הפקות דפוס

הדפסת מדבקות מיוחדות לפרסום העסק

הדפסת מדבקות לפרסום העסק נודעה בעיקר להזכיר לבאים אתך במגע עסקי מי הוא העסק שלך, ושניתן ורצוי לפנות אליו לשם צריכה, שירות או פתרון בעיות. המדבקות הללו יכולות לעטר כל מוצר: לוח שנה, דיסק און קיי, יומן חברה שמחולק כמתנה ללקוחות, וכל מוצר אחר. בין אם הלקוח צפוי להשתמש ארוכות במוצר הזה ובין אם לא, המוצר יהיה קיים בבית שלו וזו רק שאלה של זמן מתי הוא וחבריו יחזרו אליכם בפעם השנייה.

 

הפצה מהירה של העסק על בסיס "פה לאוזן"

כאשר מוצר עם מדבקות מיוחדות לפרסום העסק נמצא בבית הלקוח שלך, חבריו הקרובים והקרובים פחות ודאי יבחינו בכך ויקראו אודות החברה בין במישרין ובין על ידי מציאתה במנועי חיפוש. זו הדרך לצד שלישי ואפילו צד רביעי+ שיכיר את הפעילות שלכם וכך תרחיבו את מעגל הלקוחות והבאים אתכם במגע עסקי מכל סוג אחר. התוצאה היא, כמובן, הגדלת הפעילות העסקית ויותר רווחה ושגשוג עבורכם.

 

תיקייה עם לוגותיקייה עסקית עם הלוגו העסקי

זו דוגמה קלאסית למה שהודגם לעיל. לקוחות או עובדים המחזיקים בתיקייה כזו יכולים לעורר את תשומת לב חבריהם ומשפחתם. האחרונים יפנו במוקדם או במאוחר לשירותי החברה, או לכל הפחות – יתעניינו בפעילות העסקית שלה. אם נשווה זאת לפרסום מקוון, זה כמו לפרסם דרך חבר בודד או דרך מודעה כוללת. מוצר ממותג עם מדבקה של העסק שלך זה כמו לפרסם מודעה באינטרנט: זה מהיר, זה מביא לקוחות וזה מעלה פעילות כלכלית בכל קנה מידה.

 

 

אחסון נייד ממותגאחסון נייד ממותג

דיסק און קי עם הלוגו העסקי. ניתן למצוא מגוון של סוגים מקוריים של דיסק און קיי: בצורת עט נובע, בצורה צמיד, בתוספת מיקרו USB לחיבור לסמארטפונים וטאבלטים ללא USB וכד'. ישנם דיסק און קיי עשויים מ- PVC אשר ניתנים לעיצוב לפי דרישות הלקוח. היתרון שלכם בהזמנת התקן האחסון הזה הוא אולי הגדול ביותר שניתן לתאר. השימוש התכוף של לקוחות, אנשי מחשוב מטעמם וכד' יזמינו עוד לקוחות לעסק שלך אשר ממנו יצאה המתנה הזו.

 

 

 

נייר ממותגנייר ממותג

נייר עם לוגו החברה לפרסום העסק. הנייר בדרך כלל אינו נועד לצרכי חלוקת מתנות. זהו כלי העבודה של עובדי המשרד ועדיין ניתן להשתמש בו בחוכמה. אם תקפידו להוציא מהעסק כל מסמך עם הלוגו הזה, זה יביא לקוחות חיצוניים רבים לשאול את עצמם "מה זה" ולהגיע לחברה שלכם באמצעות הנייר הממותג. לכן, כאשר מבצעים הדפסת מדבקות מיוחדות לא מספיק לרשום את הלוגו. אם יש מקום – כדאי להכניס טלפון וכתובת להגעה מהירה. בשונה מהנייר הממתג הבדיד ניתן להזמין מחברת ספירלה ממותגת אותה כן נהוג לעתים לחלק כמתנה, וזה יכול להיות אפקטיבי מאד לצדדים למצוא את בית העסק ולהתעניין במוצריו ובפעילותו.