הדפסה על מוצרים

הדפסה צבעונית של לוגו ממותג על מוצרים שונים

חברת מגנטיקס מתמחה בהדפסה על מוצרים מסוגים שונים ובכך פותחת בפניכם דלת אל עולם של אפשרויות בלתי מוגבלות בתחום המיתוג, השיווק והמכירות.

השירות של הדפסה על מוצרים מעמיד לרשותכם את האפשרות למתג ולקדם את העסק שלכם בדרך מקורית וייחודית. עם זאת הדפסה מסוג זה דורשת ידע רב וטכנולוגיה מתאימה ולכן יש לבחור בחברה מקצועית אשר זהו תחום התמחותה. במגנטיקס אנו מתמחים בהדפסה על חומרי גלם שונים ומגוונים וכתוצאה מכך לכם מתאפשר להטמיע את הלוגו שלכם על מבחר גדול של מוצרים וליהנות ממיתוג אפקטיבי ברמת גימור גבוהה.


 

 • סוללת גיבוי עוצמתית PlanB

  סוללת גיבוי עוצמתית PlanB
  סוללת גיבוי עוצמתית PlanB מתח 4000 MAH
 • רמקול BT עמיד בפני מים ואבק

  רמקול BT עמיד בפני מים ואבק
  רמקול Bluetooth סופר איכותי, עמיד במים המאפשר שימוש גם באזורים רטובים ומשמש גם כדיבורית
 • מתאם חשמל אוניברסלי +מטען USB

  מתאם חשמל אוניברסלי +מטען USB
  מתאם חשמל אוניברסלי בעל תקן איכות אירופאי
 • מעמד שולחני רמקול BT

  מעמד שולחני רמקול BT
  מעמד שולחני משולב רמקול בלוטוס BT

מה היתרונות של הדפסה על המוצר עצמו?


בעוד שמדבקות מתקלפות עם הזמן ודורשות מכם להשקיע זמן נוסף ומשאבים, הדפסה ישירות על המוצר הנה תהליך הרבה יותר חסכוני. עם הטכנולוגיות המתקדמות שקיימות כיום בתחום באפשרותכם להדפיס כל לוגו שרק תרצו וליהנות מאיכות בלתי מתפשרת וממוצר בסטנדרטים גבוהים.

מלבד שפע של מוצרים וגאדג'טים בעזרת שירותי ההדפסה המתקדמים של מגנטיקס תוכלו ליישם כל רעיון מיתוגי שעולה על דעתכם ולעשות שימוש במוצרים שונים כדי לקדם ולחזק את המותג שלכם. זאת לצד מיומנות רבה בתחום, ציוד מתקדם ומשוכלל וכל הידע שיסייע לכם להגיע לבחירות הנכונות ביותר.
לפרטים נוספים אודות שלל אפשרויות ההדפסה שאנו מעמידים לרשותכם צרו עמנו קשר ונשמח לסייע לכם להגיע לבחירות הנכונות עבורכם!

מיתוג העסק באמצעות הדפסה על מוצרים
לכל חברה מודרנית יש לוגו, צבעים של המותג ומסר אותו שואפת להעביר לקהל היעד. בעזרת הדפסה על מוצרים ניתן לתרגם את כל אלו לתוך מסע שיווקי מוצלח, למתג את העסק מא' ועד ת' וללכוד את תשומת ליבם של הלקוחות הפוטנציאליים.