מאמרים

דרכים להגדלת המכירות של העסק

לא משנה מה גודלו של התקציב שלכם, תמיד יהיו לכם דרכים להגדיל את המכירות של העסק. הדרך לשם עשויה להיות מאתגרת אך בעזרת הטיפים הבאים תצליחו להתמודד טוב יותר עם האתגר ולהשיג את המטרות שלכם.

 

מתנות ממותגות ומוצרי קידום מכירות

מתנות ממותגות ומוצרי קד"מ הם השקעה משתלמת לעסק, במיוחד כאשר מדובר במוצרים שימושיים ועכשוויים. מדובר בכלי שיווקי איכותי ורב עוצמה שיעזור לשמור את העסק בתודעה ולקחת את השירות שאתם מספקים צעד אחד נוסף קדימה, לבדל אותו מאחרים ולהציע ללקוחות שלכם חוויית קנייה ייחודית שלא ימצאו במקומות אחרים. מיותר לציין שלקוחות מרוצים ימליצו עליכם לאחרים והמלצותיהם יביאו אל העסק לקוחות פוטנציאליים נוספים.

 

הקמת מועדון לקוחות

הלקוחות הקיימים שלכם הם אחד המשאבים הטובים ביותר להגדלת הכנסות. זה הרבה יותר קל למכור שוב ללקוח שכבר מכיר אתכם, את איכות המוצרים והשירותים שאתם מציעים ויש לו ניסיון קודם. לכן חשוב שתשמרו על קשר עם הלקוחות שלכם. באמצעות הקמת מועדון לקוחות תוכלו לעדכן על מוצרים ושירותים חדשים, מבצעים והנחות ולהציע הטבות מיוחדות לחברי מועדון בלבד. בנוסף הקמת מועדון לקוחות תעזור לצרף לקוחות נוספים ולפתות את הלקוחות הקיימים שלכם להגיע אליכם שוב.

 

מבצעים והנחות

אתם עשויים לחשוב שהנחות ומבצעים רק יקטינו את המכירות כשלמעשה, ההיפך הוא הנכון. במציאות הכלכלית של היום הנחות ומבצעים הופכים שירותים ומוצרים להרבה יותר אטרקטיביים בעיני קונים פוטנציאליים שמחפשים מציאות במחירים מוזלים. הקפידו להגדיר את זמני המבצע ולציין תאריכי התחלה וסיום כך שלא יהיו אי הבנות. כך הלקוחות יוכלו להיחשף למוצרים שלכם עם מחירי היכרות ולקבל החלטה אם להמשיך אתכם גם עם המחירים הרגילים.

 

הקשבה וקבלת משוב

כאשר אתם מנסים להגדיל את המכירות שלכם הקשבה וקבלת משוב מלקוחות קיימים או פוטנציאליים תציע את הדרך הטובה ביותר לספק את המענה המושלם לצרכים שלהם. ללא תקשורת פתוחה הסיכויים לתסכולים ואי הבנות רק יגדלו. וודאו שגם אתם וגם צוות העובדים שלכם יודעים להקשיב ללקוחות, לאסוף מהם מידע באופן פעיל, לשאול שאלות ולעשות סיעור מוחות כדי לחשוב יחד על פתרונות מיטביים. ככל שהשירות שלכם יהיה קולע וטוב יותר כך יגדלו יותר המכירות.

 

שימוש במדיות חברתיות

אחת הפלטפורמות השיווקיות היותר יעילות שעומדת לרשותם של עסקים כיום היא המדיה החברתית. פייסבוק, טוויטר, אינסטגרם, גוגל כל אלו ועוד יכולות לעזור לכם לקדם את המוצרים והשירותים שלכם, להגדיל את החשיפה, ליצור קשר עם הלקוחות, להגיע ללקוחות פוטנציאליים חדשים ולגרום לטלפון שלכם לצלצל. ככל שהפרסום שלכם יהיה יותר מושך ואטרקטיבי כך תעוררו עניין גדול יותר במוצרים ובשירותים שלכם. מלבד קידום השתמשו במדיות השונות כקו פתוח של תקשורת, הפיצו באמצעותן מידע מעניין, תוכן בעל ערך מוסף, סרטוני וידאו שלכם ועוד.

 

לסיכום: הקדשת זמן לבניית אסטרטגיה שיווקית נכונה אשר תואמת למטרות שלכם ומתאימה למותג תעזור למכירות להמריא ולעסק לגדול.