מאמרים

האמת מאחורי מתנות לחגים

האמת  מאחורי מתנות לחגים מתנות לחג הן מחווה יפה, חגיגית וגם כשהיא צפויה- היא מרגשת. מתנות בכלל ומתנת לחגים (כגון מתנות לעובדים בפסח) מבטאים, אכן, מסורת ובמקומות עבודה מסוימים הענקתן היא חלק בלתי נפרד מהסכם העבודה ומהווה, הלכה למעשה, תוספת לשכר המשולם בחודש שבו חל החג (כגון מתנות לעובדים בראש השנה ומועדים אחרים).


בכל מתנה יש היבט סמלי ומשמעות רגשית, גם כאשר מדובר במתנות המוענקות לעובדים. המתנה טעונה במשמעויות שונות- אלה שמייחס להן מעניק המתנה ואלה שמייחסים להן מקבליה.


יש מתנות קטנות הטעונות בסמליות מאכלי החג ומנהגיו, והן – בעיקרן- הביטוי המוחשי לברכה ולאיחול "חג שמח". המתנה היא הערך המוסף של הברכה. בניגוד לרושם העלול להיווצר מקריאת הכותרת, לפיה נסתרת איזו אמת מאחורי מתנות לחגים שנכון להבליעה ולהצניעה, ודאי לא לפרסמה בראש חוצות או, לפחות, בכותרת מאמר- האמת פשוטה ויפה: מתנות לחגים מבטאות רצון טוב והוקרה.


כשמחפשים מתנות לחג או מתנות למשרד  לא צריך לשבור את הראש


אתר מגנטיקס מציע ומזמן למעניקי מתנות לחגים בפרט ומתנות בכלל מאגר בלתי נדלה של אין-ספור סוגי מתנות, לבית, למשרד, לרכב ועוד מגוון מתנות שנין למתג אותן בלוגו, בסלוגן, בצבעי המותג ובמאפיינים חזותיים מבוקשים. חשוב לציין, כי גם מתנה קטנה עשויה להותיר רושם גדול ובעיקר- להיות שימושית בחיי היום- יום.
עיניכם הרואות והקוראות עדות לשפע הבלתי נדלה של אפשרויות בחירה. ריכוז מבחר כה  גדול של מתנות לחגים מאפשר בחירה מושכלת של מתנה לכל חג שהוא ובכלל- עם סיבה או בלעדיה.
אחד היתרונות של ריכוז כה מרשים של מתנות תחת קורת גג וירטואלי אחת הוא בכך שהיא חוסכת שניים משלושה המשאבים היקרים ביותר לכל אדם- כסף וזמן (המשאב השלישי הוא, בעצם, הראשון- בריאות...) ניתן לראות את המפרט הטכני של המתנה, את צבעה, את מחירה וכל פרט רלוונטי אחר לבחירתה. ניתן לקבל ייעוץ וטיפים שיסייעו לכם להתאים את המתנה למי שעתידים לקבל אותה.
מעסיקים שונים נערכים מבעוד מועד להענקת מתנות לעובדים בפסח כמו גם מתנות לעובדים בראש השנה. מי מהם שמכירים את האתר יודעים שימצאו בו את מבוקשם ללא קושי. המגוון העשיר מאפשר להם לחדש ולהפתיע בכל פעם במוצר אחר.


מתנה עם חותם אישי


מתנות לעובדים משמשות הזדמנות חגיגית למעסיקים להפוך את המתנה לערך מוסף עבור החברה, בכך שהם  טובעים בה את חותמם וממתגים אותה. 
אם בתרבויות קדומות היוו מתנות חלק בלתי נפרד מפולחנים וטקסים, כמו גם אותות וסימנים לתפילה, לשפע, לברכה , להקרבת קרבנות ועוד. ביהדות מקובלים ארבעה חגים כמועדים להענקת מתנות: פסח, ראש השנה, חנוכה ופורים, אבל שני החגים העיקריים,בהם גם נהוג לערוך סעודות חג דשנות- ראש השנה ופורים – משמשים הזדמנות להעניק מתנה (או חלק ממנה) סלסילות שי עם יין, דבש , שוקולדים ושאר דברי מתיקה, פירות יבשים ועוד. על מנת לטבוע את המתנה בחותם אישי, רצוי ובהחלט מומלץ להוסיף מכתב קצר או הקדשה בחתימה אישית. זה מעשיר ומעצים את האפקט של המתנה ומחזק את הקשר האישי. החברה מדפיסה על מוצרים כך שניתן למתג אותם באופן בולט וחגיגי.


מגניטקס מאפשר רכישה של עשרות ואף מאות פריטים, מה שמוזיל באופן משמעותי את עלות המתנות. האפשרות לרכוש מתנות שימושיות ובכל לאפיין אותן כמתנות בלתי מתכלות היא סיבה מרכזית לביקוש הגובר למתנות מתוצרת החברה. לעובדים ניתן למצוא שפע של מתנות שימושיות כגון מקלדת אלחוטית מתקפלת – קלה לנשיאה ולנסיעה – שעון  ספורט ייחודי, אביזרי ספורט לריצות, סוללות גיבוי יוקרתיות ועצמתיות מעוצבות בעיצוב חדשני מרהיב, רמקולים עמידים בפני מים ועוד.
אתם בוחרים, אנחנו מגישים הצעת מחיר, אתם קונים והעובדים, הלקוחות החברים הטובים והיקרים ולכ מי שתבחרו להעניק להם מתנות לחג יודו לכם ויוקירו אתכם.


האמת הפשוטה והמרגשת


האמת מאחורי מתנות לחגים היא אמת מעוררת התרגשות ולא אחת אף קנאה. בהינתן מסגרת תקציב למתנות יוכלו היועצים של החברה להתאים עבורכם מתנות לא יקרות כלל ועיקר אשר יפתיעו וירגשו את מקבליהן.
הענקת מתנה אינה חובה. היא זכות. גם כאשר מתנות לראש השנה ולפסח ניתנות במסגרת הסעיף שי לחג המופיע בהסכם עבודה קיבוצי, מתנה היא מתנה, וככזאת תמיד נעים לקבל אותה.