דיסק און קי - מעוצב יותר, ממותג יותר ועם טכנולוגיה עדכנית יותר

הדור הבא של הדיסק און קי

הדור הבא של דיסק און קי - מעוצב יותר וממותג יותר עם טכנולוגיה עדכנית יותר ההחסנים הניידים הם המצאה ישראלית ששינתה לחלוטין את האופן שבו אנו מעבירים קבצים. העובדה שמדובר במוצר קומפקטי בעלות שווה לכל כיס הפכה אותו למאוד פופולרי בשווקים שונים ומגוונים. בשנים האחרונות בשל קיומם של שירותי העברת מידע מקוונים הזיכרון הנייד המודרני הפך להיות מעוצב יותר, עם טכנולוגיה עדכנית יותר, וכשהוא משלב מיתוג מקצועי ואיכותי, ניתן להשתמש בו ככלי שיווקי יעיל ואיכותי.


דיסק און קי מעוצבים וממותגים לעובדים וללקוחות


כחברה חלוצה בתחום ה- USB מגנטיקס נמצאת כל הזמן עם היד על הדופק במטרה להציע פתרונות טעינת מידע על גבי דיסק און קי ונעילת התכנים. כתוצאה מכך, החברה הייתה ראשונה להציע ללקוחותיה החסנים מעוצבים כמוצרי שי וקידום מכירות. על מוצריה של החברה ניתן להדפיס את לוגו החברה או פרטים מכל סוג ולהעניק אותם כמתנה ללקוחות, ספקים, עובדים, חברים או מכרים. מדובר במתנה ייחודית ומקורית המתאימה למגוון גדול של שימושים, עסקיים ופרטיים.


העיצובים החדישים של החסנים ניידים


העיצובים המגוונים אותם תמצאו בחברת מגנטיקס, הופכים מוצר אשר לכאורה פשוט, כמו דיסק און קי, למתנה מרגשת ומדליקה. לקוחות רבים של מגנטיקס אוהבים מאוד לרכוש מאתנו החסנים ניידים כמתנות ולחלקם בכנסים, תערוכות, ימי עיון של המותג, ואף להטעין עליהם מידע עסקי ושימושי של החברה. מלבד העיצוב ההתחלתי של המוצר עצמו, אנו נשמח לעמוד לרשותכם תוך שמציעים יתרון מהותי: כל עבודת המיתוג וההדפסה על המוצרים מתבצעת על ידינו כך שבאפשרותנו לספק מענה מקצועי וזמין במיוחד, התואם לצרכים, למטרות ולדרישות שלכם.


טכנולוגיות חדישות ועדכניות המשולבות במוצרים


הדור הבא של מוצרי דיסק און קי הנו מאוד איכותי ומצויד באינספור טכנולוגיות חדשות אשר הופכות את השימוש למיטבי. במגנטיקס אנו תמיד שואפים להישאר מעודכנים כדי להציע לכם מתנה שעומדת בקו ישר עם הקדמה והטכנולוגיה הקיימות בתחום. מוצרי הדיסק און קי המודרניים כוללים נפחים גדולים יותר כך שיכולים להכיל יותר מידע עסקי באופן נייד ועל החסן שניתן לשאת אותו בקלות על מחזיק המפתחות. הטכנולוגיות העדכניות מייעלות את הפעולה של טעינת הקבצים על רכיב הזיכרון של המכשיר, כמו כן כיום ניתן לנעול את הקבצים כך שלא אפשר יהיה למחוק אותם בקלות.


שפע של אפשרויות בחירה


מלבד האפיונים הטכניים של רכיב הזיכרון במכשיר, בהחסנים מסוימים משולבת טכנולוגיה מיוחדת כבר בשלב העיצוב הראשוני. כך למשל ישנם עיצובים שכוללים תאורת לד, ישנם עיצובים של החסנים ניידים המשולבים בתוך עטים, יש החסנים אשר מגיעים ככרטיס ומשלבים בתוכם גם פאזל, אחרים מגיעים בדגמים תלת ממדיים וכן הלאה. העובדה שקיימים עיצובים מעניינים ושונים מציעה יתרון גם מבחינה תקציבית, שכן טווח המחירים הנו רחב יותר ומאפשר לכם להחליט איזה נתח מהתקציב שלכם תשקיעו במתנה שאתם בוחרים להעניק.


מחפשים מוצרי שי וקד"ם? אנו הכתובת


במגנטיקס אנו מעמידים לרשותכם מבחר גדול של מוצרים, ביניהם מוצר הדגל שלנו והוא החסני USB. כחברה חלוצה בתחומה אנו מעמידים לרשותכם מבחר גדול של אפשרויות מעוצבות ועדכניות מבחינה טכנולוגית, כך שאתם תוכלו לבחור באפשרות שמתאימה לכם מבחינה שימושית, רעיונית ותקציבית. מלבד המוצרים האיכותיים גם השירות שלנו מקצועי ואו נשמח לעמוד לרשותכם ולספק מענה מהיר וזמין במיוחד. כדי לשמור על שביעות רצונכם ולוודא שהתדמית שלכם לא תיפגם, אנו מבצעים לכל מוצר טרם שיווקו בדיקת QA וכך מוודאים שרמת ייצורו גבוהה ושאתם מקבלים את התמורה המלאה והטובה ביותר להשקעה שלכם