מאמרים

הדפסת מוצרים- מתנה מדליקה עם טוויסט אישי

גאדג'טים כמתנות

בין אם אתם עומדים לפני כנס, תערוכה או כל אירוע חברה גדול ובין אם לפני חג בו ברצונכם להרשים את העובדים, הלקוחות והספקים לרשותכם עומד שירות מיוחד והוא הדפסת מוצרים. בעזרתו תוכלו לחלק מתנות ממותגות וליהנות משלל יתרונות שיווקיים.

מתנות ממותגות הן אחד הכלים האפקטיביים ביותר שעומדים לרשותם של בעלי עסקים. בעזרתן הם יכולים להקדיש תשומת לב לעובדים,  להראות ללקוחות כי הם חשובים ולקדם את העסק במידה משמעותית. וכיום עם התפתחותו של הדפוס, ניתן להדפיס את לוגו החברה כמעט על כל חומר ולכן אינכם מוגבלים במתנות אותן תבחרו.

 

כלי שיווקי חסר תקדים

מעבר לעובדה שלהדפסה על מוצרים יש טוויסט אישי ההופך את המתנה להרבה יותר מושקעת, בל נשכח שמדובר בכלי שיווקי מאוד אפקטיבי. זאת במיוחד כאשר המתנה שימושית. לכן רגע לפני שמדפיסים שווה להשקיע מחשבה בסוג המתנה שתבחרו. רצוי שתהיה זו מתנה שאינה מתכלה כמו שוקולד, היות ואז העטיפה עם הלוגו המושקע שלכם תעשה את דרכה אל הפח, כי אם מתנה מדליקה אשר תשמש את מקבליה על בסיס קבוע ויומיומי. בדרך זו הם יהפכו למשווקים של העסק באופן טבעי, ואתם תוכלו ליהנות מחשיפה מוגברת אל קהלי יעד חדשים אשר מתעניינים במתנה שהענקתם ועל כן מתוודעים לקיומכם.

 

מגון רחב של אפשרויות לבחירה

בבואכם לרכוש מתנות מדליקות בוודאי תשימו לב כי קיים מבחר רב בתחום. אולם על מנת שההדפסה על המוצר תמלא את ייעודה, יש לבחור במתנה הנכונה. היות וכיום, רבים האנשים אשר מתעניינים בטכנולוגיה, ניתן בהחלט לבחור גאדג'טים שונים ומגוונים אשר כל אחד ישמח לקבל. בתחום זה בלבד עומדות לרשותכם אפשרויות רבות כמו למשל: מפצלי USB, עכברים אלחוטיים, מוצרים משלימים לסלולר, מתנות למשרד ועוד שלל אפשרויות. כמובן שבתחום המתנות השימושיות ניתן גם לבחור מקטגוריות של טיולים ומוצרי טיסה, מוצרי קיץ וספורט, בקבוקים וכוסות או כל רעיון אחר שעולה על דעתכם ועליו ניתן להדפיס את לוגו החברה שלכם.

 

להדפסה על מוצרים ישנם יתרונות רבים

מלבד האפקט השיווקי להדפסה על מוצרים ישנם יתרונות רבים. ראשית כל עם הטכנולוגיה שקיימת כיום בתחום הן מבחינת מכשור להדפסה מקצועית והן מבחינת תוכנות מחשב ייעודיות, באפשרותכם להדפיס על כל מוצר באיכות גבוהה וליהנות על הדרך גם מעמידות גבוהה לאורך השנים. כך למשל תוכלו ליישם כל רעיון מיתוגי שעולה על דעתכם, ליהנות מצבעוניות חדה ומתוצר ברמה גבוהה אשר לא יבייש את המותג שלכם. כיום עומד לזכותכם יתרון מובהק היות ורבים המקרים בהם תוכלו למצוא גם את המוצרים וגם את שירותי ההדפסה תחת קורת גג אחת. כך תימנעו מהתרוצצויות מיותרות לבית הדפוס ותוכלו לחסוך בזמן יקר ואף במשאבים אותם אתם מקצים לנושא.

 

ובשורה התחתונה: כמה זה יעלה לנו?

כמובן שאחד הפרמטרים העיקריים הוא המחיר הסופי. אם כן המחיר משתנה בהתאם למוצר עליו בוחרים להדפיס, אופייה של ההדפסה והכמות (ברוב המקרים כאשר רוכשים באופן מרוכז נהנים מהנחת כמות). יותר מכך, היות ואין צורך ללכת לבית הדפוס לשם ההדפסה עצמה וכל השירותים ניתנים תחת קורת גג אחת, ניתן בהחלט להגיע לדיל משתלם במיוחד ולחסוך בזמן יקר. עם זאת אלו דברים אותם יש לבדוק ישירות מול החברה טרם ביצוע ההזמנה. בכל אופן מדובר בהשקעה משתלמת אשר צפויה להניב את פירותיה, כאשר היא נעשית בחוכמה.

הדפסת מוצרים היא טרנד חדש ומדליק אשר יכול לשוות לכל מתנה טוויסט אישי ומנגד, לשמש ככלי שיווקי אפקטיבי. לכן חשוב לבחור בחוכמה את המוצרים עליהם מדפיסים, כמו גם את החברה שמבצעת את ההדפסה.