מאמרים

דרכים להגדיל את החשיפה בשביל עסק משפחתי בתחילת דרכו

דרכים להגדיל את החשיפה בשביל עסק משפחתי בתחילת דרכו  ניהול עסקים משפחתיים בתחילת הדרך, לא משנה באיזה תחום, מחייב השקעה בשיווק. ואנו לא מדברים רק על רכישת שטחי פרסום בעיתונים אלא על טכניקה אחרת שמוכיחה את עצמה. מדובר בטכניקה שכוללת דרכים שונות לקידום מכירות, בהשקעה סבירה ועם תוצאות שעובדות.


מיתגו לי את הגדג'ט


דרך טובה מאוד להגדיל מכירות היא למעשה באמצעות יצירת יותר חשיפה תוך שימוש בטרנדים מובילים. אם יש לכם עסק משפחתי (קראו כאן) בתחילת הדרך, כדאי שתתנו את דעתכם לטרנד המרכזי כיום והוא מוצרים טכנולוגיים וגאדג'טים. מדוע כל אותם גאדג'טים מלווים אותנו בכל אשר נפנה? מכיוון שהם מאוד מועילים ושימושיים ולכן הם גם נהדרים למטרת שיפור החשיפה. הם משמשים את בני כל הגילאים והם משמשים אותנו בבית ובמקומות העבודה, בזמן יציאה לטיולים ובשעות הפנאי. יצירת חשיפה באמצעות גאדג'ט ממותג יוצרת לעסק תדמית מעולה. זוהי תדמית של קדמה, שכלול, איכות.
לא משנה איזה עסק משפחתי אתם מנהלים או עד כמה הוא חדש בתחומו, תמיד תוכלו למצוא גאדג'ט אידיאלי לשיפור חשיפה והגדלת הפדיון והרווח. ניתן להזמין מקלדות קטנות בטכנולוגית בלוטוס (יש אפילו דגמים מתקפלים). ניתן למתג שעוני ספורט חכמים יוקרתיים או מטענים למכשירים דיגיטליים. יש רמקולים ממותגים ופתרונות להקטנת רמת הקרינה שנפלטת מהמובייל, דיבוריות, מתאמים שונים. באמצעות מיתוג שכזה ניתן ליצור נאמנות לקוחות או לייצר תנועת לקוחות חדשים.

 

הלקוחות שלכם חושבים עליכם בחו"ל


עוד דרך מעולה להגדיל את החשיפה עבור עסק משפחתי בתחילת דרכו היא לחשוב באופן אחר מכולם. אם אחרים מנסים למתג את עצמם באמצעות שימוש במוצרים שגרתיים, אתם מתגו את עצמכם באמצעות משהו מיוחד, למשל דבר מה שיגרום ללקוח שלכם לחשוב עליכם גם כשהוא נמצא בחו"ל. איך עושים את זה בצורה איכותית וחכמה וגם יעילה? מזמינים ערכה מיוחדת לטיסה, שיש בה תועלת אמיתית.

ערכה ממותגת לדוגמא תכיל כל מה שצריך כדי להעביר את הטיסה בצורה נעימה, למשל כרית מתנפחת ששומרת על הצוואר בשילוב כיסוי עיניים היעיל לנמנום. ערכה מוצלחת תוכל לכלול גם אביזר לשקילת המזוודה, כך שיודעים בדיוק כמה מתנות או מזכרות אפשר להעמיס לפני שחוזרים ארצה. בצורה כזאת, אתם נהנים מחשיפה מעולה. בטוח שמי שיקבל מכם מתנה שכזאת לא יהסס וימליץ עליכם גם לחבריו ולמשפחתו. עוד אפשרות - אם רוצים לחלק בקנה מידה רחב פתרונות ממותגים לשיפור החשיפה, ניתן להזמין תגים לסימון מזוודות במחירים מוזלים ובכמויות גדולות

 

מיתוג המוני במחיר מצחיק

 

גאדג'טים טכנולוגיים או ערכה לטיסה אינם הפתרונות היחידים ליצירת חשיפה יעילה. יש עוד פתרונות מעולים שיעזרו לכם להגדיל את החשיפה לעסק ואפילו יצירת מיתוג המוני במחיר מצחיק. אפשר למשל להזמין פנקסים בשילוב פתקי תזכורות או עטים. בכל פעם שאתם נותנים למישהו כרטיס ביקור, תוכלו לתת לו במתנה גם פנקס שכזה. כך אתם יוצרים בידול לעומת כל האחרים. אפשר לחלק פנקס שכזה גם לאנשים המגיעים לפגישה או מזדמנים לעסק שלכם. דוגמא אחרת היא מחזיק מפתחות ייחודי, שלמעשה מסתתר בו דבר מה נוסף. זהו אביזר שכולל כבל להטענת הסלולר, שימושי, יעיל ומעולה לשיפור החשיפה.


פתרונות לחלוקה בכנסים

 

יהיה מה שיהיה טיב העסק שלכם, אל תוותרו על שיפור החשיפה באמצעות השתתפות בכנסים. חפשו כנסים או תערוכות רלוונטיות ושם תוכלו להציג את העסק שלכם בפני לקוחות, קניינים וכדומה. דאגו לחלק פליירים או כרטיסי ביקור וכן מתנות ממותגות וכך – לא ישכחו אתכם.