מאמרים

הדפסת חולצות לאירוע קידום מכירות

קיימות שיטות רבות לשיווק וקידום מכירות, יש כאלו שיעדיפו להשקיע את הכסף בפרסומים או בבנייה והשרשה של המותג אך יש כאלו שיעדיפו את הגישה של קיום אירועי קידום מכירות. אם נתייחס שניה לנושא של אירועי קד"מ (בסופו של דבר זה תחום ההתמחות שלנו) אז נוכל לראות כי גם בתוכו קיימות אפשרויות רבות, אנחנו נתייחס במאמר הזה לאחת האסטרטגיות הוותיקות והאיכותיות ביותר שקיימות – הדפסת חולצות לאירועי קידום מכירות.

 

מה היתרון בהדפסה על חולצות?

אירועי קידום מכירות הם אירועים שנוטים להיות ראוותנים ומלאי פאסון, אתם רוצים לגרום לאורחים להרגיש כמו מלכים כדי שהחוויה שלהם תהיה חיובית ותיקשר אצלם באופן לא רציונלי למותג שלכם. הדפסה על חולצות מסייעת לכם גם לייצר ולשלוט על ויז'ואל שייצרב בתודעת המשתתפים, אבל גם מאריכה את אורך חיי האירוע ומייצרת חיבור רגשי חזק בין האורח למותג.
אבל מה כל כך מיוחד בהדפסת חולצות שהופך אותן לבחירה האולטימטיבית?, איך זה שחולצות מודפסות נצרבות חזק יותר בתודעה מאשר תיקי בד?, יש עוד המון שאלות שנוכל לשאול אבל אנחנו ניגש כבר לתשובות וננסה לשפוך אור על הסיבות שהפכו את תחום ההדפסה על חולצות לאירועי קידום מכירות לבוננזה של אביזרי קידום המכירות.

 

 • בניית הויז'ואל
  כשאתם מתכננים אירוע קידום מכירות אתם מתכננים את כל הפרטים הקטנים, החל בסידורי הפרחים ועד צבע הרקע של הבמה. מדובר על אירוע ובו כל פרט ופרט חשוב לכם כדי לבנות ולייצר את "אפקט הוואו", אחת הדרכים הטובות ביותר לייצר זאת היא על ידי החדרת המותג באופן חכם על ידי הדפסת חולצות שמחולקות במתנה לאורחים.
 • חלק מהאירוע שנשאר גם אחרי
  חשוב מאוד לבחור בבית דפוס שמבצע הדפסה איכותית ומשתמש בחולצות נעימות שמחזיקות מעמד זמן רב. ככל שהאיכות של הדפסת החולצות תהיה גבוהה יותר כך למעשה הרושם שיתלווה למותג שלכם יהיה חזק יותר ותצליחו להישאר בתודעה של האורח גם זמן רב לאחר שאירוע קידום המכירות יסתיים.
 • פרסום חינם
  אם הקשבתם לסעיף הקודם אז אתם למעשה מייצרים חולצה איכותית ונעימה שהאנשים באמת אוהבים ללכת איתה, לא רק בגלל האלמנט הרגשי שנלווה אליה, אלה בעיקר בגלל טיבה. ברגע שההדפס שלכם נעשה בצורה שמושכת את העין אתם מייצרים לעצמכם שלט פרסומת מהלך.
 • כולם אוהבים חולצות
  בסדרה "פינקי והמוח" היה פרק ובו הם בונים עולם מקביל כדי להעביר אליו את תושבי כדור הארץ ולהשתלט עליו, אבל אף אחד לא רוצה להגיע לעולם החדש עד שהם לא מציעים חולצה חינם לכל מי שיעבור ומרגע זה כדור הארץ נשאר בידיהם. אבל ברצינות, כולנו אוהבים לקבל דברים במתנה וכולנו אוהבים חולצות, על ידי הדפסה על חולצות לאירוע קידום מכירות אתם משלבים את שני הדברים הללו ומקבלים את הרווח הטוב ביותר.

 

הדפסת חולצות עושים עם מחשבה

הדפסה על חולצותהדבר החשוב ביותר שאתם צריכים לזכור אם בחרתם להדפיס חולצות לאירוע הקד"מ שלכם זה שעליכם מוטלת המשימה לתכנן ולעצב את החולצה בצורה הטובה ביותר. בית הדפוס יוכל לסייע ולייעץ אך תפקידו העיקרי הוא להביא לכם מוצר מושלם מבחינת טיבו הטכני, עליכם מוטלת המשימה העיצובית והרעיונית.

זכרו כי עליכם להתאים את ההדפס ואת עיצוב החולצה לא רק לערכי המותג אלא גם לאירוע קידום המכירות שאתם מתכננים. אבל מעל הכול, חשוב כי תשמרו על עיצוב שיאפשר לחולצה לבצע את המשימה החשובה ביותר שלה – שיווק איכותי של העסק שלכם.

אז עכשיו כשיש לכם את הכלים ואת ההבנה מדוע חולצות מודפסות ישרתו אתכם נאמנה, אנחנו רוצים להזמין אתכם לכבוש את העולם עם החולצה שתייצרו.