מאמרים

האם לרכוש מוצרי קד"מ בחנויות או חנות וירטואלית?

מציגים בכנס ומעוניינים להצטייד במגוון מוצרי פרסום ? נשאלת השאלה האם לרכוש את המוצרים בחנות וירטואלית או שמא בחנות רגילה.


על מנת לעודד את האנשים ליצור קשר המציגים בכנסים מעניקים מוצרי פרסום שונים לטובת ההתקשרות. עולה השאלה היכן מתאים יותר לרכוש את המוצרים בחנות וירטואלית או חנות רגילה? כאשר מבקרים מגיעים לכנס הם מעוניינים כי פרטי ההתקשרות שלהם יהיו במקום בולט שיאפשר לאנשים ליצור איתם קשר.


ניתן לרכוש את המוצרים לאורך כל שעות היממה


בעלי עסקים הבינו את הפוטנציאל הגלום בחנות אינטרנטית בהשוואה לחנות רגילה. הלקוחות נכנסים לחנות 24 שעות ביממה ובוחרים את המוצרים השונים. עבור בעלי עסקים העובדים מסביב לשעון רכישת מוצרים במסגרת חנות וירטואלית מאפשרת להם להמשיך ולנהל את סדר היום שלהם ללא הפרעות מיותרות. אם אותם בעלי עסקים נזכרו במוצר מסוים, הרי הם יכולים לרכוש אותו בכל עת –בין  אם מדובר בשעות הבוקר או בשעות הלילה.


ניתן לשלם בדרכים בטוחות


אחד החששות של רבים מפני קניה בחנות באינטרנט הוא נושא התשלום. בשנים האחרונות בשל הפופולריות הרבה של רכישות מוצרים באינטרנט ניתן לראות עלייה של קונים שאינם מהססים לשלם לתת את פרטי כרטיס האשראי שלהם בשל הרכישה הבטוחה. עם זאת במידה ואינכם אנשים טכנולוגיים במיוחד, ההמלצה היא להגיע לחנות רגילה ולבצע את התשלום ללא כניסה לאתר האינטרנט.


פתוח גם בחגים


להבדיל מחנות רגילה שאינה פתוחה לקהל הרחב בתקופות החגים, חנות וירטואלית  פתוחה גם בתקופת החגים. עבור בעלי עסקים מדובר בתקופה בה הם יכולים לנצל את הזמן לחשוב על דרכים שונות לקידום העסק שלהם וכך לרכוש את המוצרים בחנות. בחנות באינטרנט אין שלט המבשר כי החנות אינה פעילה בתקופת החגים אלא בדיוק להפך מה שמאפשר להם להמשיך ולעבוד כרגיל ללא הפרעות מיותרות במטרה להגדיל את היקף המכירות שלהם בצורה משמעותית ביותר.


רואה את המוצרים פיזית


בניגוד לחנות באינטרנט, חנות רגילה מאפשרת לאותם אנשי עסקים לראות את המוצרים ואת הסחורה אותה הם מעוניינים לקנות. עם זאת בבואם לחפש אחר המוצרים הם עשויים להיתקל באנשי מכירות אגרסיבים וכך למצוא את עצמם יוצאים מהחנות עם שלל מוצרים שאין להם ממש צורך בהם.


לסיכומו של עניין


התפתחות האינטרנט שינתה את חיינו ללא הכר ואפשרה לנו לבצע קניות של מוצרים שונים באמצעות קליק על העכבר. תוך דקות ספורות ניתן ליהנות ממוצרים שונים ללא צורך לקום מהכיסא. האם זה מתאים לכולם? בכתבה ניסינו לענות על השאלה תוך בחינת יתרונות וחסרונות שונים לכאן או לכאן. למרות התפתחות הטכנולוגיה, יש מי שמעדיף לרכוש את המוצרים בחנות רגילה. כך או אחרת, מדובר בשינוי משמעותי עבור קהל הקונים.