות, מחזיקי מפתחות ומוצרי מיתוג אחרים. כיצד תעשו זאת? התשובה לפניכם.


איך לחדש את הבלתי ניתן לחידוש?

 

מי שחושב על הבעיה, ולמעשה כל בעיה באשר היא,  כ"בלתי ניתנת לפתרון", כנראה לעולם לא יצליח להתגבר עליה במלואה. גם מי שמעוניין בשירותי הדפסת פליירים צבעוניים למטרת פרסום העסקים, כאלה המופצים בתיבות דואר באופן שגרתי, יכול להיות מופתע מכמות הרעיונות המקוריים הקיימים, ואינספור האפשרויות שעוד ניתן ליצור ולפתח בנושא. אז איך מתחילים לחשוב על כיוון נכון לעשות זאת? ראשית יש לזכור כי הדפסה של פלייר צבעוני כיום מושפעת מאד מהעיצוב הדיגיטלי והאינטרנטי, ולכן, כמו באינטרנט, חשוב יותר מאד לשים דגש על הדימוי הוויזואלי, כלומר התמונה או האיור שיקשטו את הפלייר, ולמעשה אף יותר מכך, עליכם להקפיד שהדימוי או הדימויים לא יקשטו את הפלייר, אלא יתפסו מקום רב ונרחב בו.


ומה עם המלל?


נרצה או לא נרצה, הגלישה באינטרנט הפכה את הקריאה לרפרוף, ולכן הסוד בעיצוב ואף הדפסת פליירים לעסקים הוא לצמצם במילים, ולדעת בדיוק מה אתם רוצים להגיד, בכמה מילים פשוטות. מה עם כל המילים ש"הלכו לאיבוד", אתם שואלים? הן יתבטאו בדימוי שלכם, והוא כבר ידבר בעד עצמו.

 

 האפשרות לחידוש נמצאת בכל מקום!

מה עם הדפסת מוצרי פרסום? תשכחו מכל מה שאתם יודעים על הדפסת מוצרי פרסום גנריים ומשעממים, כאלה שאף אחד לא באמת שמח לקבל. היום, בזכות שילוב בין כמה אלמנטים וטרנדים עכשוויים, אתם יכולים לקבל מגוון של מוצרים מדליקים עם כיתוב עליהם. השירות של הדפסה על מוצרים מעמיד לרשות עסקים רבים דרך מיוחדת ומקורית למתג ולפרסם את העסק שלהם על ידי הדפסת הלוגו והסלוגן על מתנות וגאדג'טים מדליקים  וחלוקתם בכנסים ובאירועים שונים.